mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 08:51 
Cytuj  
No kurde, sprawdzilem :D nie ma :P mam tu przed soba :D
Zreszta, niewazne :P Ja jestem za to przekonany ze wyczytalem w nim kiedys cos o tych brodach u kobiet;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 09:10 
Cytuj  
Nosz w morde moze to był bitewniak :o Zagłębie się w tą sprawe.

Zresztą, nieważne :P Ja jestem za to przekonany ze w WFB babki nie mają bród, co pokazałem wcześniej :)

---edyt

Z ciekawości ściągam jakiegoś pirackiego pdf'a co by rozwiązać problem :)


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 09:59 
Cytuj  
http://www.warhammeralliance.com/forums ... php?t=5417
wrażenia osoby grającej w alfa W.A.R przez pare godzin podczas PAX (Penny Arcade Expo ) koleś opisuje nieco mechanikę gry, wrazenia z grania różnymi profesjami, jest też krotkie porównanie do WOWa i CoHa


_________________
support war against christianity


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 10:12 
Cytuj  
http://www.gildiarpg.pl/index.php?c=34&d=warhammer
to apropos "czy krasnoludzkie kobiety mają brodę czy nie"


_________________
support war against christianity

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 16:16 
Cytuj  
W WHFRP o brodach nic konkretnego nie bylo czy maja czy nie , bylo za to iz czasami spotyka sie dowcipy na temat krasnoludów ze ich kobiety maja brody. Generalnie jest tak ze maja i nie maja, tak jak sa rude i inne.
A wzielo sie to z tego ze nei spotyka sie zbyt wielu krasnoludek w starym swiecie, wiec chyba czesc z nich musi byc kobietami z broda hihi.
Krasnoludzi to przedewszystkim praktyczni technokraci, takie przeciwienstwo elfow, ale to tylko stereotypy.

A skad sie wziely te sztandary WHAARG! i te inne whaarg glupoty u zielonoskorych.? W bitewniaku to bylo? ktorej edycji, od jakiegos czasu mnie to zastanawia.


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 16:36 
Cytuj  
http://youtube.com/watch?v=6VhovQts-Qs -- PAX06 Gameplay footage of Warhammer Online


_________________
support war against christianity

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 17:00 
Cytuj  
Cytuj:
A skad sie wziely te sztandary WHAARG! i te inne whaarg glupoty u zielonoskorych.? W bitewniaku to bylo? ktorej edycji, od jakiegos czasu mnie to zastanawia.

Chyba w każdym systemie Orcowie są przedstawiani jako zielone, bezmózgie miecho armatnie, które atakuje szybciej niż pomyśli o taktyce. Tylko Warcraft był wyjątkiem a i to nie do końca :D
Uuu co to znaczył ten gigantyczny zoom na poczatku?

Atak pozatym animacja tego Goblina jest koszmarna, mogliby nad tym popracować.. Innymi słowy filmik z gameplaya niezachwyca ;). Wszystko i tak rozbije sie o to jak zostanie rozwiazane sterowanie i walka (osobiscie chciałbym coś max zrecznosciwego +jakieś tam RPG :P)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 17:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Chyba w każdym systemie Orcowie są przedstawiani jako zielone, bezmózgie miecho armatnie, które atakuje szybciej niż pomyśli o taktyce. Tylko Warcraft był wyjątkiem a i to nie do końca :D

Do tego w Warhammerze (zarówno fantasy jak i 40k) przyprawione jest to szczyptą humoru :)


Posty: 32
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 18:32 
Cytuj  
http://www.war-rvr.net/ -- szperając po necie trafiem na tą stronke
chyba najlepsza jaką do tej pory widziałem na temat W.A.R
w dziale Media Player cała masa filmików , wywiadów,itp jest nawet Talent Calculator :) btw filmiki z folderu Wizard Word 2006 są w całkiem dobrej jakości i nie widziałem ich nigdzie indziej na sieci.


_________________
support war against christianity

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 02:06 
Cytuj  
Samael napisał(a):
A skad sie wziely te sztandary WHAARG! i te inne whaarg glupoty u zielonoskorych.? W bitewniaku to bylo? ktorej edycji, od jakiegos czasu mnie to zastanawia.


Pisałem wcześniej, WAAAGH! to rodzaj orczej i gobliniej magii oraz okrzyk bojowy. Nie wiem jak z WHFRP ale w WFB jest to obecne od zawsze :)

Ciekawostka, w Warku jest jedno plemię Orków których język składa się z jednego słowa WAAAGH! Porozumiewają się przez modulacje zmiane natężenia barwy dźwięku itp :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 23:57 
Cytuj  
PAX Preview z mmorpg.com


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 05:58 
Cytuj  
Nie widziałem tego wcześniej, wklejam.

Obrazek


Czy mi się zdaje czy w lewym górnym rogu widzę priesta z tarczą ala WoW ?

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:09 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba w każdym systemie Orcowie są przedstawiani jako zielone, bezmózgie miecho armatnie, które atakuje szybciej niż pomyśli o taktyce. Tylko Warcraft był wyjątkiem a i to nie do końca


Orki w WH po prostu sa dzikie ;D

A co do krasnoludzkich kobiet to one naprawde nie sa brodate ;) Jednak ten mit jest dosc zywy w starym swiecie, bierze sie to stad ze niewielu ludzi tak naprawde widzialo na wlasne oczy krasnoludke. ( spoleczenstwo Krasnali jest swietnie opisane w 5ed Army Book'u ktory zreszta posiadam ;D)

A co do samej gry to grafa za bardzo przypomina mi WoW'a , stanowczo za duzo w niej cukierkowosci, to zdecydowanie nie jest Warhammer imo.
Jak dla mnie bedzie to po prostu klon gry Blizzarda...


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:49 
Cytuj  
zawsze możesz wypieprzyć wszystkie tekstury postaci i grać niepomalowaną (czyt: metalową) figurką WH :P


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:59 
Cytuj  
Ale jakby te wszystkie kolory były ciemniejsze, to by g... było widać. A jakby były szaro-bure, to by było wyrzekanie że: "ale ch..owa grafika szaro-bura, a w WoW to takie kolorowe wszystko piękne i wyraźne"


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 15:29 
Cytuj  
Dana napisał(a):
[...]Czy mi się zdaje czy w lewym górnym rogu widzę priesta z tarczą ala WoW ?

Palla z "bąbelkiem" :lol:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 17:44 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Dana napisał(a):
[...]Czy mi się zdaje czy w lewym górnym rogu widzę priesta z tarczą ala WoW ?

Palla z "bąbelkiem" :lol:


padłem...LMAO

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 13:53 
Cytuj  
Imo Orc Palla > you all nuff said!!

Mi tam sie grafa podoba , szczególnie Orki veterani :) ( za długo gram Horda :P )


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 20:21 
Cytuj  
ot : ladna pani w poscie powyzej

Gra jak narazie idze w dobrym kierunku.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 16:13 
Cytuj  
Kazdy lubi co innego, wedlug mine grafa w WHO powinna wygladac tak:

http://youtube.com/watch?v=NF9MqyiUxag

ale jak juz mowilem kazdy lubi co innego wiec dobrze ze WHO i AoC wychodza w tym samym momencie :wink:


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.