mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 05:38 
Cytuj  
Faworytem?! Chyba ci chodziło największą konkuręcją... ale ostatnio na gram.pl widziałem tabelke w której pisało że dla WoWa największą konkuręcją jest Lineage II i Guild Wars... SWG jest daleko w tyle


Posty: 38
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 09:08 
Cytuj  
Podobno ma mase bugów i innych niedoróbek ale ja jako fan SW chętnie bym zagrał :P


_________________
Obrazek
Opcja EDYTUJ
Opcja SZUKAJ

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 12:47 
Cytuj  
''Podobno''.. uwielbiam to okreslenie wsrod graczy w darmowe mmorpg o platnych mmorpg.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 13:49 
Cytuj  
heh pamietam swg... świetne mmo. Do dzis wspominam spotkania z kumplami itp... Ale niestety, gra sie zeszmacila,a ja jakos nie mam ochoty ladowac w nia kase jeszcze raz, po tym jak pod koniec triala na jedi (prawie wszystkie te drzewka wygrindowane) przyszly pogloski o trial of obi wan. Przestalem placic, zamierzalem wrocic ale po wyjsciu expanszona juz mi sie odechcialo.
A co do darmowych shardow to z tego co wiem to nie ma i miejmy nadzieje nigdy nie bedzie.
Pozdro
Armag


Posty: 38
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:19 
Cytuj  
w CDA też zbt wysokiej noty nie dostała ;P


_________________
Obrazek
Opcja EDYTUJ
Opcja SZUKAJ

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 10:14 
Cytuj  
Crus666 napisał(a):
w CDA też zbt wysokiej noty nie dostała ;P

Precz...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 10:21 
Cytuj  
Crus666 napisał(a):
w CDA też zbt wysokiej noty nie dostała ;P

Akurat ta recka byla jedna z wiekszych wpadek tego w sumie fajnego czasopisma. :)

PS. SWG nie jest i nigdy nie bylo ZNACZACA konkurencja dla WoW'a (zadna gra SOE nie jest bo oni po prostu slabe gry robia :P).
Najblizej sa rzeczywiscie Lineage 2 i Guild Wars.

A co do darmowych shardow to z tego co mi wiadomo poziom skomplikowania gameplay'u w SWG z dodatku/patcha na dodatek/patch maleje, wiec gdy gra bedzie juz na poziomie powiedzmy takiej Tibii to darmowe shardy beda. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 20:43 
Cytuj  
powiem tak
SWG kiedys bylo w zupelnie innej kategorii niz wow czy inne gowno jak L2.. teraz upodobnili SWG do tych gier (grind grind grind, camp mobow, camp mobow (camp mobow)) ale powoli wszystko wraca do normy
NIE MA darmowych serwerów i takich NIE będzie, a jeżeli ktos jest fanem WoW'a, to nie ma czego szukac w SWG

"DWB (instance w swg) jest jak cały świat WoW'a... wszystko kreci sie w okol campienia poszczególnych respow"

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 21:37 
Cytuj  
Guild Wars konkurentem dla wowa omg that hurt gdzie ty to wyczytales ?
btw SWG bylo bardzo dobra gra niezapomnie tych godzin grinfu i wogule swietna zabawa neistety wprowadzili nowe cu i sie posypalo no ale olac moze bedzie lepiej:)


Posty: 8
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 09:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Crus666 napisał(a):
w CDA też zbt wysokiej noty nie dostała ;P

PS. SWG nie jest i nigdy nie bylo ZNACZACA konkurencja dla WoW'a (zadna gra SOE nie jest bo oni po prostu slabe gry robia :P).
Najblizej sa rzeczywiscie Lineage 2 i Guild Wars.
...
wiec gdy gra bedzie juz na poziomie powiedzmy takiej Tibii to darmowe shardy beda. :D

SWG IMO było świetną grą i było lepszą grą niż WoW...było...do czasu aż przyszło NGE(New Game Enchantments) i wszystko zje...ło próbójąc upodobnić SWG do gier typu WoW,L2 itd.
SoE nie robi takich złych gier, robią dobre gry ale tylko ONI mają taki talent żeby je tak zje...ać pewnie za niedługo wprowadzą jakieś NGE do EQ2...IMO też lepsze (jest) od WoWa :p(darmowych shardów nie ma i nie będzie ...nauczcie sie uczciwie zbierać pieniądze na gre jeśli aż tak chcecie pograć)
SWG było i jest rozbudowaną grą(bardziej niż WoW)...ale po NGE jest dużo drobnych bugów które wszystko psują i do poziomu Tibii, SWG sie nie zniży, prędzej WoW.(daje taki przykład który pokazuje że to raczej nie możliwe...albo i możliwe(?))Z każdym patchem jest co raz lepiej i za kilka miesięcy albo za rok SWG może znowu być wypasione BTW: zbliża sie fajny event...albo raczej bitwa o miasto Restuss na planecie Rori(do tych co nie wiedzą: tak można podróżować pomiędzy planetami i są walki w kosmosie i na ziemi,...),imperium i rebelia będą ze sobą walczyć przez 3 tygodnie a na końcu Restuss zostanie zniszczone.

LoL troche sie rozpisałem :P btw: ten temat powinien być w dziale SWG(Star Wars Galaxies) albo nie powinien być...bo podobny temat już był w tamtym dziale.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 11:52 
Cytuj  
Med napisał(a):
ten temat powinien być w dziale SWG(Star Wars Galaxies) albo nie powinien być...bo podobny temat już był w tamtym dziale.


tak, ale w uj noobow zaglada tylko tutaj bo im sie nie chce wejsc do tamtego dzialu


teraz wraca tamten system walki (albo raczej nowy upodobniony do pre-cu i post-cu). maja wprowadzic jeszcze 1 profesje i drzewka rozwoju (tak jak kiedys).. jak jeszce wprowadza mozliwosc mieszania klas i wyjebia jedi ze startowych profesji to bedzie git :)

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 12:12 
Cytuj  
Male sprostowanie:
To LA (Lucas Arts) zmusilo SOE do wprowadzenia NGE, SOE wykonywalo tylko ich polecenia. Wczesniej LA nie ingerowalo w SWG i bylo dobrze.


Posty: 3
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 19:41 
Cytuj  
Dobra to ja troszeczke poprawie panow...

Jest zrobiony juz emulator servera do SWG!!! Do tego jest to emulator pre-CU czyli przed calymi CU i NGE!!!! CZyli wtedy kiedy byla najfajnieszja zabawa!!!!!

Adres http://forums.swgemu.com/

A serverow juz troche stoi.

Adresy serverow sa tutaj:
http://forums.swgemu.com/viewforum.php? ... be4d585055

Jest nawet zrobiona aplikacja do wybierania roznych serverow... i niektore servery przyjely ja jako oficjalna :)

Narazie jest malo feutersow ale działaja to raz a dwa ciągle się rozwija...

I to już dawno było więc dziwi mnie że w czerwcu nikt tego nie zawuażył :)

Po googlujcie czasami :P

Pozdrawiam

Laptop

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 09:12 
Cytuj  
Właśnie jakby ktoś to w czerwcu zauważył bym miał w co grać a tak 17h do pierwszego dzwonka w licku i lipa :cry:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 10:05 
Cytuj  
Jakbyś nie był, głupim gówniarzem, który czeka aż inny ruszą za niego dupe to może byś grał. l2usegoogle...

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 21:37 
Cytuj  
Własnie powstaje pierwsza polska gildia :P SWG lol .. na serverze TrueGalaxies :p zapraszam tych co niemaja jak wykupić subskrypcji

www.truegalaxie.com - :] :wink:

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:51 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
darmowych servow do swg nie ma i nigdy nie bedzie


A co z tym całym emu ?
aktualnie da sie przecież nawet pochodzić w świecie SWG :wink:

Obi'v napisał(a):
swiat jest za duzy to po pierwsze


eee tam odrazu zaduży, ja bym najpierw pomyślał nad npc i questami od nich, ale przecież większość npc w swg to generic, które dają te same questy cały czas. tak rzeczywiście normalne unikalne questy to powstały dopiero w ROTW, jeżeli by się nie liczyło themeparków, skoro to i tak były generic misje takie jak zabij/uratuj/eskortuj


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 1
Dołączył(a): 16.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 10:14 
Cytuj  
Grałem na kilku serwerach i mnie nie zachwyciły...


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 15:50 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Crus666 napisał(a):
hmmm czy wow jest gejem :]

:o
Mam nadzieje ze to nie bylo na powaznie.


no jak chcesz może byc Lesbijką

*

Posty: 51
Dołączył(a): 9.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 14:01 
Cytuj  
Jeśli można spytac to o co chodzi z tym emu i Pre-cu serwer ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.