mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 12:10 
Cytuj  
"Kto mi powie z jakiego to filmu?"

Office Space (tytul pl Zycie Biurowe).

knowledge 4 teh win


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2003, 12:12 
Cytuj  
"Alex

Posty: 112 Wysłał: 2003-08-28 13:11

Office space "

<<< /self pwnd

:razz:


_________________
afk for quite a while


Posty: 1
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2003, 05:49 
Cytuj  
Gram w Asheron's Call płatną wersje i mimo że gra jest stara jest niezła.

Jak zdobyć najtaniej:

Gre czyli software moge przesłać przez icq (dojdzie za dobę a jak kto ma szczęście to nawet za poł godziny).
Do tego trzeba dokupić "activation code" za 18 dolarów (72zł) który ci wyślą na e-mail ze strony http://www.hi-techgadgets.com/key.htm.
(jak się kupuje 2 to wychodzi taniej). Potem się zarejestrować na http://classic.zone.msn.com/asheronscall/start.asp i miesiąc gry czyli rownowartość 10$ masz już zapłacone (czyli strata tylko 8$=32zł). Co miesiąc się płaci 10$ czyli tanio jak cholera bo każdy inny wydatek jak kino, dyskoteka, burdel i wszystko inne jest o wiele droższe.

Opis gry dla tych co niewiedzą:

walka z potworami jest słaba (w Doomie 1 lepsza). Questy są takie sobie ale PvP na najwyższym poziomie. Zabijając ludzi dropują sprzęt i możesz to sprzedawać na e-bay za prawdziwą kasę (ps: wktótce quest wykonam który może zajmie z 2 dni a sprzedam to za 20$ czyli 80zł!)i nie trzeba mieć super wysokiego levelu do tego.
więc jak widziecie gra mnie NIC NIE KOSZTUJE
widok jest 3d oraz 2d (ale kazdy urzywa 3d) oraz widoki z różnych stron ale raczej nieprzydatne.
trzeba p350 oraz dopalacz, a jak sie ma lepszy sprzet to przy walkach 10 na 10 tez nic nie spowalnia...
polecamy jest oczywiscie p 4000 , 1000ram by w walkach gdzie bierze udzial 50 osob nic nie spowalnialo ale tak czesto sie nie zdarzaja wiec niema potrzeby

jezeli ktos sie zachecil kontaktowac sie na ICQ - 313512212

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2003, 13:42 
Cytuj  
Hmm, AC mozna nawet sciagnac gdzies ze strony MS (tylko ze bez Dark Majesty)... Na googlu mozna znalezc linka.


Posty: 4
Dołączył(a): 18.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 01:41 
Cytuj  
Eee tam nic nowego!!


_________________
-Dlaczego w Polsce wyginęły wszystkie łabędzie ??
-Bo Polskie dzieci szybciej dopływają do chleba ...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:16 
Cytuj  
Hrh niezly offtop sie robi :)
@Sirius: szybki jestes, tylko 3 lata sie spozniles! GzGz!


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:17 
Cytuj  
Piwiedzmy stop dublowaniu postow!!


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 17:42 
Cytuj  
Hmm to moze i ja dodam komentarza ...

W tym temacie rozpatrujemy wlasciwie 2 pojecia : [choc jego temat jest zupelnie inny :D ]
-emulacja
-granie za free w platne gry

A wiec zaczynajac od emulacji : emulacja to proces majacy na celu stworzenie oprogramowania, dzieki ktoremy mozliwe jest stworzenia servera gry jednak emulacja nie zawsze ma na celu umozliwienie gry za darmo ... rzesza ludzi, ktorzy sa milosnikami grania jest takze milosnikami programowania a tworzenie takich projektow to mozliwosc uczenia sie samych jezykow programowania, nauka pracy w grupie czy poprostu sposob na pokazanie sie potencjalnym pracodawcom [ nawet uczestnictwo w takim programie mozna sobie wpisac do cv ]. Tak wiec pojecie emulacji i emulatora nie zawsze wiaze sie z graniem za darmo...tymbardziej ze ludzie ktorzy graja na emulowanych serverach nie potrafia docenic pracy innych tylko
"a kiedy to bedzie dzialalo " "a dlaczego ten server jest darmowy i to jeszcze nie ma wiecej opcji niz oryginal ? " "to mi sie nalezy z racji tego ze umiem kozystac z komputera !! "


Teraz "granie za free" w internecie mamy qpe gier mmo [ w tym mmorpg ] oczywiscie to mmorpg sa najpopularniejsze, jednak czy taka gra jak "wow" czy "ryl" to naprawde RPG ??? ryl to oczywiste diablo 3d a wow to diablo z troche logiczniejszym systemem dropow [ale traci przez to na grywalnosci ]. Ja osobiscie lubie diablo za to ze ma totalnie losowe dropy [pomijajac artefakty] i to powoduje ze chce sie w nia grac "bo nigdy nie wiadomo co znow wypadnie"... w wowie dropy, choc maja szanse na wypadniecie to jednak sa z gory ustalone dla mobow przez co gra staje sie nudna gdy na 50 lv juz wszyscy maja identyczny sprzet ... Grajacych w gry mmo podzielilbym na 2 grupy : ludzie szukajacy gry ktora nie nadwyrezy im czaszek [ci mniej wymagajacy] i tych ktorzy szukaja ciekawych pomyslow... wiekszosc twierdzi ze najlepsze gry sa platne podczas gdy ja jestem odmiennego zdania ... naprzyklad takie gry jak "wurm online " czy " a tale in the desert" : sa darmowe [no, moze nie calkiem] a ich tematyka jest jak dla mnie GENIALNA!! chyba najwieksza frajda to mozliwosc stworzenia czegos samodzielnie... ja sam osobiscie nie znalazlem jeszcze gry ktore wciagnelaby mnie naprawde .... tak wiec wciaz kraze pomiedzy emulowanym wowem. wurmem czy mudami a ludziom, ktorzy graja na emulowanych servach nie powinnismy wrzucac bo niektorych nie stac, niektorzy sa skapi a niektorzy poprostu nie maja az tyle czasu zeby wyzucac w bloto kase grajac kilka dni miesiecznie za 60 zeta ...

[ p.s. jezeli ktos zna jakis wart uwagi FREE mmorpg niech napisze mi pw :D ]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.