mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 21:04 
Cytuj  
Nie ma.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 78
Dołączył(a): 3.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 21:39 
Cytuj  
Własnie zaczynam grac w cov gdzie moge was znalesc i jak mozna sie do was dołączyc itp.chciałbym grac z polakami o ile jeszcze gra w to duzo osób bo z tego co czytałem to na serwerach sa pustki czy to prawda.dziekuje za odpowiedz

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:13 
Cytuj  
famir napisał(a):
Pytanko tylko nie linczujcie mnie, nie obrażajcie i nie kasujcie postów :D Gra bardzo mi sie podoba ale niestety nie stać mnie na opłacenie abonamentu... dlatego sie pytam czy są jakieś prywatne servery? prosiłbym o jakieś linki jeśli są... bez różnicy czy w tym temacie czy na pw. naprawde mnie nie stać na abonament :cry:


Stety nie ma.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 05:30 
Cytuj  
Hej!

Mam problem w misji Rescue Arachnos Informant (7lvl). Chodzi o winde. Czy jest jakis sposob zeby wyjechac z informatorem na gore ? Problem polega na tym ze po kliknieciu na drzwi wbiegamy do srodka i ... nie da sie wybiec. Chyba z 4 raz robie te misje i dalej to samo. Po uzyciu /stuck moja postac wydostaje sie ale agent wylazi gdzies za sciane i kicha ...
Dzieki.

PS. Narazie zwiedzam i bawie sie roznymi charami jak sie zdecyduje na cos konkretnego wpisze sie na liste graczy ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 19:54 
Cytuj  
Da sie cofnac swoje skille (umiejetnosci)?


_________________
L2:
Bartz Palus Knight 39 lvl
wow:
60 priest BB
60 warlock/mage/rogue BL
SWG:
BH/carabiner/GL

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 20:44 
Cytuj  
Dzieki jakims questom (po 20 pierwszy afair) mozesz czasem sie na respec skilli zalapac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 10:48 
Cytuj  
1. Co to jest i do czego służy SALVAGE?
2. Co czeba zrobić by walczyć na Arenie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 12:39 
Cytuj  
1. Salvage to - w skrocie - materialy potrzebne do rozbudowy bazy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 22:54 
Cytuj  
Co daje reputacja poza tym ze dane grupki patrza an Ciebie przychylniej?


_________________
L2:
Bartz Palus Knight 39 lvl
wow:
60 priest BB
60 warlock/mage/rogue BL
SWG:
BH/carabiner/GL


Posty: 1
Dołączył(a): 4.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 07:30 
Cytuj  
Wie ktoś gdzie można kupić CoV po trochę tańszej cenie niż to skandaliczne 150 zeta z CDP ? Dla porównania CoH kosztuje tam chyba 120zł... a na Ultimie 50? Ktokolwiek może rzucić jakimś linkiem ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 16:12 
Cytuj  
Poza tymi co podałeś jedynie bezpośrednio z NC, ale cena wychodzi w przybliżeniu podobna.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 11
Dołączył(a): 5.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:18 
Cytuj  
mam nastepujace pytanie: poniewaz zaczol sie rok szkolny:), koniec bib a to juz trzy dekady w branzy:P myslalem nad zamotowaniem sie w jakiegos MMORPG-a i nawet jestem gotow placic abonamet:P wiec moje pytanie brzmi nastepujaco: Czy warto jest kupowac akurat CoV? a moze kupic Auto Assoult? albo Wowa? czy CoV jest wciagajace? jest wiele mozliwosci? jak grywalnosc? i czy wiele osob jest na serwerach? i jak z wymaganiami? Z gory dziekuje za pomoc! Pzdr

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:29 
Cytuj  
Jest dość łatwe, proste i przyjemne. Tyle, że prawdopodobnie nie zatrzyma cię na dłużej niż 3 miesiace. Ale jeśli szukasz rozrywki na taki okres czasu to polecam.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 27
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 14:40 
Cytuj  
Mam pare pytan odnosnie CoH:
1. Czy w CoH jest jakis limit lvl czy moge rozbudowywac swoja postac bez konca?
2. Na stronie http://cityofheroes.gameamp.com/coh/viewPowers jest rozpiska zdolnosci poszczegolnych typow bohaterow i nie qmam jednego co to jest to Peacebringer i Warshade i czy moze tego uzyc kazdy rodzaj postaci?
3. Ile max moge miec Power Pools? Czy moge miec je wszystkie?
4. Czekam na przesylke CoH i karty pre-paid i kiedy ja otrzymam chce byc juz zdecydowany jaka postacia grac, ktora byscie polecili?
5. Ktora postac ma mocniejszy atak a ktora obrone Tanker czy Scrapper, wydaje mi sie ze tanker powinien byc silniejszy ale on atak ma w Secondary Power Pool a Scrapper ma w Primary Power Pool. Co do obrony to widze ze zarowno jeden jak i drugi ma Invulnerability u ktorej postaci jest to mocniejsze?
6. O co chodzi z tym Epic Power Pool czy mozliwosc wybrania konkretnej zdolnosci zalezy od tego co wybralem w Primary i Secondary?
7. Ktore z Hero Origins byscie polecili? Czy to wogole robi jakas roznice?


_________________
Zapraszm do tematu City of Heroes Character Creator (viewtopic.php?t=21461)
Naprawdę fajny programik.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 17:58 
Cytuj  
>1. Czy w CoH jest jakis limit lvl czy moge rozbudowywac swoja postac >bez konca?

lvl50 jest limitem

>2. Na stronie http://cityofheroes.gameamp.com/coh/viewPowers jest >ozpiska zdolnosci poszczegolnych typow bohaterow i nie qmam jednego >co to jest to Peacebringer i Warshade i czy moze tego uzyc kazdy rodzaj >postaci?

To dodatkowe typy postaci; mozna je zaczac levelowac dopiero jak sie jedna z podstawowych postaci zrobi lvl50

>3. Ile max moge miec Power Pools? Czy moge miec je wszystkie?

Jedna primary, jedna secondary i wraz z levelami konkretne umiejetnosci z trzeciorzednych power pools

>4. Czekam na przesylke CoH i karty pre-paid i kiedy ja otrzymam chce ?>byc juz zdecydowany jaka postacia grac, ktora byscie polecili?

Ta ktora odpowiada twojemu stylowi gry

>5. Ktora postac ma mocniejszy atak a ktora obrone Tanker czy >Scrapper, wydaje mi sie ze tanker powinien byc silniejszy ale on atak >ma w Secondary Power Pool a Scrapper ma w Primary Power Pool. Co >do obrony to widze ze zarowno jeden jak i drugi ma Invulnerability u >ktorej postaci jest to mocniejsze?

scrapper ma mocniejszy atak ale nizsze defence, tanker odwrotnie

>6. O co chodzi z tym Epic Power Pool czy mozliwosc wybrania >konkretnej zdolnosci zalezy od tego co wybralem w Primary i >Secondary?

http://cohvault.ign.com/faq/index.php?category=6#6_5_1

>7. Ktore z Hero Origins byscie polecili? Czy to wogole robi jakas roznice?

BEz roznicy


Posty: 27
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 20:05 
Cytuj  
thx krzyk
- "Jedna primary, jedna secondary i wraz z levelami konkretne umiejetnosci z trzeciorzednych power pools"
No tak ale mi wlasnie chodzi o te trzeciorzedne power plools to ile moge ich miec?(np. czy moge miec jednoczesnie latanie, super predkosc, skoki, teleportacje itd.)
- "Ta ktora odpowiada twojemu stylowi gry"
Preferuje bezposrednia walke wiec albo scrapper albo tanker wlasnie nie moge sie zdecydowac moze bys cos polecil?
- "scrapper ma mocniejszy atak ale nizsze defence, tanker odwrotnie"
Hmmm czyli np ataki Scrappera z Martial Arts sa silniejsze od Super Strength Tankera? No nic troche to dziwne ale przynajmniej dobrze ze juz wiem


_________________
Zapraszm do tematu City of Heroes Character Creator (viewtopic.php?t=21461)
Naprawdę fajny programik.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 07:45 
Cytuj  
Mozesz miec jednoczesnie teleportacje, super speeda i latanie; ile dokladnie nie chce mi sie liczyc; dodatkowe power poolsy mozesz wybierac od 10? levela, i potem co 2gi level wiec sobie mozesz wyliczyc :>

juz.

PS. Co go roli scrappera i tankera to nie ma w tym nic dziwnego. Scrapper jest typowym dd a tanker jak sama nazwa mowi typowym tankiem.


Posty: 27
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 18:12 
Cytuj  
Mam karte pre-paid i gre CoH i oprocz samej gry w pudelku mialem 14 dniowego triala. Czy jest mozliwosc abym jakos mogl uzyc tego triala i reaktywowac konto kodem z gry a nastepnie pre-paidem tak zebym zamiast 3 miechow gry mial 3.5?

Prosze o szybka odpowiedz bo juz jutro mam zamiar aktywowac konto

Z gory thx


_________________
Zapraszm do tematu City of Heroes Character Creator (viewtopic.php?t=21461)
Naprawdę fajny programik.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 22:17 
Cytuj  
Triala masz do CoV jak mniemam. Czy muszę coś jeszcze dodawać?


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 27
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 08:05 
Cytuj  
Eeeee no wlasnie to chyba nie jest do CoVa. Na plycie pisze cos takiego: Recruit a sidekick.
Remember: Log on to the same server to fight side-by-side.
Wydaje mi sie ze grajac w CoH nie mozna zrobic Sidekick'a z kogos kto gra w CoV. No chyba ze ja cos zle zrozumialem.
Wiec da sie polaczyc triala z kodemy z gry i pre-paidem?


_________________
Zapraszm do tematu City of Heroes Character Creator (viewtopic.php?t=21461)
Naprawdę fajny programik.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.