mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 11:35 
Cytuj  
Dostałem się do tej bety…… Ta, ale inteligentni to oni nie są dali klienta tylko na jeden serwer, którego właśnie ściąga 5 tys osób :D średni transfer 10 kb/s nie no tylko pogratulować.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 13:00 
Cytuj  
Prawdopodobnie skusze sie na ta gierka.

Tutaj przydatny link. Twaze wszystkich psotaci i troche wygladu.
http://mmofan.blog39.fc2.com/blog-entry-299.html#more


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 06:41 
Cytuj  
Jakby ktos mial zbedne konto, to ja poprosze, chetnie sobie obejrze :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu


Posty: 28
Dołączył(a): 17.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 15:42 
Cytuj  
tez dostałem sie do closed Bety, zobaczymy z czym to sie je, z tego co wyczytalem do tej pory to w grze sa 3 rasy, w kazdej po 3 profesje ktore dziela sie jeszcze na 2. Mamy do wyboru: paladyn,shaman,elementalista, priest, assasin, cos podobnego do warlocka tylko jeszcze wiekszy nacisk na summonowane moby ktorymi to podobno wszytko robimy a nie postacia. wiec jest w czym wybierac. Widzialem tez na jednym filmiku ze strony koreanskiej ze mozna robic gildiowy raid na bossow, sa tez mounty.
Tutaj mozna zobaczyc troche scr postaci :
http://mmofan.blog39.fc2.com/blog-entry-299.html#more
http://www.rappelz.com.hk/guide07e.html

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 18:25 
Cytuj  
Kto 1 sciagnie ta gre ma u mnie piwo. Albo mi cos nie chodzi albo oni cos najebali. Sciagac sie wogole nie chce (nie wlacza sie) a jak juz jakims cudem zacznie, to po sciagnieciu 1-2 mega sie wylacza i od nowa trzeba probowac.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 18:44 
Cytuj  
polecam torrenta. Bo ftp pada co chwile


_________________
oumn da lololegend


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 19:58 
Cytuj  
Fantom napisał(a):
Kto 1 sciagnie ta gre ma u mnie piwo. Albo mi cos nie chodzi albo oni cos najebali. Sciagac sie wogole nie chce (nie wlacza sie) a jak juz jakims cudem zacznie, to po sciagnieciu 1-2 mega sie wylacza i od nowa trzeba probowac.


To samo u mnie v.v , spróbuje torrentem a nóż widelec lepsze wiatry będą.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 20:04 
Cytuj  
heh powinniscie przyzwyczaic sie do gpotato. Ja po 2 latach stycznasci z ta firma wiem na co ja stac. Moge sie zalozyc ze niepogracie jeszcze jutro ani nawet za 3 dni. Najlepsze jest to ze gmowie napisali ze jezeli nie jestescie pewni czy dostaliscie sie do cb napiszcie do nich maila. Napisalem iiii

Kod:
Tu serwer pocztowy o2.pl.

Wiadomosc zalaczona ponizej zostala zwrocona do nadawcy

Jesli chcesz zasiegnac wiecej informacji wyslij list do <postmaster>

koniecznie zalacz wtedy tresc tego listu. Inaczej nie bedziemy mogli pomoc.

Serwer pocztowy o2.pl

<[email protected]>: connect to gpotato.com[69.90.214.9]: Connection refused


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 01:52 
Cytuj  
czemu mnie to nie dziwi ? jak na 5 tys kont które zostały dopuszczone do bety , z czego 3 tys miało otrzymać maila w przeciągu niecałych 2 dni - zupełnie się nie dziwię że serwer pocztowy mógł się wywalić

jeszcze dokładając do tego fakt, że przed startem bety, ilość pobrań klienta wynosiła prawie 50 tys na 10x mniejszą ilość kont

tak czy siak gala-net dotrzymała podanych terminów, co się b. rzadko zdarza w świecie gier


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:15 
Cytuj  
gra sciagnieta, zainstalowana, wprowadzam passy, dusze "enter" i ...
nic sie nie dzieje, moge dusic do usranej smierci -.-

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:16 
Cytuj  
Wciśnij guziczek OK

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 15:19 
Cytuj  
Naprawde wszyscy zaproszeni do bety w nia graja? Zadnego malutkiego konta dla Agaty? Moze komus sie nie spodoba :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 17:37 
Cytuj  
Lol, ja już sciągnąłem. Jak narazie nie wygląda to na coś dżambo-extra-zupa-speszal. Zapewne kolejny mmo w którym się będzie tylko expić i robić monotnne questy.

@Agat: Na twoim miejscu nie liczyłbym na jakiekolwiek konto, bo większość osób która się dostała do cb, ma już pewnie postacie na innych grach od G-Potato, tak jak np. me ;)


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 17:54 
Cytuj  
Omlet napisał(a):
Lol, ja już sciągnąłem. Jak narazie nie wygląda to na coś dżambo-extra-zupa-speszal. Zapewne kolejny mmo w którym się będzie tylko expić i robić monotnne questy.


heheh a czego sie spodziewales jakiej innowacji po co i tak ludzie kupia a oni będa zarobieni

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 19:02 
Cytuj  
Oho juz jest lepiej, zalogowalem sie, jestem w okienku z "server list" tyle, ze tam nie ma zadnej opcji do wyboru, a jak dusze "confirm" to nic sie nie wlacza :/

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 19:29 
Cytuj  
rooofl

w grze istnieje cos takiego jak stamina. Odnowia sie bardzo dluuugo ale dzieki niej exp jest 5x szybszy. Normalny gracz ma zawsze 0. W cash shopie bedzie item ja odnawiajacy xD

rozumujac.

plvl = 5x szybszy exp
stamina 5x szybszy exp.

Uczciwy gracz gra przykladowo 350 dni nabil 100 lvl
gracz plvl + casa bedzie potrzebowal 25x mniej czasu by nabic 100 lvl

350/25=14

14 dni by nabic 100 lvl xD


indywidualny komentarz.
R :lol: O :lol: T :lol: F :lol: L :lol: O :lol: L :lol: M :lol: A :lol: O


_________________
oumn da lololegend


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 20:43 
Cytuj  
@Up: To ja chyba podziękuje tej grze, niewiem zresztą będzie trzeba obadać dobrze co i jak a czasu teraz nie ma na nic. Zresztą zawsze mam te 300 g potato na koncie, kiedyś za friko rozdawali ;)

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 08:39 
Cytuj  
Pogralem troche, nabilem 12 lvl. Gra ogolnie fajna, grafika tez calkiem calkiem. Moje opinie:

nie polecam zbytnio gry magiem (wolno rzuca czary, nie ma w sklepie mana potow, tzn. ja nie znalazlem, wiec trzeba siedziec i czekac na mane)
zanim bedziesz mogl rzucic drugi raz czar, to albo musisz uciekac przez co zabijanie dlugo trwa, albo podejsc i z rozgi przez leb, ale wtedy ladne cie mluci wszystko.Gdy juz dojdziesz do 2 czarow ofensywnych, to zabijanie idzie naprawde szybko, ale bez mana potow wiecej sie siedzi niz expi (jak wprowadza mana poty / znajde mana poty, to jeszcze raz rozwaze gre)

warto chomikowac job pointy, bo po wyborze klasy na 10 lvlu skille sa strasznie "drogie" (najlepiej z poczatkowych skilli brac tylko te, ktore sa wymagane w questach)


strasznie laguje przy wejsciu do miasta i na polocnych terenach od niego (mozliwe, ze to wina karty graficznej ale obstawial bym na lagi :P)

wielkim plusem gry jest MUZYKA, naprawde fajana atmosfera jak sie slucha ^^

teraz jeszcze popatrze jak sie gra Gaia worriorem i zdecyduje czym bede grac po testach :P najprawdopodobniej ashura shadow ~~(blade = 2 daggerki itp) lub wlasnie Gaia worrior z 2 recznym toporkiem :D

Na koniec mala prosba: jak ktos znajdzie na jakiejs stronce wytlumaczenie do czego sluzy LAK, to prosil bym linka (najlepiej na pw lub GG 7145355)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 10:39 
Cytuj  
gdybyś robił questy i czytał co mówi NPC a nie przewijal, wiedziałbyś do czego jest LAK

by jednak nie zarzucił mi nikt chamstwa: albo sprzedajesz go za kase, albo wymieniasz na chip force'y


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 9
Dołączył(a): 30.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 05:27 
Cytuj  
:( Mam taką prośbe jeżeli ma ktoś Account do bety tej o to gry i go nie urzywa niech prześle mi go na e-mail: [email protected] Z Góry dziękuje :D jeżeli jeden nie gra to może ja skorzystam :)


_________________
ObrazekObrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.