mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 10:53 
Cytuj  
Mi osobiscie spodobal sie pomysl Rutera :smile: Calkiem milo by bylo jakby mieli wlasna prowincje tylko ze napewno by w niej nie siedzieli by wychodzili na male wyprawy..:smile: hm no nie wiem w sumie moze wyjsc z tego cos ciekawego :wink: Ale z drugiej strony Adam (Robert) tez ma racje niby przezylismy razem dzieki wlasnemu WspOlneMu wysilkowi a teraz zaczac sie zabiajc od tak hm...
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 14:59 
Cytuj  
Hmmmm a szabrownicy? W trodnych czasach wszyscy maja malo a dodatkowo pojawiaja sie tacy co nie dos ze maja malo to chca miec wiecej kosztem innych. Latwiej zabic i ograbic niz wykopac i wykuc. Wystarczy?


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 15:18 
Cytuj  
No i znajdzie sie jakas Gildia nie tolerujaca tego moze nie gildia ale grupa ludzi oo jak niegdys Bractwo Morza :smile: Zabijano loterow :grin:


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 15:29 
Cytuj  
Do tego nie trzeba gildi zeby takich mordowac :smile: wystarcza dobre checi


_________________
Mejk lof nou łor!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 16:11 
Cytuj  
Co do stwierdzenia ze all na 15 graczy to nic tylko pusty smiech. Bo dobrze zorganizowana grupa 3-5 graczy wytnie cale towazycho w pien. Ale olac to.
Najsmiesznijesze jest to ze kolo chce tu robi to co jest na Clu... Taki pomysl juz byl zdaje sie. czrwoni z CLa powiedzilei co o tym sadza. Jak ktos penia robic pk na CL to sie ludzi ze na DZ przyjdzie i bagna narobi :sad:.

Zreszta niech idzie. Tylko:
1. na DZ/ZK jest "chyba" stat loss jak sie jest redem.
2. jak jest fabula to uwazam ze ogolnie bedzie spoko jak krol lub inna sila wyzsza (GM :wink:) bedzie napuszczac "kwalerie" na bandytow...

Zreszta co tam duzo gadac. Sie porzyje sie zobaczy. Tylko na koniec jedna zasada ktora zostala tu pominieta... NIE GADAC O UO POZA GRA...

Z harcerskim czuwaj :grin:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 18:38 
Cytuj  
Jak jest sie "czerwonym" to spadaja staty na DZ .. wiec jeszcze bardziej maja utrudnione zadanie :razz: ale najlepiej poprostu poczekac i zobaczyc jak to bedzie :cool:


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 19:36 
Cytuj  
Widzisz problem zawsze byl w tym tylko ze "normalny" gracz nie czatuje na ludzi tylko robi to do czego zostal stworzony. Nagle wpada banda i ma wszystko b&w. Ciezko zalorzyc ze jak wpadna to akurat bedziecie cekac z qmplami w rynsztunku i z potami + bless na karku :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 20:00 
Cytuj  
Dlatego sa miasta a w nich straznicy. Lepiej chyba zeby byli odrazu na czarwono niz zeby z niebieskich stawali sie zabujcami. Tak to przynajmniej ktos zobaczy czerwonego i podejmuje decyzje czy zmykac czy walczyc, jak bedom atakowc z zaskoczenia bez czerwonego imienia takiego wyboru nikt nie bedzie mial.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 22:56 
Cytuj  
No wlasnie tylko dlatego taka grupa ma jakies szanse dzialajac z zaskoczenia i nei atakujac kogos kogo nie powinno sie atakowac.. :smile:


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 11:49 
Cytuj  
ejj wyczegos nie rozumiecie to co chce stworzyc to nie bedzie co co bylo na cl-u ze do mista wpada grupa i zabija wszytsko co zyje ... nie nie nie ... to bedzie cos zupelnie innego bedzie tu swojski klimat itak dalej nie bedziemy napadac wszystkich i wszedzie powiem wiecej ludziom zamieszkujacym sasiedzto napewno i chetnie bedziemy pomagac a jak bedziemy jechac na jaks wyprawke do brit no ma przyklad pod moonem zrobimy zasadzke doprowadzi to do tego ze taki np. kowal czy rybak nie bedzie chcetnie sam podrozowal poza miasto poniewaz bedzie tam niebezpiecznie i doprowadzi to np. do platnych woji ktorzy za kase beda ochraaniac takich czy innych wedrowcow co jak mi sie wydaje nie jes zlym pomyslem ... a co do wojny miast jak to Router zauwazyl to tez nie jest glupi pomysl poniewaz jedo miasto moze miec calkiem inna polityke niz drugie w jednym mozesz zostac bohaterem za to co w innym jest przesteptwem wiec czemu by nie??? :smile:))))

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 13:06 
Cytuj  
Fajna dyskusja...
Wtrącę się więc i ja....
Nie widzę większego sensu zakładania takiej gildii. Dlaczego ? Bo mordowanie wciąga. A ja dołącze się tu do słów Gadgeta, będę tępił każdy przejaw bezpodstawnego PK, i jak się niejeden przekonalł zazwyczaj tępienie te jest skuteczne aż do bólu(nawet do porzycenia shardu).

Pozdrawiam

Z.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 17:26 
Cytuj  
Wynajmowanie wojownikow do ochrony ale powstaje pytanie czy jeden wojownik by dal sobie rade z grupa innych ? :razz: No i nie ma tematu bo chyba valarowie nie sa pozytywnie nastawieni do pomyslu :grin:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 17:58 
Cytuj  
heh, tak sie sklada ze widzialem i fabule i kilka innych rzeczy nowego swiata (nie chwalac sie =]) i hm...
jezeli jest miejsce na 'tych zlych' to pewnie jest, ale ja tam takiego nie widzialem.
IMHo to bedzie zabawa w odkrywanie swiata, w zagospodarowywanie go...
szumowiny beda tylko przeszkadzac.


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"


Posty: 3
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 09:39 
Cytuj  
Jestem czlonkiem chaosu. Chcialbym sie wypowidziec na teman gildi i jej zalozen. Nazekacie ze chaos jest nie potrzebny. Ja wiem jedno jestem w chaosie juz od dlozszej chwili i zabilem moze jednego gracza (zaatakowal mnie). CHAOS nie bedzie maska dla zgraji osob chcacych sie na tym dorobic. W chaosie chodzi o cos wiecej o jedno dozenie o WLADZE WLADZE ABSOLUTNA i ten cel postawilismy sobie. Zreszta jak mozna mowic o dobrze jak nie ma zla ,bo skorpiony i inne zwierzaki nie sa zle one sa tylko zwierzetami ,a orki proste odpowiednicy straznikow GLOPIE I TYLE. Pamietajcie ze rownowaga musi byc zachowana dla dobra wszystkich. Mozecie nas tepic i niszczyc niech sie nawet GM w to wlacza przejdziemy wtedy do podziemia zamiast istniec oficjialnie wzbogacajac NASZ swiat. Poza tym jesli kupcy sie boja niech wynajmą sobie ochrone.

Konczonc chce zebyscie pamietali tylko o jednym ze chaos moze tez kiedys zawitac w waszych sercach i co wtedy robicie gdy go nie bedzie.


Posty: 3
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 09:54 
Cytuj  
Jeszcze jedno "mowi sie tu o odkrywaniu swiata" zakladam ze my z chaosu bedziemy latac w powietrzu ?! Raczej nie tez jestesmy kowalami ,gornikami ,ja zawsze robie za kucharza : ) tez potrzebujemy miejsce by sie osiedlic by tam rzadzic Tak wiec nawet mowa o wojnie mieats jest tworzeniem chaosu ,a tak pozatym jak sie wam nie podoba to nazwimy sie bractewem kurzej stopy a i tak bedziemy robic swoje. Pozatym MY dbamy o swoich ,nie tak jak wszedzie liczy sie tylko koniec twojego nosa ,nie tu jest innaczej chaos wygrywa dzieki jednosci.
Pierwszy raz jak spotkalem ludzi z chaosu niec nie umialem i nic nie wiedzialem dali mi bron zbroje pieniadze teraz to splacam praca i poswieceniem mam cel i jestem z tego bardzo zadowolony.

Zapraszam do kontaktu z KAMIKAZE chetnych do wsapienia do nas.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 10:29 
Cytuj  
Scuud piekne slowa. Ja tez uwazam, ze chaos to nie bezmyslna jadka. Jednak stworzenie chaosu na jakimkolwiek shardzie stawia bardzo duze wymagania ( przynajmniej w moim odczuciu ). Jest bardzo cienka granica po przekroczeniu ktorej stajesz sie zwyklym morderca, a nie powiedzmy "wyznawca chaosu". Ja np. nie podjalbym sie stoworzenia takowego mimo, ze w RPG mam duze doswiadczenie. Zarowno jesli chodzi o granie chaosem jak i zwyklym czlowiekiem. Pewnie stalbym sie jak powiedzialem zwyklym PK, a tego nie chce. Ja jestem zwolennikiem takiego chaosu jakis jest w WFRP. Z wierzchu wszystko pieknie, ludzie zyja "szczesliwie". Czasem jakas horda wypusci sie z Pustkowi czy zwierzoludzie ubija kogos w lesie. A pod spodem pelna zgnilizna. Chaos zapuszcza macki w glad Starego Swiata podstepem, korupcja, pokusa. Zniewala rzadzami. Dopiero po zdarciu wierzchniej warstwy widac jak daleko sie posunal. Rozumiem, ze w UO sa pewne ograniczenia. Jednak tworxzenie grupy ludzi i mordowanie pod przykrywka szczytnej walki o wladze...Moim zdaniem to nie chaos Powiedz jeszcze jedno jak chcecie walczyc o wladze absolutna bez PK? Bedziecie grozic mieczykami? Nie sadze. Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 10:43 
Cytuj  
Scuud a skad ty sie wzioles? Z CL? To chyba nie z tamtego "chaosu"... A tu to sie raczej nie udzielales do tej pory.

BTW Hitler tez mowil o szczytnych ideach :lol: Ale wy zrobicie jak bedziecie chcieli. Czas pokaze.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 12:16 
Cytuj  
hmm no dzieki Scuud wlasnie o to tu chodzi. Nie bedziemy glupimy pk , a poza tym i tak jestesmy uczciwi bo moglismy nic nie mowic i byl by problem z glowy bo nikt by tego nie zauwazyl ... :smile:)))))))))))))

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 13:09 
Cytuj  
jedna sprawa...
jesli zrobicie to z glowa... chwala wam za to... jestesmy - jako GMowie gotowi jakos popomoc - jesli przedstawi nam sie rozsadny plan aby wplesc to w fabulke ZS...
ale jak wspominalem kiedys.. UO to nie diablo... i PK bedzie mial spore problemy... bardzo spore...
bo w zwyklym PK nie ma nic z inteligencji...
jesli swiat sie rozrosnie - to tak jak RON obiecal - napisze skrypt do rooznych miast...
wtedy bedzie walka o wplywy itp...
ale tez.. za chamskie PK bedzoe prezent...
kilka chwil sam na sam ze mna...
Gadget

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 16:59 
Cytuj  
No mam kilka fajnych pomyslow wiec jesli tylko zostawisz posta z jakims kontaktem to ci je bardzo chetnie przedstawie i powtorze jeszcze raz to nie bedzie zwykle killowanieeeeeee :smile:)))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.