mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 21:47 
Cytuj  
witam wszystkich, chcialbym zapytac czy, jesli mam konto w wersji darmowej i chcialbym przedluzyc gre, to czy moge zrobic to bez kupowania w sklepie wersji pudelkowej, czyli online ??
dzieki i pozdrawiam

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 00:31 
Cytuj  
nie mam pojęcia ale jesli wersja pudełkowa najnowszego dodatku bedzie zawierac to co opisuje się na oficjalnych stronach : podstawka +3 dodatki (DoF, KoS i EoF) to bedzie raczej opłacało sie kupic pudełkową wersje.


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 07:26 
Cytuj  
wielkie, ale chodzilo mi o to dlatego ze nie chce mi sie jezdzic do sklepu specjalnie po pracy ;p i czym moge tylko wykupic abonament na miesiac
i czy musze miec jakic cd-key do gry ??
pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 10:24 
Cytuj  
cd-key jest niezbedny..

z drugiej strony od jakiegos czasu mam wykupiony station pass i po sciagnieciu dema MxO wystarczylo, ze przedluzylem pass na kolejny miesiac i nie musialem kupowac gry.. ale to chyba troche inna bajka..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 12:49 
Cytuj  
zasadniczo nie da rady oszczedzic na wykupywniu tylko dostepu miesiecznego do gry, szkoda bo jesli mam kupowac i gre i dostep aby pograc to musze sie wstrzymac do wyplaty :( bo gierca nawet mi sie spodobala ;p
pozdrwiam wszystkich

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 07:33 
Cytuj  
moze orientuje sie ktos z was jakie sa zasady zamowienia Direct2Drive Everquesta 2, czy sciagnac moge potem razem z dodatkami, czy place tylko za podstawke, czy w cene wliczony jest miesiac grania i czy sie oplaca ??
pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:36 
Cytuj  
EQII:KoS w komputroniku lub play.pl mozna kupic z pudelkiem za 80-90 zl, za te pieniadze dostaje sie podstawke, dodatek KoS oraz 30 dni 'free' - pozostale dodatki raczej trzeba dokupic, ale.. jakis czas temu pozostale dodatki jak i adventure packi, czy jak to sie nazywa, wykupujac station pass dostawalo sie za darmo, wiec moze warto na jeden miesiac oplacic pass i sciagnac reszte.. nie wiem jak jest teraz.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:52 
Cytuj  
gdzie mozna nabyc station pass ?? Wiem ze to pytanie moze byc glupie, ale nie wiem co to jest station pass, mozesz mi objasnic jasniej ??
pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:25 
Cytuj  
station pass, chyba ze pomylilem nazwe :), to jeden abonament na wszystkie gry online oferowane przez SOE, jest on oczywiscie drozszy niz abonament za jedna gre, ale za to tanszy niz za dwie gry, wiec jak ktos gra w kilka gier oplaca sie zdecydowanie..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:43 
Cytuj  
z jakimi dokladnie grami jest on zwiazany ?

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 12:06 
Cytuj  
EQ, EQ 2, MO, SWG

https://store.station.sony.com/hardgood.jsp?SKU=SOE1RE-HG-SW1205-CLLCTN


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 12:37 
Cytuj  
a musze wtedy posidac kluczce do uruchomienia tych gier, czyli tak jakbym kupil wersje pudelkowa albo zamowil przez d2d ?? I czy zamowienie przez d2d gwarantuje mi miesiac grania ??
pozdrawiam

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 12:55 
Cytuj  
musisz mieć klucze. Co do D2D to nie wiem ale jak dostaniesz od nich key i zakładasz nowe konto to jest ten miesiąc darmowy

generalnie miesiąc darmowy jest raz na konto, potem nawet jak kupisz pudełko z dodatkiem i podstawką a następnie wpiszesz key dodatku to nie bedzie nowego miesiąca za free


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 12:56 
Cytuj  
tak, musisz miec klucze do pozostalych gier, jedynym wyjatkiem moze byc MxO, ktore u mnie zaczelo dzialac po trialu bez kupowania klucza..

nie, dopisujac kolejne gry do station access, nie ma 30 dni free w kazdej z nich..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:11 
Cytuj  
wiec jesli mam everquest 2 trial of the isle to dostane 30 dni po zakupieniu wersji boxowej albo wersji d2d i bede mial dostep do dodatkow ??
najbardziej intersuje mnie ta mozliwosc w wersji d2d.
pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:25 
Cytuj  
Nie mam bladego pojecia jaka wersje oferuja w d2d, najprosciej bedzie jak im wyslesz maila zapytaniem. Gdyby jednak sie okazalo, ze to sama podstawka, to ja bym kupil w play.pl pudelko z dodatkiem KoS w jednym - dzien czy dwa oczekiwania na przesylke wiele nie zmieni ;), a pozwoli kilkadziesiat zlotych zaoszczedzic. W jednym (play.pl) jak i drugim (d2d) przypadku 30 dni free powinno byc do wykorzystania..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:36 
Cytuj  
tak tylko ze w d2d jak zamowie to nie musze czekac do wyplaty bo 19.95$ to okolo 63 zl i moge grac odrazu, a jak kupie w sklepie to 89 badz 99 zl plus(tego nie jestem pewien) oplata za miesiac grania czyli wychodzi ponad 100 - 150 zl co w moim przypadku jesli chodzi o ten miesiac to duzo bo mialem sporo wydatkow, i dlatego pytalem przede wszystkim o d2d ;p
PS - a jesli kupie pudelkowa wersje i mam karte Visa to odrazu sciagaja kase za nastepny miesiac grania ?? czy dopiero po 1 miesiacu grania ??
PS 2 - nigdy nie gralem w platnego mmorpg jedynie mialem doczynienia z corpg czyli guild wars i diablo 2 w sieci ;)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:43 
Cytuj  
jak kupisz w sklepie to dostaniesz wersje z dodatkiem (najlepiej KoS) który i tak trzeba miec aby sie dobrze bawić (wersje gołe bez dodatku są w zaniku) i oczywiscie nie masz 30 dni free, abonament pobiera po zakończeniu darmowego miesiaca

btw Visa jest OK chyba że electron - wtedy masz kłopot[/img]


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:50 
Cytuj  
nie chce Cie martwic, ale pewnie bedzie to wygladalo tak.. 19.95$ + 17.5% vat, czyli 23.44$ - niby w dalszym ciagu mniej..

30 dni 'free' dostaje sie z pudelkiem rowniez..

przy rejestracji wymagana jest karta kredytowa, czy inna Visa do platnosci elektronicznych, chyba tylko w celu weryfikacji danych, oplaty zaczynaja sciagac dopiero jak przyjdzie na nie termin, czyli po pierwszych 30 dniach..

upewnij sie, czy za 19.95 otrzymujesz cos wiecej oprocz podstawki - sama podstawke (bo eq2 classic, to chyba sama podstawka) mozesz kupic w www.interactcd.com za 9.95$. Sprawdzony sklep, i mozesz sie z nimi spokojnie dogadac, zeby przyslali Ci sam cd-key na mail lub icq - wtedy nie placisz za przesylke.

sznurek do eq2 classic http://www.interactcd.com/cgi/PrintDeta ... 4582411020


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:54 
Cytuj  
to po co karta przy rejestracji gry ??albo pre-paid ?? mam Vise Clasic z BPH specjalnie do tranzakcji internetowych :) poprawiam sorki nie zauwaylem wyjasnienia, pisze w pracy nie doczytalem ;p lol wiec mam ostatnie pytanie - sprawdzal ktos czy kasa z konta dopiero schodzi po darmowym okresie, jesli tak to prosze o odpowiedz.
dzieki


Ostatnio edytowano 17 paź 2006, 14:07 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.