mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 19.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 09:01 
Cytuj  
Nie no widze ze nie ma co z wami sie w dyskusje wdawac.

Forum dobre nie powiem ale ludzi maja do bani : KRETYNI" 100% , teraz wyjasnie z jakiego powodu rejestracja jest poprzez emaila , wlasnie po to aby taki kretyn-a jedez z drugim jak ( Shaver , Dana ) nie pojawili sie na naszym serwerze.

Co do spamowania forum przyznaje tu koledze racje, ktos sie powinien tym zajac i to jak najszybciej :D

Nastepnie jesi sie tak dobrze jedez z drugim czuje w gramatyce i ortografi to co taki geniusz robi na forum o grach ........


Dwa slowa do Adminow prosze o zamkniecie tego topika i mozecie usunac moje konto z forum ja juz tu nie pojawie sie wiecej napewno, bo dyskusja z zazdrosnymi debilami mnie nie bawi wcale a wcale.


Pozdrowienia wszystkim CYA

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 15:15 
Cytuj  
Roxana napisał(a):
Dwa slowa do Adminow prosze o zamkniecie tego topika i mozecie usunac moje konto z forum ja juz tu nie pojawie sie wiecej napewno, bo dyskusja z zazdrosnymi debilami mnie nie bawi wcale a wcale.


Licznik Postow napisał(a):
Posty: 2


Dlugos przyjacielu (przyjaciolko) posiedzial :)

Btw - kogo moge tu opluc ? :)


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 17:39 
Cytuj  
A ja mam takie drobne pytanko, jesli serwer jest przeznaczony tylko dla polakow to po cholere tlumaczycie strone na angielski? Tak dla lansu? :)))


Cytuj:
Do you like us server?
<--- Pytanie z ankiety.

Ja osobiscie bardzo lubie Amerykanski serwer.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 21:36 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Lemon nie lubia Cie na gamecenter nie lubimy Cie i tu ;)


na kazdego sa haki :

Ty poczatki miałeś naprawde ciężkie ;) :
Shaver :
Cytuj:
" powiem ci szczeże że nie masz się co chwalić tym royal paladynem bo to całe g... w tibi. Najlepszą postacią jest mag...co nie zmienia faktu że ta gra jest bardzo ale to naprawdę badziewiasta... miałem druda na 24 i to dopiero był wymiatacz... po prostu SOUL CUTTER na mnie mówili heh (nie miałem takiej xywki) więcjak taki cwaniak jesteś to podaj nazwę tego swojego ultra paladyna...

A co do topicu to znowu pomykam w tibie...tak naprawdęjest to zaje....fajna gra. Wrto w nią pograć. wad jest sporo ale jak jusz sie wkręcisz do tego świata to naprawdę jest spoko...

Jeżeli jakiśnoob potrzebuje pomocy na securze to walcie do kolesia o nicku Dreed Pan Zniszczeani( troszke lamerski) mam 24 lvl prawie 25 hate z kumplem i chodze na dragi... po prostu wrócuilem do rpg w przerwie grauem w SOFa ale ta gra nie daua mi satudfakcji pozdrawiam i zapraszam do TIBI

"


viewtopic.php?t=6878&postdays=0&postorder=asc&start=40


Dana :
Cytuj:
"Ey, co wy się tak czepiacie Tibii. Przecierz to (pomijając grafe i dźwięki) zajebista giera "


viewtopic.php?p=126819&highlight=#126819

Nie pamięta wół jak cielęciem był?


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 21:58 
Cytuj  
hej daj mu spokój on chce byc wszystko wiedzący cool kid'em, takie care police to wszedzie sie znajdzie, tu chyba ich za dużo :/


Posty: 12
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 23:09 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Shaver napisał(a):
Lemon nie lubia Cie na gamecenter nie lubimy Cie i tu ;)


na kazdego sa haki :

Ty poczatki miałeś naprawde ciężkie ;) :
Shaver :
Cytuj:
" powiem ci szczeże że nie masz się co chwalić tym royal paladynem bo to całe g... w tibi. Najlepszą postacią jest mag...co nie zmienia faktu że ta gra jest bardzo ale to naprawdę badziewiasta... miałem druda na 24 i to dopiero był wymiatacz... po prostu SOUL CUTTER na mnie mówili heh (nie miałem takiej xywki) więcjak taki cwaniak jesteś to podaj nazwę tego swojego ultra paladyna...

A co do topicu to znowu pomykam w tibie...tak naprawdęjest to zaje....fajna gra. Wrto w nią pograć. wad jest sporo ale jak jusz sie wkręcisz do tego świata to naprawdę jest spoko...

Jeżeli jakiśnoob potrzebuje pomocy na securze to walcie do kolesia o nicku Dreed Pan Zniszczeani( troszke lamerski) mam 24 lvl prawie 25 hate z kumplem i chodze na dragi... po prostu wrócuilem do rpg w przerwie grauem w SOFa ale ta gra nie daua mi satudfakcji pozdrawiam i zapraszam do TIBI

"


viewtopic.php?t=6878&postdays=0&postorder=asc&start=40


Dana :
Cytuj:
"Ey, co wy się tak czepiacie Tibii. Przecierz to (pomijając grafe i dźwięki) zajebista giera "


viewtopic.php?p=126819&highlight=#126819

Nie pamięta wół jak cielęciem był?
W sumie tyle jedno zdanie mi przychodzi na jezyk , nie ma to jak byc noobishem wyrosnac z tego a puzniej pozostaje nabijanie sie z innych i robienie z siebie pro h4x0row ....


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
puzniej

Pathetic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.