mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 16:16 
Cytuj  
Witam wszystkich serdecznie,
Jestem tutaj nowy, i mam takie pytanie do was. Proszę mnie od razy nie klnąć, że może był już taki temat, ale przeglądając setki stfu tysiącwe postów to ja nie jestem wstanie, a wszystkie te, które przejrzałem nie odpowiedziały na moje pytanie. Szukałem równiez na google i też nie mogłem znaleść, ale natrafiłem na to forum. I tak przeglądając widze, że to chyba jest najlepsze, najwieksze w polsce. Dlatego mam takie małe pytanko:
ponieważ chciałbym zrobić grę na podstawie silnika Vallheru, jednak nie zabardzo się na tym znam. Dlatego też szukałem po necie za jakimś poradnikiem, ale nici z tego wyszły. Wiec może Wy znacie jakiś poradnik, który opisze jak zrobić taką gre. Oczywiście chodzi mi tu o to żeby były w nim takie rzeczy jak: Skąd pobrać ten silnik (mam jakiś, ale nie wiem czy dobry, możliwe też, że jest nowsza lepsza wersja), jaki serwer wybrać i co on mósi mieć żeby gra chodziła, następnie jak skrypty na serva wrzucić itp. Poprostu poradnik krok po kroku jak to zrobić. Dobrze by było, żeby było w nim napisane jak pozmieniać pewne rzeczy, żeby gra nie było w 100% taka sama jak orginał. Więc może Wy znacie jakiś fajny artykuł, lub poradnik, jeśli tak to prosił bym najmocniej o podanie tego linka, lub adresu strony skąd można takowy poradnik pobrać. Z góry wszystkich bardzo dziękuje i pozdrawiam oraz czekam na odpowiedzi ;)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 16:48 
Cytuj  
Na wstepie powiem ze wystarczylo wpisac "silnik Vallheru" w googlach (1 wynik od gory) :)
Link: http://vallheru.sourceforge.net/news.php

Wystarczy chciec :P

Ps: Przeczytaj Faq forum i sie wpisz.

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11472


Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 18:01 
Cytuj  
tylko ta stronka jest wymarla...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 18:23 
Cytuj  
setki.. stfu... ? :O

komu ty to mówisz? :)

W sumie to siedząc tyle lat na kanałach IRC emulatorków UO zdążyłem już zauważyc używanie STFU jako tfu, aby wyjaśnić

STFU = Shut the fuck up, a nie onomatopeja plucia ;)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.