mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 13:51 
Cytuj  
Coś takiego wyniuchałem buszując po necie:

http://theuniversal.net/

Grafika naprawde nie zachwyca, lecz sama rozgrywka jest wg. mnie dosyć "miodaśna". Na początku jesteśmy w statku kosmicznym. To akurat nie jest zbyt dopracowane, ale można tu hadnlować walczyć z innymi ludźmi itp. Możemy wylądować na planecie. W zależności od planety są różne tryby rozgrywki. Wydobywamy surowce, łowimy, budujemy, pływamy, handlujemy. Z tego co mi wiadomo po jakimś czasie świat awansuje do kolejnych er. Niestety jest bardzo mało graczy - kilka minut temu na 3 światy on-line(planety) było obecnych łącznie 6 graczy, z czego chyba 4 było afk.

BTW: Na forum nie znalazłem.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 15:17 
Cytuj  
Mam 'connection failed'
Coś z serwerem czy co?
Cytuj:
Could not connect to the galaxy - No response Either the galaxy is not currently online or internet connection is not available.Check you connection or try later.


Można jakoś temu zaradzić?


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 17:11 
Cytuj  
Miałem takie samo, ale zaraz p otym gra mi się otworzyła. Popróbuj pare razy.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 20:18 
Cytuj  
Jest już...działa...trochę niebardzo ją jeszcze rozumiem ,ale może się rozkręci...


_________________
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 8.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 22:18 
Cytuj  
... FRONTIER! :D

Ale tak na serio, troche podobne do Frontiera, lecz takie cuś za pyciutkie, ale mimo tego ciekawie wygląda. Czas podrózy umila nam radio i różne minigierki. Warto spróbować.

Do EVE podobne.. hm.. raczej nie. Trading ala Frontier, combat chba bardziej FPSowy, można na planety lądować, ale świat i przestrzeń troche za pyciutkie mimo to.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 00:41 
Cytuj  
Gram pierwszy raz w coś takiego dlatego niemam do czego porównać.

Gdy załapiesz oco biega na początku to potem leci z górki. Już mam 1 lvl i kamienie do budowy miasta,liceum, świątyni i czegoś tam jeszcze ale trzeba będzie z tym iść na inny kontynent bo przy początkowej wiosce (tj. Hata Szamana) nieda się tego zrobić.

Ogólnie gra jest fajna chociaż wszytkich możliwości nieodkryłem (a mam taki zamiar) i oby był ich szeroki wachlarz :)
*vilq

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 07:44 
Cytuj  
Niestety na The Republic nie da się zbudować nowego miasta ani zwiększyc poziomu starego - słuchajcie(czytajcie znaczy się):
Cytuj:
The republic is broken the extended range it which you can't build a town next to another covers the whole map

try playing on Syv it's simular and it works (i already won there once )
szkoda tylko, ze ja takiego syva nawet nie widze :(

EDIT: "GUT NJUS", że tak powiem - niedługo The Republoc zostanie naprawione.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.