mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 17:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 15:00, Slimaq napisał:
3. Znaczne zwiekszenie przychodow z dungeonkow i z mocniejszych potworow. To stanowi kwitesencje UO (przynajmniej dla mnie) czyli przygoda - zebranie 5 osob i pojscie do podziemi aby znalezc skarb (na starym dz pusta skrzynie).


Ano fajnie by bylo nie tyle isc na trole, co isc po skarb ktorego pilnuja trole :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 18:51 
Cytuj  
HALOOOO GMOWIE.... Prosimy o wiecej info, jestemy na glodzie...

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 22:45 
Cytuj  
Jak to mawiaja Cierpliwosc jest Cnota. :smile: Pewnei dowiemy sie wszystkiego w swoim czasie... :razz:


_________________
Here is the Door and there is the Way!


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 20:02 
Cytuj  
Ja do cnotliwych nie naleze chce informacji :smile:


_________________
Tek the king of the net jungle

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 01:35 
Cytuj  
ciekawe czy bedzie nekromancja... Jak przeczytalem wypowiedz "na ZS nie ma miejsca na chaos" to chyba bedzie jakas inna sila stanowiaca przeciwwage dla dobra. Moze beda takie "zakony" magow, wojownikow, lucznikow, itd. i bedzie istnial jakis zakon nekromantow i wojownikow wpisany w jakis sposob w fabule... :smile:

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 15:53 
Cytuj  
No coz.....wszystkim chodzilo o "chaos" a`la CL, zawsze znajda sie zle postacie: zlodzieje, looterzy itp. bedzie kogo ganiac.
Pozatym fabula powinna wszystko wyjasnic..

Pozdrawiam

Z.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 16:52 
Cytuj  
Dlaczego zlodziej od razu ma byc zly ? :razz:

Slimi

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 23:36 
Cytuj  
Slimi bedziesz RobinHoodem ? :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 17:51 
Cytuj  
Wszystko zalezy od motywow. Np. gralem na innym serverze bardem-zlodziejem bo niepasowalo mi do barda gornictwo czy lowienie rybek. Ale kradlem wtedy kiedy byla mi potrzebna kasa na szkolenie czy jedzenie i tyle jako bard nic wiecej niepotrzebowalem. Czasen jak sie ktos zachowywal nieodpowiednio to kradlem mu cos wiecej i rozdawalem to innym ktorzy czegos potrzebowali. No i po miesiacu ten kto wiedzial co robie nie traktowal mnie jako zlodzieja tylko kleptomana :razz: no i niebalem sie wyjsc z miasta jak prawie kazdy zlodziej ...

*

Posty: 58
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 19:29 
Cytuj  
Heja.

Hmmm moim zdaniem powinni byc ci zli ... Jak ktos chce to powinien miec mozliwosc i do odgrywania takiej postaci, lecz musi ja odgrywac a nie chodzic i mordowac co sie tylko rusza ... Uwazam, ze jesli niebedzie nikogo zlego gra stanie sie w pewnym momencie po prostu nudna tak jak to bylo na DZ ... Fajnie bylo pochodzic na potwory ale jak juz sie wszystko zwiedzi to sie robi rutyna ...

UO jest to gra pozwalajaca na interakcje miedzy ludzmi, a natura ludzka jest dazenie do samo destrukcji ...

Ehh troche sie rozpisalem no ale coz ... mam nadizeje ze znajdziecie rozwiazanie dla tych zlych ...

Howgh.


_________________
"Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia."

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 20:37 
Cytuj  
tak - zakon nekromantow ^^ Zdecydowanie powinna byc stworzona jakas sila rownowazacej dobro. Tylko pewnie 70% ludzi chce byc mroczna i powerna i tak klimatycznie zla wiec nieco cienko by bylo ;D Kiedys w warhamcu gralem przez kilka sesji elfim skrytobojca. bylo tak fajnie ze potem napisalem kilka scenariuszy dla druzyny samyh "zlych", bo i kazdy musi czasem swej mrocznej naturze dac sie zamanifestowac :grin:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 23:53 
Cytuj  
Hmmm moim zdaniem powinni byc ci zli ... Jak ktos chce to powinien miec mozliwosc i do odgrywania takiej postaci, lecz musi ja odgrywac a nie chodzic i mordowac co sie tylko rusza ... Uwazam, ze jesli niebedzie nikogo zlego gra stanie sie w pewnym momencie po prostu nudna tak jak to bylo na DZ ... Fajnie bylo pochodzic na potwory ale jak juz sie wszystko zwiedzi to sie robi rutyna ...

UO jest to gra pozwalajaca na interakcje miedzy ludzmi, a natura ludzka jest dazenie do samo destrukcji ...

Ehh troche sie rozpisalem no ale coz ... mam nadizeje ze znajdziecie rozwiazanie dla tych zlych ...

Howgh.

[/quote]

A dlaczego ma sie ograniczac w zabijaniu?Sa przeciez fanatycy mordujacy wszystko :razz: A co do zloczyncow na Dz to bylo paru takich i mozna sobie bylo poganiac :razz:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 18:21 
Cytuj  
ee to w takim razie jesli magiem trzeba sie urodzic albo zaslugi itp... to w takiej sytuajci mam jedno dobre pytanie co z kowalami bo skoro niektore rudi bedzie mozna tylko z pomoca magery przetopic to hmmm ??? jak to w koncy bedzie a wszytstko prze to ze mag kowal sie teleportuje z ruda hmm no a co to zmieni czy ja sie bede z ta ruda teleproprtowal czy np. moj znajomy mi pomoze???

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 20:37 
Cytuj  
hihi - naprawde BARDZO watpie czy mag ktory zacznie robic za jucznego zwierzaka, robola do teleportowania rudy, nie bedzie zaraz skazany na banicje i nie bedzie mial wszystkich pozostalych magow na glowie :grin:

Ta sprawa byla juz poruszana w innym temacie i masz tam to wszystko wyjasnione :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 10:24 
Cytuj  
1. magie trzeba sie urodzic.. wiec kowal bedzie musial dogadac sie z magiem, zeby tamten mu przetopil rude...
2. co do ganiania przez reszte magow... jesli bedzie robil to za uczciwa cene to nie wiem dlaczego mieliby go ganiac :smile:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 16:30 
Cytuj  
Lichu tak jasne sa fanatyczni mordercy, lecz jest ich garstka, a na serwie gdzie gra powiedzmy 50 osob grupa 12 mordercow by byla troche nie na miejscu .. Pozatym fanatyczni mordercy byli zawsze karani czy to przez prawo czy tez przez ludzi ...

Pozatym zrobienie czegos na ksztalt CL to jest cofanie sie wstecz .. Co za RPG jest jak ktos lata jak dziki i zabija co popadnie ?

Oczywiscie mozna to rozwiazac w jakis tam sposob, lecz musi on byc kontrolowany bo znowu beda latac kolesie co to mysla ze im wszystko wolno i rzucac "qrwami" "lolami" "rotflami" itp ... jak to jest na CL ...

Pomysl z reszta co bny bylo gdybym ja na DZ byl morderca ??? wszyscy by gineli co 2 minuty ... I nikt by mnie zbaic niemogl praktycznie bo by mial bliskie spotkanie ze smokiem ... Dla ludzi grajacych mordercami jest to moze ciekawe, lecz dla "ofiar" staje sie to nudne i ida na inny serw po jakims czasie, albo xchodza co najwyzej w zelazie niemaja przy sobie kasy ...

Ehh z reszta co tu duzo gadac jak bedzie "chaos" to niubiasy niebeda mieli zycia, a starsi gracze beda po prostu albo ich wybijac, albo unikac ...

Czy nielepiej jest zrobic grupe bandytow napadajacych na trakcie lub ewentualnie w miescie, lecz z umiarem ? Wtedy by oni zarobili (pieniadze itp ...) a i klimat by byl podtrzymany ... Czy wyobrazasz sobie mordrce, ktory lata po miescie wybija wszystko i nie ponosi zadnej kary ???

Ehhh ja jestem za istnieniemtych zlyc, lecz w zupelnie innej formie niz to bylo na CL i wiem z dobrych zrodel ze niebedzie "chaosu" na ZS bynajmniej na poczatku ...

Tak sie stanie. Howgh.


_________________
"Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.