mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 19:45 
Cytuj  
To z dlaczego komus ma sie chciec opisywac gre burakowi, ktory wszedzie wcisnie swoje 1,5grosza? Naprawde nie chce mi sie czytac twoich wypocin, kolejny troll wedruje do ignore.
Ja p.dole co za ludzie tu ostatnio.... :har:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 20:30 
Cytuj  
khoga napisał(a):
ktory wszedzie wcisnie swoje 1,5grosza?:har:


ty tez musisz wszedzie je "wciskac" :har:
opisujesz kogos ze jest "burak" nawet go nieznasz
popacz sie najpierw na swoje wady
khoga napisał(a):
Naprawde nie chce mi sie czytac twoich wypocin


nikt cie niezmusza do czytania tego..... :har:


sciognol juz to ktos bo ja mam 40% ale sie wlecze :har:


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!


Ostatnio edytowano 2 cze 2006, 20:38 przez iniemamocni, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 20:33 
Cytuj  
Cytuj:
khoga napisał:
ktory wszedzie wcisnie swoje 1,5grosza?


ty tez musisz wszedzie je "wciskac"
opisujesz kogos ze jest "burak" nawet go nieznasz
popacz sie najpierw na swoje wady


Mhm... jestem tu rok, i z tego co obserwuje, to Khoga się normalnie zachowuje, i podpisuję się pod jego zdaniem.


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 22:15 
Cytuj  
Jak patrze na to co piszecie ;p = Fo Kids ;p ( joke sytuacyjny)

Gra jest w fazie beta testów, nieodblokowali( albo jeszcze niedodali) innych profesji - paladyn( to bedzie zapewne imitacja Trojana z conquera mam nadzieje :P). Gra wydaje sie szywna ( moze to dlatego ze za duzo gralem w cq1 cq2) ale po 1-2h mozna normalnie grac. Od poczatku mamy dostep do 2 summonów: jeden jest na def a drugi na atack. Mag ownuje na poczatku - masowy czar a pozniej leczenie. Jutro obadam troszke woja i napisze coś wiecej. Mam nadzieje ze dopracuja szczegóły i bedzie ciekawie.


_________________
A-Test!

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 18:30 
Cytuj  
Gra nawet spoko, niewiem czy bede grał bo jakoś mnie nie przekonała;/ Na poczatku duzy chaos, trudno coś znalesc. Jakby ktos mi pomógł na poczatku i wyjasnił conieco to moze bym grał:D

P.S: Da sie zmienic kolor włosów albo twarz? (tak jak w C1,C2)


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 18:46 
Cytuj  
Coś mnie podkusiło by grę sprawdzić..

Nawet grafika niebrzydka, ale... To sieczka podobna trochę do Mira.
Twarz się da zmieniać, za kasę.

Sama gra nudnawa, choć levele idą szybko. Ważne są bardzo przywołane duchy, leveluja wraz z graczem.

Jak zginiesz, tracisz masę sprzętu z plecaka i złota. To mnie odrzuciło i to bardzo. Ja rozumiem jakieś tam straty, ale połowa itemów z plecaka to przegięcie.

Aha, można ustawiać "flagi" na pokojowy (tylko moby klepiesz) i parę dalszych gdzie możesz innych pod różnymi warunkami, na koniec ze zwykłym pk. Chyba jakieś kary za pk są. Oczywiście pokojowa flaga nie zabroni innym zabić Cię i zabrać tego co z Ciebie wyleci :D

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 22:10 
Cytuj  
Ogolnie grafa imo stoi na wysokim poziomie i prezentuje sie dla oka wspaniale... Ale zawsze jest jakeis ale imo cala reszta lezy. Gra jest strasznie pomieszana i trudno sie polapac o co w niej chodzi na poczatku. Brak opcji full window powoduje ze na mojej rozdzielczosci prawie osleplem. Na mapie npceki nie wyrozniaja sie z guardami w miescie i nie sa nawet opisane co powoduje pewne trudnosci w poruszaniu sie po miescie gdyz nie wiemy co i gdzie znajdziemy. Wiekszych bledow nie znalazlem imo gra przypadnie do gustu szczegolnie osobom lubiacym grafiek uo ragnaroka conquera itp. Osobiscie mnie to nie wciagnelo. ;]


_________________
oumn da lololegend


Posty: 7
Dołączył(a): 4.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 22:33 
Cytuj  
W skrócie - sciągnąłem zainstalowalem po 2h odinstalowałem.
Moze i pomysł niegłupi z tymi sumonami (czy czym one są). Jednak rzeczywiscie ja tez nie znalazlem opcji full screen. Do tego w miescie pogubiełem sie totalnie. Mapka nieczytelna. A czy grafika ładna? Ja tam nic ładnego nie widziałem.


Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 06:51 
Cytuj  
Powiedzcie mi teraz - Czy gra polega na "Naciśnij, zabij, zbierz, zleveluj, naciśnij, zabij...", czy jest tam "Jakiś głębszy sens gry"? Wiadomo, questy, zadania, party, PvP, gildie, eventy... ?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 10:25 
Cytuj  
Pvp jest hujowe ;/ Ide sobie expuje a jakis koles zaklepal mi moje 2 eudemony i niewiedzialem jak je revivnac anijak mu dokopac ;]...


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 14:19 
Cytuj  
Jest w tej grze opcja grania offline

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 08:30 
Cytuj  
Dobra gra,troche ludzi na servie jest ladna nawet grafa ale mi nie przypadla do gustu poprostu siekaj,siekaj i jeszcze raz siekaj moby ;/

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 19:09 
Cytuj  
dodge52 napisał(a):
Dobra gra,troche ludzi na servie jest ladna nawet grafa ale mi nie przypadla do gustu poprostu siekaj,siekaj i jeszcze raz siekaj moby ;/


True kill kill kill ... gra sie nudzi po kilku dniach gry


_________________
A-Test!

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 19:10 
Cytuj  
GeFunk napisał(a):
True kill kill kill ... gra sie nudzi po kilku dniach gry


mi sie znudzila po godzinie :har:


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!


Posty: 12
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 11:20 
Cytuj  
Gra jest naprawde fajna lecz denerwuje 1 rzecz , system ubgrade jest strasznie cieszki zeby cos miec pozadnego nie trzeba meic czegos XXXX poprostu trzeba szczescia ja odposcilem gre jak mi nieweszlo okolo 47 redow na super sworda .

Cytuj:
mi sie znudzila po godzinie
Bo chyba jestes DN ze oceniles gre po 1h
Jak jakiesz dziecko szuka gry z grafika L2 to sie niedziwie ..

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 19:43 
Cytuj  
Jednak zmienie temat o tej grze :lol:.Gra mi sie bardzo podoba a zwlaszcza "Eudemonsy" ktore wymiataja a na 20 lvlu mozesz przejac ich sile i praktycznie wymiatasz ;)(przydaje sie to na KO lub magom).Bardzo polecam i zachecam do gry.Jest nawet duzo polakow,jest nawet polski legion nalezy do niego moj brat(39lvl) ja narazie mam 20 ale dzisiaj juz 25 bedzie.Jak cos pytac mnie na gg 4599110 :]

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 20:22 
Cytuj  
Lemon napisał(a):
Bo chyba jestes DN ze oceniles gre po 1h
Jak jakiesz dziecko szuka gry z grafika L2 to sie niedziwie ..


jak bym szukal grafiki to wogule bym tego niesciogal omg


po pierwszym odpaleniu dosc duzy chaos i chodzenie po miescie
po wyjsciu wypuscilem tych swoich 2 bodygradow ktorzy wymiatali ja praktycznie niemusialem nic robic dobilem troche lev dostalem jakiegos skilla
bardzo byl zal-osny szczelalem jakos z glowy :o sam nieweim jak to nazwac
zabijalem wszystkich na 1 ras i biegne na lepsze potwory spotkalem normalnego czlowieka przypadkowo go zatakowalem jednym kliknieciem
biegne dalej a tu nagle 2 kolesi mnie zabija stoja i zabijają wszystkich
pvp jest porostu zalosne
stwierdzilem ze gra jest poprostu niewarta nawet cwhili i bez wachania skasowalem ja z dysku. :har:


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 21:15 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
stwierdzilem ze gra jest poprostu niewarta nawet cwhili i bez wachania skasowalem ja z dysku. :har:

Zalezy dla kogo :wink:.Jednym sie podobaja takie gry,innym moga sie podobac inne.Ktos kto lubi Co.* to i ta gra mu sie podoba ja uwielbiam Co. i rowniez mi sie podoba ta gra.Zreszta kazdy ma prawo do swojej wypowiezdi :lol:


*Co=Conquer online 1,2


Posty: 35
Dołączył(a): 30.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 07:59 
Cytuj  
No Naprawde super gierka duzo jest skillow i takze jest duzo mobow :D Radze tym co jeszcze niesciagaja tej gry niech sciagaja jak najszybciej :) !! bo niejest ona zla

Pozdro


Ostatnio edytowano 30 cze 2006, 08:11 przez KriSStoW, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 35
Dołączył(a): 30.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 08:11 
Cytuj  
Ja szukalem wczoraj od 18 - 20 gry RPG i nic nieszlo znalez wrescie zobaczylem ta gre oblukalem screenshoty i mnie zainteresowala i zaczolem sciagac bo niebede sie przez wakacje Nudzil jak jest pogoda deszczowa :P a Gra mi sie jak narazie podoba. Zawsze na poczatku jest haos a potem sie coraz lepiej gra tak jak w MU to tez najpierw musisz kase zbierac itemy itp itd :) ale zawsze mowie kazdy ma swoj gust :).

POZDRO

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.