mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 19:46 
 
:-? :-? :roll: :roll: :-? :-? Bajeczki to ci mamusia opowiada na dobranoc. Ja z qmplem zabilismy z 6 nuubow, potem doszedl do nas jeszcze jeden, i wtedy zabilismy chyba jeszcze z 3. W kazdym razie zgarnalem spory loot. Po 2. nie rozumiesz textu. Czy ja napisalem ze zabilismy SAMYCH 20-levelowcow? Nie. Bylo takich chyba 2. I to zrobilismy w 15 minut. Jak nie wierzysz to jestes nuubem bo to calkiem mozliwe. Lag byl, ale niewielki. :o

P.S.
15 level zabil mnie gdy mialem resztke zycia, i wracalem z expowiska nuubie. Bylem wtedy sam.

P.S. 2
Qmpel [ten sam] potem przylazl drutem na 15 i mial moonlight rod jak mnie pamiec nie myli.


_________________

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 20:24 
 
"Teraz z qmplem [ja 11 lv, on 10 rotfl] pkowalem na Foldzie"..."Zabilismy chyba z 10 plejerow"

Chyba każdy rozumie powyższe zdania tak samo...

A powieści 11 lvli twojego pokroju czytałem już krocie...

A no i musze Cie zawieść było was dwóch zabiliscie 6 TO Oznacza że jakby nie było TO JEDEN z WAS powinien skończyć z RED SKULLEM . W przypadku rozłożenia fragów po 3 Red Skulle mielibyscie obaj...W dalszej części tekstu mówisz o kolejnych 3 ofiarach ... Poprostu nie ma takiego cudu żebyś nie dostał RS ... a jak chcialbys wiedziec na tibia.com można to sprawdzić :] Wiec klamstwo tego typu jest beznadziejne najpierw mowisz około 10 pozniej około 6 aż w koncu sie przyznasz ze zabiles 2 x 8 lvl... Or something like that

I nie nazywaj nieznajomych nOObami bo wiem o tej gierce więcej niż Ty kiedykolwiek wiedzieć będziesz...Swoją drogą 11 lvl robie sie w 4,5godziny...

I nie odpowiadam na twoje kolejne dziecinne posty do czasu gdy wbijesz 20 lvl i czegos sie o tej grze dowiesz

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 21:15 
 
przypominam ze istnieja pewne konsekwencje za nadprodukcje spamu i flame'u, dlatego nie rozpedzajcie sie za bardzo.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:25 
 
Marcin'er napisał(a):
Co do pana Italiosa to musze Ci powiedziec ze nie od dzis jest tak ze 10 lvl moze zabic i 20 lvl , to nie jest żadna nowosc...
a To że przegoniłeś wyższe lvl to tylko twoje głupie szczescie bo tak samo moze Cie zpolowac 15 lvl kina skills 65 + War hammer i plecak uh...
a różdżki? Różdzki są do expienia dla low lvli , ale samą różdką to niewiele zdziałasz to tylko taki dodatek... A na poważnych lvl to tylko zabawka:D


TEraz 10lvl może zabić 20lvl bez dużych strat w kasie na runy.Pewnie,że kiedyś magiczna postać z 10lvl też mogła zabić 20lvl tylko że to nie było opłacalne jak teraz bo runy sa drogie.

Wandy i rody nie są dla low lvl bo na moim servie każda magiczna postać na 80+lvl latala z kijkami.Teraz żadko widze kogoś z burst arrows.

A przegoniłem te postacie bo jak był knight to se stać mogłem w miejscu i szczelać z niego...no i miałem kupe manasow i run.


_________________
Obrazek

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 12:21 
 
gra ktos z tego forum moze na secura?


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 19:29 
 
Marcin'er napisał(a):
I nie nazywaj nieznajomych nOObami bo wiem o tej gierce więcej niż Ty kiedykolwiek wiedzieć będziesz...Swoją drogą 11 lvl robie sie w 4,5godziny...


Z tym 11lvl to przesadziłeś bo z rooka przy znikomej konkurencji na FACCu da rade w 3h wyjsc a na PACC z 2.5h.11lvl da rade zrobić w 4.5h tylko w nocy albo wcześnie rano.

DZiś wlazłem sobie od wielu miesięcy na Tibie i zaczepił mnie jakis polak:
POLAK-pl?
JA-taa
P-dawaj k**** itemy albo k**** masz prz*******!!
J-nie
P-lololololololllollllolololol,rotflm
J-wiesz co to znaczy lol?
P-jeb sie,"turgaj farcfofla"

On był słabszy od mnie o 31lvli.Jak to by powiedział ten koleś co miał avatar z sową?...A już wiem,"yntelygenta rozmowa"xD


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 20:23 
 
To widze ze polacy w tibii sa gorsi niz turki w knight online. :wink: Milo wiedziec ze ktos trafil gorzej niz ja kiedys.

IMO cale to nasmiewanie sie z tibianczykow jest bez sensu. Przynajmniej cala elo ziomazeria siedzi tam i jest spokoj. No ale rzeby, nie robici - offtopuff wójkowi, Zyhowi to: TIBIA SUX!!!!111oneone


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 20:24 
 
Musze się przyznać, też kiedyś grałem w tibie :oops:

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 20:26 
 
Wzywac egzorcyste!


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 21:20 
 
Dana napisał(a):
Musze się przyznać, też kiedyś grałem w tibie :oops:


Ja też... Ale nie na dłuższą mete, kilka dni i spostrzegłem że ta gierka to big szit


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 09:33 
 
Witam tak sobie czytam wypowidzi i mi sie smiac chce ;D

po1

jak zabijesz 3 osoby to masz RS!! a wtedy przy deadzie tracisz caly eQ!
bodajze 5 osob to ban!! wiec watpie ebys ubil 15 osob hmm

po2 ubiles 20lvl w to ci nawed uwieze czemu? mi sie to udalo drutem 9lvl z rs z snake bitem :D



czytałem takze czyjas wypowiec o noobach polakach w tibi taa to prawdziwa plaga -.- jak co ja gram na elysi [oxygenone] 36 Knight
moge cos pomuc :D wprawdzie w tibi ostatniego loga mam 26 marca bo mam keya na kompie :D ^^ ale zagadac mzona na gg 8653221 to jak ktos fiknie pogadam z kumplami a co do servow pvp niewarto brac n-pvp to sie mija z celem gry internetowej wedlog mnie .... nom jak co z serverow polecam elysia (pvp) tez sa noobki fikaja maja znajomosi ale naprawde nie az TAK bardzo jak tam ktos napisał a z n-pvp guardie mam tam 28 sorca i sie milo gra malo noobow... nom :D
NarQa

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 16:03 
 
Dhoro napisał(a):
przypominam ze istnieja pewne konsekwencje za nadprodukcje spamu i flame'u, dlatego nie rozpedzajcie sie za bardzo.


przeczyszczony po raz kolejny


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:21 
 
No taaak, dla niektórych Tibia to badziew, lipa itp. A dlaczego? Bo w to nie grali, a jak już grali, to nie wiedzą o co w tym chodzi, jak się steruje postacią itp. Dużo ludzi też zwraca uwagę na grafikę. Przyznam - grafika jest do d**y, ale jak się wciągniesz w tą grę, to już z niej nie wyjdziesz. Z jednej strony polecam, bo Tibia to gra ciekawa, ale uzależnia. Ja, na przykład zawalam przez to naukę, obowiązki itp. Więc pod koniec wakacji, zwykle postać kasuję, żeby nie chodziła mi po głowie w czasie roku szkolnego. A następne wakacje oczywiście nowa postać i tak dalej. Ledwo dosięgam do 17 levela...


_________________
^^

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:31 
 
Mówisz prawde nie licząc beznadziejnej grafiki, dzwięku, Całokwitego braku klimatu i grwalności, nie licząc chamskich graczi i tgz. dzieci neostrady, nie licząc Małej ilości klas i 0% orginalności gra jest dobra :har:

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:55 
 
17lvl w 2 miechy no ładnie :o niekturzy 17 lvl w jeden dzień robią :D

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:14 
 
UP: No i przez to NIEKTÓRZY nie znają ortografii :) No nie KreMas?

Nie rozumiem czemu sie czepiać gościa za to jak szybko zdobywa doświadczenie ,przecież chyba chodzi o zabawe. Jak dla kogoś zabawne jest expienie przez 6-7h to ja współczuje :D

Racje w sumie ,że Tibia ma baaardzo dużo wad, niemal same wady ale system PvP i wielkie chociaż czasami prymitywne społeczeństwo graczy ratuje sytuacje. I niech ktoś nie mówi ,że w PvP liczy sie tylko lvl ,bo prawdziwe PvP zaczyna sie w team'ach...

Odświeżając temat trzeba powiedziec o update. Dla tych którzy nie widzieli newsy z nowinkami www.tibia.pl i szybsza( :D ) www.tibia.org.pl


_________________
http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=mer
http://reklamowka.com/index.php?affiliate=1521
http://www.zielonymail.com/pages/index. ... d=marciner
http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=marciner
Dzięki ^^

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:32 
 
Nobo :) w tibi niema polskich znaczków :(

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 17:38 
 
ó zastepuje o
ż zastepuje z itd.
a nie po twojemu:
ó = u
ż = rz ...


_________________


Posty: 11
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 20:06 
 
Dlaczego uważacie, że Tibia to syf, bo ma -za przeproszeniem- dupną grafikę i jest w 2d? Samo słowo "gra" oznacza, że to jest do grania- bicia levela itp., a nie do oglądania. Idźcie na wystawę obrazów to tam sobie popatrzycie na "cudną grafikę". Ja rozumiem, taka grafika jest mało funkcjonalna tj. nie można gładko ominąć przedmiotów, które blokują drogę (kamień w 3d ominiemy przechodząc tuż obok niego, a w Tibii trzeba cały okrążać). Wytłumaczcie mi dlaczego "brazylijczyk i szwed to n00by"? W tą grę często grają dzieci w wieku 10 lat i nie dziwcie się, że to n00by. Tak wogóle to polak nie? To nie zależy od narodowości tylko tego co się ma w głowie.


Ps. Proszę nie uważać mnie za fanatyka tej gry. Skończyłem z nią już przed wakacjami (grałem rok w tą gierkę). Również nie lubię niektórych gier, ale raczej z powodu słabej mapy, która przeszkadza swą wielkością (strasznie irytowało mnie szukanie nowych potworów w Turf Battles).


Ach i jeszcze jedno. Poziom jaki prezentują tibijczycy jest straszny. Jeden drugiemu zabija potwora "bo ty mi też", a znajomość języka chociażby narodowego jest bardzo słaba. Jak tylko postoicie w mieście i podglądniecie rozmowę polaków to zrozumiecie o co mi chodzi. BRAK poprawnej ortografii. Wybaczcie, ale ja nie mogę pojąć jak można robić błędy. Sam mam 13 lat i błędy ortograficzne robiłem tylko gdy uczyłem się pisać (pamiętam, że w 4 klasie nie robiłem błędów. Z wcześniejszego życia nic nie pamiętam).

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 20:46 
 
W 70% złe nastawienie do tej gry to brak klimaty i chamskość graczy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.