mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 18:08 
Cytuj  
[email protected]


Posty: 3
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 19:02 
Cytuj  
Ciesze sie ze pierwsze emocjie zeszly i nie ma juz lamentu z tym "chaosem" bo widze ze wiekszosc ma za zle ze pod tym plaszczykiem beda ukrywac sie sami mordercy. Nie obiecuje jednak ze nikogo o glowe nie skrucimy (lub na odwrot) lecz na to potrzeba czasu zaczynamy wszyscy w tym samym momencie i na tym samym pozimie wiec proces tworzenia chaosu bedzie powolny i na poczatku napewno niezuwazalny moze uda nam sie wprowadzic w swiat Uo element prawdziwej taktyki wojennej moze sama ekonomia stanie sie bronia w rekach chaosu. Dobrze zuwazono ze chaos to nie banda przyglopich miesniakow biegajaca i szukajaca zwady kazden nasz ruch bedzie przemyslany ,a na czym polega WALKA O WLADZE jest to walka o wlpywy o zajmowanie ziemi i dobr z tego plynacych.
Bardzo dzikuje pierwszemu GM ,ktory zaproponowal swoja wzgledna pomoc (kontrole?! ; ) napewno bedzie potrzebna. Na poczatku bedziemy pracowac ramie w ramie z wami ,a potem zobaczymy cos sie zacznie zmieniac. Chaos nie powstanie w dzien lub dwa on sie tworzy i zmienia. W ludziach pojawia sie rzadza wladzy ,poddanstwa innych ,zaczynnaja czcic bogow ,o ktorych wszyscy juz dawno zapomnieli.
Konczonc: Mordercy i Zlodzieje zakladam ze maja swoje gildie i chaos nie jest stworzony dla nich natomias zawsze bedzie on z nimi wspolpracowal bo sa to ludzie najbardziej poddatni na jego wplyw.
Chaos jest problemem teologicznym tak samo jak wiekszosc z was wierzy w honor ja wierze w chaos (oczywiscie w Uo : )

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 23:37 
Cytuj  
Ciekawe jak bedzie dzialac ta gildia skoro jeden z jej pomyslodawcow/zalozycieli zachowuje sie w pewnym miejscu jak dziecko...
Live long and prosper :smile:


_________________
United Losers Federation

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 09:17 
Cytuj  
Wiesz co mnie to tylko wqrwia ze nie dosc ze macie w zalorzeniach PK sciagniete z CL, to jestszcze na tamtym forum Kamikadze mastah zalorzyl taki sam topik nawolujacy ludzikow do pojscia na DZ pobawienia sie w rozpierduche...

Takie cos bylo juz kiedys walkowane i nie zostalo, nie jest i nigdy nie bedzie dobrze postrzegane tak przezemnie jak mysle przez wiekszosc graczy.

Over&Out


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 12:17 
Cytuj  
KromeR, czego ty sie wlasciwie boisz? Tego ze tak bardzo "popsuja" klimat? (wg bedzie wrecz przeciwnie) A moze tego ze pewnego dnia spotkasz 4 kolesi na czerwono ktorym nie dasz rady? Co to za przyjemnosc, realizm i klimat gry w krainie szczescia i takiej zajebistej prawosci? Moze jeszcze powiesz ze zlodzieje powinni tez byc karani za to ze kradna? A moze wszyscy powinni zostac farmerami? Zacznijmy siac kukurydze!!! Plony bedom obfite, bron przetopmy na motyki, zbroje na lopaty a na koncu moze "koniki koszmary" zaprzegniemy do wozow i zajmiemy sie walka na smierc i zycie ze szkodnikami w naszych ogrodach! Niech zyje przyroda, arkadia i raj... Chociaz nie... Mnie to nie pasuje...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 12:43 
Cytuj  
I jeszcze jedno... Wlasnie przez przypadek zobaczylem cos ciekawego na pudelku z UO:

"Mozesz byc kim zechcesz: podstepnym zabojca, statecznym kupcem lub odwaznym wojownikiem."

Nic dodac, nic ujac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 13:19 
Cytuj  
Nie akurat nie boje sie ze spotkam 4 gosci na czerwono, choc moze nie dam rady. Boje sie tylko tego co bylo na CL jak sie popapranych mordercow od siedmiu bolesci narobilo co to potrafili tylko gornikow w kopalni albo rybakow powybijac. Bo ludzikom taki sie mazy latwe zycie - zabic NB w expie. Ale coz jak to ktos wspomnial. Wasz wybor :grin: Ale wiesz jak to jest... W kazdej populacji jest miejsca tylko dla okreslonej ilosci osobnikow danej grupy spolecznej. To nie CL i tu gra o wiele mniej osob. Nie liczylbym na zgubienie sie w tlumie :grin:

A swoja droga to sie nie osmieszaj z tymi rolnikami. Mnie pod wlos nie wezmiesz :lol: Dotej pory na DZ pkowania jako takiego nie bylo i bylo spoks. Jak jestes taki anysocial to zrob zadyme na CL, chyba ze tam sie nie masz szans wyszumiec i tu w rownosci startu upatrujesz swojej szansy. Tyle tylko ze z tego co zauwazylem tu GM maja zamiar bardziej ingerowac w swiat, stworzyc jakas fabule. Ale jak juz powiedzilalem zrobicie jak bedziecie chcieli.

swoja droga to ciekawe kim grales na CL? Rolnikiem ze cie to tak wkurza? :razz: :lol:

*******

Zeby nie bylo. Mozesz sobie darowac odpowiedz na tego posta bo g... mnie to obchodzi. Nie mam zamiaru rozpoczynac tu bezsensownych dyskusji o pk, bo to nudne i na kazdym boardzie jest taka. Zamiast mi odpowiadac przejrzyj sobie pozostale watki i poczytaj. :grin:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 13:23 
Cytuj  
Jak juz tylko powiedzialm wczesniej i jeszcze raz powtorze:
O tym co macie zamiar robic i jak uprawiac swoj "oparty na przemysleniach proceder" swiadczy to ze info o tym zamiarze zostalo podane na bordzie MmogSpot w dziale Clair's Lair... Nic dodac nic ujac... :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 15:43 
Cytuj  
Nie daruje sobie sobie odpowiedzi z 3 powodow.

1. Nie podoba mi sie to co napisales, bo chyba chciales mnie obrazic
2.Nie umiesz, albo nie chcesz czytac dokladnie. Jak juz zauwazylem wczesniej wcale nie chce nalezec do chaosu, wrecz przeciwnie z checiom bede go tepil. Dlaczego? A dlatego ze walka z innym graczem to doskonala zabawa a nie nawalanie durnych potworow. Dlatego ze nie sprawia mi satysfakcji mordowanie bezbronnych ale takich ktorzy uwazaja sie za dorych i przyjma walke a nie zaczna uciekac pod straznika albo bog wie gdzie. No i oczywiscie dlatego ze do fabuly bedzie to doskonaly dodatek.
3.Na Clu nie bylem rolnikiem, tylko wojem. Moja wypowiedz o rolnictwie nie miala reklamowac uprawy kukurydzy (jak pewno myslisz) ale spodziewalem sie wiekszego ilorazu inteligencji i tego ze zrozumiesz iz byla to ironia. Acha... i nie wydaje mi sie zebym sie osmieszyl, w przeciwienstwie do... zgadnij do kogo...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 16:28 
Cytuj  
1. masz racje jak zawsze :lol:
2. o fabule masz gowniane pojecie tak jak i wszyscy :lol:
3. nie nie wiem... kto? oswiec mnie mr. IQman :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 18:31 
Cytuj  
OOOOOOO RRRRRAAAAAAANNNNNYYYYYY!!!!!!!!!!!!
Tak blyskotliwej, inteligentnej, wyszukanej i po prostu zajebistej riposty jeszcze w zyciu nie widzialem. Nie spodobaly ci sie slowa o dodatku do fabuly? To moze tak: chaos moze byc doskonalym rozwinieciem fabuly. Teraz ok? A moze skoro MY wszyscy mamy gowniane pojecie na ten temat, oswiec na o panie... my biedny plebs blagamy o informacje...


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 20:23 
Cytuj  
Ehh nie kumacie o co chodzi. Nie chodzi o to by komus nawzucac. Co do pk - kilku ludzi widzialo juz podobne eksperymenty, i chcialo zasygnalizowac pewne sprawy. Ale jezeli wolicie na sobie psy wieszac to droga wolna - swoje pokaze czas.
Co do pudelka i dokumentacji UO - nie polecam brac wszystkiego co jest tam napisane na powaznie, czasem tez warto wymyslec cos samemu niz odczytac to z papierka - to daje wieksza satysfakcje.


_________________
United Losers Federation


Posty: 9
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 20:37 
Cytuj  
Przylaczajac sie do wypowiedzi Uff-a mam nadzieje ze GM mysla podobnie, swiat swiatem, ale historia moze sie roznic i zasady w swiecie rowniez. Moim zdaniem stworzenie gildii chaosu to tylko przykrywka do tlumaczenia swoich poczynan w stylu: ten gosc mi sie narazil, jestem z chaosu! wolno mi go bylo zabic. Ja nie jestem z chaosu i jak ktos mi sie narazi i tak staram sie mu wybaczyc - jesli wy nie chcecie - to nie. Wkurzyl cie ktos - wyzwij go na pojedynek. Jestes slabszy? Taki swiat - w realnym tez nie podejdziesz do goscia 2,20m bez dobrej paly.
Jezeli GM-i zdecyduja sie na powstanie gildii chaosu prosze o umieszczenie jej wyznawcow na wyspie bez mozliwosci jej opuszczenia razem z fortem jaszczuroludzi na karku, ktorych mogliby chaotycznie zabijac.

Dla mnie Sosaria to kraj najbardziej w realiach oddajacy chonorowe zasady kodeksu okresu sredniowiecza. Byl to okres krwawych wojen i braku milosierdzia podczas bitwy, ale i okres kiedy plama na sumieniu byla gorsza od smierci.

BTW: pytanko do GM czy da sie rozszerzyc zasieg patroli straznikow - zawsze to cos dla biednych gornikow podczas napadu...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 22:32 
Cytuj  
Najkrócej jak potrafie...

WOW



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zezary dnia 2002-03-06 22:36 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 23:22 
Cytuj  
zastanawiam sie nad systemem portali magicznych hmn.. wspomagajacych napadnietych... cos w stylu postawienia posterunku.. pojawia sie koles z czerwienia w oku i checia posiadania czyichs butow bo ladne...
to pojawia sie portal i wychodzi na przechadzke 6 guardow...
pozyjemy zobaczymy...
Gadget
--
tato - co to PK?
synku.. PK to tak jak nasz rotwajler... byl zly ale jak obcielismy mu ogon i lapki i wyciagnelismy zabki to stal sie takim grzecznym pimpusiem...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 11:52 
Cytuj  
LOL qwa LOL!!! :lol:

Cytuj:
2002-03-06 18:31, Aiku napisał:
A moze skoro MY wszyscy mamy gowniane pojecie na ten temat, oswiec na o panie... my biedny plebs blagamy o informacje...


Mr. IQ jakbys sie nie doczytal bo literki za male... Stwierdzenie ze "masz gowniane pojecie o fabule jak wszyscy" wskazuje na ogol czyli W_S_Z_Y_S_T_K_I_C_H nie wylaczajac nikogo poza GM.


BTW ja juz napisalem w kilku miejscach ze kazdy bedzie gral jak mu sie bedzie podobalo. to co ja tutaj pisze to jest M_O_J_E zdanie i ten board sluzy do tego zeby kazdy prezentowal swoja opinie...
A tak na zakonczenie moje najwieksze waty pod adresem naszego japonskiego lotnika sa spowodowane tym ze na forum CL na innym boardzie stara sie zbierac kolesi na wojenke na innym shardzie. jak tak ciezko to zrozumiec to polecam lekkostrawna diete i cos na przeczyszczenie.
Amen!

_________________
Vincent z Minoc [CL]
Akhorakhil [DZ]
Simple XP4Ever Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-03-07 11:53 ]</font>

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 12:42 
Cytuj  
Ulf, chodzi mi o to ze najwiekszom zaleta UO jest to ze mozesz byc kim chcesz... To wszystko.

Gineveh czy w srednowieczu nie bylo mordercow i zlodzieji? Napisales:

"Dla mnie Sosaria to kraj najbardziej w realiach oddajacy chonorowe zasady kodeksu okresu sredniowiecza. Byl to okres krwawych wojen i braku milosierdzia podczas bitwy, ale i okres kiedy plama na sumieniu byla gorsza od smierci."

No i o to chodzi zeby ci ktorym sie chaos nie podoba jednoczyli sie i tepili takich bandytow.

KromeR, wlasnie za moje wlasne zdanie zaczales mnie obrazac, wiecej sobie tego nie zycze a jesli sie to bedzie powtarzalo to wiedz ze ja tez to potrafie... Nie mam zamiaru znizac sie do durnego wyzywania i przedrzezniania sie, wiec... odwal sie. Kami dlatego dal tez ogloszenie na Clu bo z tamtad sie przenosi i tam jest/bylo sporo jego znajomych. Co do fabuly dalej twierdze ze chaos bedzie doskonalym dodatekiem.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aiku dnia 2002-03-07 12:45 ]</font>

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 14:03 
Cytuj  
Aiku...co to ja chciałem rzec...aha !!!

Chaos w wersji CL NIE będzie dodatkiem na tym shardzie...

A, że jakoś nie widzę możliwości powstania innej koncepcji chaosu (z winy graczy) jak właśnie CL`owej wersji , tak więc KAZDEGO "chaosowca" będę traktował tak jak mam w zwyczaju traktować PK.

Z.


Posty: 9
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 14:28 
Cytuj  
Aiku: dobrze napisales - mordercow i zlodziei. Dobrze to okresla prawdopodobne zachowania chaosu. I odpowiem - byli, ale za kradziez jablka obcinano dlon, za dwa reke po bark, a za morderstwo palono wolno zywcem lub wleczono za konmi. Jesli w Sosarii beda takie same kary - jestem za tym zeby chaos powstal :smile:

Gadget: pomysl z teleportami bardzo mi sie podoba :smile: Zawsze zastanawialem sie dlaczego straznicy nie uzywaja magii i nie ma magow-straznikow. Taka grupka 3 zolnierzy i jeden mag jako straz moglaby niezle pilnowac :smile:
Ale pewnie sie nie da, wiec przynajmniej moga uzywac teleportow, zawsze cos - na poczatek :wink:


_________________
siła i humor

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 14:41 
Cytuj  
Hmmm... Rozmiar kary zalezal od miejsca gdzie zostala popelniona zbrodnia. Ale pomysl z karaniem takich jest znakomity. Wlanczasz sobie opcje "ogluszyc" zamiast zwyklego wara, taki chaosnik zostaje na ziemi sklepany (ale zywy) odstawiasz go do paki na jakis czas i dostajesz nagrode za zloczynce.

Zezary, proponuje zeby mimo wszystko dac im szanse, niech sie wykaza i cos wymysla. Ale zeby mogli wplesc w to fabule to musieli by ja znac :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.