mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 01:57 
Cytuj  
Cytuj:
Ty uwazasz ze obecna grafa w WHO idealnie pasuje i wspolgra z kilimatem swiata Warhammera


OWNED, ja napisałem tylko że mi ona nie przeszkadza. Po co odrazu używać takich trudnych słów jak "współgra".

Wspaniale jest oceniać klimat DF w grze na podstawie skrinów, ciekawe jakie TY masz o nim wyobrażenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 07:34 
Cytuj  
Och, ale w tym WoWie kolorowa i oczojebna grafika. No i jaka ta gra jest cukierkowa i dla dzieci, bueerk...

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 09:49 
Cytuj  
Face it.
Wow to kraina lalek, WHO bedzie taki sam.
Jeden screen niczego nie dowodzi, proporcje i kolorki sa z domku dla lalek.
Nie wiem czemu niektorzy upieraja sie ze jest inaczej. Podoba wam sie taki klimat ? OK ,ale nie probujcie udowadniac ze jest to cos innego niz jest.
Wystarczy obejrzec jakikolwiek filmik z gameplayem WHO

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 09:55 
Cytuj  
TY nie rozumiesz. Oni pokazaly strefy startowe w gruncie rzeczy. W WoW jest podobnie strefy startowe nawet kolorowe (u aliansu) a im dalej tym mroczniej, ciemniej, i bardziej zniszczone obszary ktore maja to cos ze sa poprostu ładne :P
tbh. klimtu gry nie buduja kolorki tylko sposob ich uzycia. Moze byc rozowa lalka barbie zrobiona na psychopate ktry bedzie budzil powszechne przeraznie..

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 09:55 
Cytuj  
Bo wiadomo że trzeba być mrocznym i tajemniczym, mieć avatarek o kolorze kupy i nicka Samaaaaaellll i emo sig'a.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 10:04 
Cytuj  
Nie trzeba.
Mozna grac w WoWa i pierdolic glupoty na forum

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 10:06 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Nie trzeba.
Mozna grac w WoWa i pierdolic glupoty na forum

Mozna nie grac i robić to samo ^^

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 10:12 
Cytuj  
Spłyń, najlepiej tam skąd pochodzą twoje najpierwsze wspomnienia..


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 11:53 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Spłyń, najlepiej tam skąd pochodzą twoje najpierwsze wspomnienia..


Signed.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 11:53 
Cytuj  
co tak wszyscy twardzielą ? grał kto w WHO że tak kozaczy czy co ?
co poniektórzy przynajmniej bawili się w rpg warhammera na żywo, więc jeszcze z sensem gadają, choć zdania są podzielone :/


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 12:41 
Cytuj  
Cytuj:
OWNED, ja napisałem tylko że mi ona nie przeszkadza. Po co odrazu używać takich trudnych słów jak "współgra".

...no skoro dla Ciebie to jest trudne slowo.
Ja bylem (i w sumie jestem) przekonany ze Tobie sie ta grafa calkowicie pasuje bo w koncu bronisz jej z takim zapalem...

Cytuj:
Wspaniale jest oceniać klimat DF w grze na podstawie skrinów


Bo jak sadzi wielu ludzi zajmujacych sie tym tematem grafika jest jednym z podstawowych czynnikow tworzadzych klimat.

Cytuj:
ciekawe jakie TY masz o nim wyobrażenie.

Juz napisalem ale specjalnie dla Ciebie sie powtorze:

http://youtube.com/watch?v=NF9MqyiUxag

to jest film jak poprzednia ekipa robila WHO, niestety projek zawieszono.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 12:50 
Cytuj  
Eh faktycznie powinno byc ciemno, szaro buro wszedzie!
Deszcz, mgła , brązowa trawa czarne liście! tak to widze.
Jako muzyka jakas bardzo mroczny metal!

Widzieliscie dwie rasy ze dwie lokacje i pierdolicie imo:O
Oni chca zrobic najlepsza gre RvR i pod tym katem robia grafike.
Modele i engine musza byc tak zrobione zeby mozliwe byly zapowiadane akcje typu zdobywanie miasta( kilkaset postaci postaci walczacych w jednej lokacji)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 13:04 
Cytuj  
Cytuj:
Oni chca zrobic najlepsza gre RvR i pod tym katem robia grafike....


Trust me, w tym przypadku, jedno z drugim nie ma prawie rzadnego zwiazku.

Jesli chodzi o system oraz pomysly, ktore maja zostac tam wprowadzone to ta gierka zapowiada sie naprawde niezle.

Cytuj:
Bo wiadomo że trzeba być mrocznym i tajemniczym, mieć avatarek o kolorze kupy i nicka Samaaaaaellll i emo sig'a.


nie ma to jak kolejny "wiele wnoszacy do dyskusji " post, jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po prostu zamilcz ale skoro juz zadales sobie trud i zamiesciles tutaj ta glupote to pozwole sobie ja skomentowac:
To przykre, ze niektorzy maja wlasnie takie wyobraznie o grafice, czy tez klimacie, Dark Fantasy bo naprawde nie o to tu chodzi. Jedna i ta sama rzecz jak np. powyzszy screen z wow'a przedstawiajacy wisielcow mozna przedstawic na nieskonczenie wiele sposobow, jedne z nich beda przez wiekszosc uwazane za mroczne inne nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
Ja bylem (i w sumie jestem) przekonany ze Tobie sie ta grafa calkowicie pasuje bo w koncu bronisz jej z takim zapalem..


Wow to żeś odkrył amerykę, specjalnie dla ciebie powtórzę, MI ta grafika pasuje. Nigdzie jednak nie napisałem że "obecna grafa w WHO idealnie pasuje i współgra z klimatem świata warhammera".

Cytuj:
Bo jak sadzi wielu ludzi zajmujacych sie tym tematem grafika jest jednym z podstawowych czynnikow tworzadzych klimat.


Tak, np. w MUDach gdzie klimat DF jest wyraźniejszy niż na filmiku który zaprezentowałeś. No i powinieneś zrewidować swoją definicję Dark Fantasy bo ty cały czas pijesz do grafiki.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 15:17 
Cytuj  
Nie chodzi o to zeby to bylo dark fantasy, ale zeby to bylo normalne.Warhammer Fantasy RolePlay nie jest systemem darkfantasy, choc i taki styl gry mozna preferowac (ala Jesienna gaweda) To jeden z najbardziej uniwersalnych systemow zawierajacy wielosc archetypow obecnych w
Darkfantasy,(przyklad :gemini) - Walka z "Chaosem" Siła z ktorej wszystko sie wywodzi, destrukcja,element/motyw "Wewnetrznego wroga" przed ktorym nie mozna uciec.,
Heroic(np :earthdawn),Mamy tu epickich herosow historycznych, artefakty,gra sie postaciami przeznaczonymi do zmiany swiata, punkty przeznaczenia itp itd.
Historical(Dzikie Pola) Caly świat jest oparty nabardzo podobnej lini historycznej do rzeczywistosci , Mapa [europa-stary świat?] itp przeniesiona jest w realia fantasy,Struktury wladzy i panstwowosci sa bardzo realistyczne itd.
( pierwsze z brzegu przyklady systemow i klasyczne motywy w Warhammerze)

WHFB - Trudno tu mowic o jakims "klimacie" mozna co najwyzej mowic o stylizacji bitewniaka. Bitewniak jest bardziej nastawiony na Heroic . Masz swoich transformersow i dokupujesz im nowe gadżety.Wizje swiata WHFRP i WHFB z biegiem czasu sie rozbiegaly , nowa edycja znow podjela probe ujednolicenia.W bitewniaku figurki sa nieproporcjonalne , "heroiczne"(nienaturalne) i przedewszystkim sa robione dla wyciagniecia kasy;]
WoW jest dla kasy , i WHO tez bedzie dla kasy.

Co do enginow to nei trzeba daleko szukac od tego topicu zeby zobaczyc bardziej realistyczne grafiki przystosowane do duzej ilosci graczy w lokacjach ,albo o znacznie lepszej grafice (i Fpsy wcale nie sa zle)

WHo ma pare swietnych rozwiazan , system questow , RvR combat zones itp ale co do klimatu Warhammera to go poprostu nie maa podobienstwo do WoWa i Warhammer40k Game jest tak duze ze smieszy mnie wypieranie sie tego.
Juz niebawem bedziecie mogli otwierac grzyby patrzac jak action pasek sie przesowa i obserwowac swoje action bary tym razem w WHO , a ja poczekam na darkfall online.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 15:28 
Cytuj  
Cytuj:
ale co do klimatu Warhammera to go poprostu nie maa


A kim ty jesteś by decydować jaki to jest jedyny właściwy "klimat Warhammera" ?

ps. Chyba nikt tutaj nie stara sie udowodnić że ta grafa jest super klimatyczna i wogóle, po prostu co bardziej rozgarnięci gracze wyśmiewają sie z podejścia "nie będe w to grał bo za kolorowe". Żywo przypomina to dyskusje o muzyce z kinder emo gotami czy metalami ;D.

Cytuj:
przedewszystkim sa robione dla wyciagniecia kasy;]
WoW jest dla kasy , i WHO tez bedzie dla kasy.


Za to twój Darkfall będzie tworzony charytatywnie, ba będą dopłacać graczom za granie ;). Przecież największy grzech w muzyce, kinie, czy w produkcji gier to chcieć zarobić na swoim dziele.[/img]


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 16 wrz 2006, 15:34 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 15:32 
Cytuj  
Nie bede w to gral bo wciaz lepsze jest UO. Grafika ma tu male znaczenie,ale rownie dobrze mozna biegac zoltymi pacmanamii emotowac lolpwny.
Jeszcze jakby te PvP bylo nie wiem jak odkrywcze ,i skill based, a to narazie slabo sie zapowiada, poczekamy zobaczymy. Jak juz wydac $ to na cos co jest tego warte


Ostatnio edytowano 16 wrz 2006, 15:40 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 15:35 
Cytuj  
Niech zgadne, UO na prv shardach ? :\


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 15:50 
Cytuj  
tak od czasu AoS na OSI niema po co tam grac a free po tylu latach UO sa na tyle rozwiniete ze nie ma problemu .
A po co ty grasz w MMORGI? Nie jestes randomem w pvp at least?
bo co do role play to widze ze nie bardzo chcesz przyjac je do wiadomosci .

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 16:01 
Cytuj  
Cytuj:
tak


To wiele tłumaczy. EOT.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.