mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 12:30 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Większość się tłumaczy, że wolą oglądać ładny 'tyłek' siedząc przed kompem kilka godzin ale przecież i tak wiadomo o co chodzi... ;)


Ja nie wiem, oświeć mnie :o


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 13:47 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Większość się tłumaczy, że wolą oglądać ładny 'tyłek' siedząc przed kompem kilka godzin ale przecież i tak wiadomo o co chodzi... ;)


Ja nie wiem, oświeć mnie :o


Naprawdę, wole to przemilczeć i tak już wdałem się w offtop :)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 13:50 
Cytuj  
Nalatuje WoW (co nie koniecznie jest zle :P) , no i fakt , za nad wygladem postaci mogliby troszeczke bardziej popracowac . Mimo wszystko biorac pod uwage ze ksiazki czytalo mi sie nawet ciekawie to pewnie sprobuje jak wyjdzie :) Ehh czemu ja nie mam szczescia do bet ostatnio :P


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:49 
Cytuj  
Eeee ja lubie Female characters i nie tylko dlatego ze jakis tylek widac ;)
Ale ostatnio robie nawet male, aby byc oryginalnym hehehe

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 01:25 
Cytuj  
Dzisiaj sobie zrobilem wyprawe do Shire i siedzialem tam pol dnia robiac jakies dziwne questy na delivery. Tereny, miasteczka, lasy sa zrobione naprawde przepieknie. Uroku dodaja biegajace od miasta do miasta ( i w samych miastach oczywiscie tez) male hobbity, poza nimi jest pelno zwierzatek, nie tylko takich do questow, ale takze najrozniejszych krolikow, liskow, zabek, wezy itp. co sprawia wrazenie, ze ten swiat naprawded zyje. Wracajac do questow, hobbity daja ciekawe questy na delivery - trzeba dostarczac poczte z miasta do miasta unikajac przy tym wscipskich hobbitow, ktorzy stoja na obrzezach miast, nasluchuja i rozgladaja sie, zeby dobrze wiedziec co sie dzieje (oznaczeni sa na mapie ikonka oka). Po przejsciu kilku-kilkunastu questow w Shire wybralem sie sciezka, ktora obraly hobbity z Frodo na czele, zeby przy okazji spotkac moja ulubiona postac z ksiazek (Toma). W koncu dotarlem tez do Bree. Wszystko do obejrzenia na screenach tutaj - warto looknac, bo bylo dosc ciekawie.

PS.

UI żywcem z WoWa wyjęte

Obrazek

AC2, gra Turbine, mial premiere ~2 lata przed WoW :< No ale fakt, motyw z buzka w koleczku kolo healtha/stam spodobal sie wielu dev teamom.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 12:53 
Cytuj  
Ja po wczorajszych wrazeniach z grania lolmasterem doszedlem do wniosku ze i tak bedzie pozniej pvp w tej grze ;)
Czemu? Nie nagieli faktow ksiazki "no magic", ale totalnie ulegli wplywowi community. Rzucam sobie fireballem lookalike, wiec pewnie wrzuca sily Mordoru i Isengardu itp. Poniewaz nie mija sie to z trescia ksiazki.
Pewnie nie chca przyznac ze producent naciska i nie maja czasu aby zrobic nastepne rasy, albo jak blizzard, co mial wiekszosc "dundzonow" ready podczas release, sprawiajac wrazenie ze na tym pracuja i za free mamy mini dodatki miazdzac polityke SOE, a tak naprawde robili TBC przez ten czas.
Imo rok max dwa i bedzie dodatek rozszerzajacy o rasy i konflikt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 21:00 
Cytuj  
dostalem invite , kto mnie przytuli w grze? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 22:09 
Cytuj  
jezeli komus sie znudzi badz dojdzie do wniosku ze gierka jednak nie dla niego to ja z checia przejme obowiazek testowania :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 22:19 
Cytuj  
no nie wiem....musialbys mnie umowic z swoja siostra,kuzynka badz inna krewna stanu wolnego:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 22:24 
Cytuj  
hmmm pomyslmy .. mam calkiem niezle wygladajacego psa i bardzo lubi sie lasic ... interested ? :) hmm kuzynki pozajmowane , siostry nie mam hmm moze byc ciezko :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 23:52 
Cytuj  
Mysle, ze jesli to jakas rasa azjatycka, to dacie rade sie dogadac ;)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 02:19 
Cytuj  
a to rewelacja bo to owczarek polnocno-azjatycki ;]


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 11:36 
Cytuj  
umie robic sushi? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:59 
Cytuj  
lubi jesc ale z robieniem ciezko ;)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 18:11 
Cytuj  
Kto tam teraz ogarnia moje konto, to niech popyka w tym czasie. Moze wygra dla mnie Wii ;]

Cytuj:
Dear Zychoo,

Want a chance to win a Nintendo Wii™, a NVIDIA® GeForce® 8800 Graphics Card or one of four $100 Best Buy gift certificates just for playing in The Lord of the Rings Online™: Shadows of Angmar™ (LOTRO) Beta Program? Well now you can when you take part in our server stress tests!

This week, on November 30th and December 1st (Thursday and Friday), we will be running server stress tests and we need your help! Log in and play LOTRO between 8pm and 11pm EST on Thursday and Friday of this week for your chance to win a Nintendo Wii™, a NVIDIA® GeForce® 8800 Graphics Card or a $100 Best Buy gift certificate!

Event schedule:
Thursday, November 30, from 8pm until 11pm EST: two players will win a $100 gift certificate!
Friday, December 1, from 8pm until 11pm EST: two players will win a $100 gift certificate!

Players who log in and play both days from 8pm to 11pm EST will be entered into a drawing to win a Nintendo Wii™ or a NVIDIA® GeForce® 8800 Graphics Card!

One Grand Prize
One winner will be randomly chosen from all players who log in and play LOTRO on both days (Thursday and Friday) between 8pm and 11pm and will receive:
- Nintendo Wii™ (approx. retail value: $249.99)

One First Prize
One winner will be randomly chosen from all players who log in and play LOTRO on both days (Thursday and Friday) between 8pm and 11pm and will receive:
- NVIDIA® GeForce® 8800 Graphics Card (approx. retail value: $400.00)

Four Second Prizes
Two winners from each day (Thursday and Friday) will be randomly chosen from all players who log in and play during the three hour window, and each will receive:
- $100 Best Buy gift certificate (approx. retail value: $100.00 each)

Winners will be contacted after the event via e-mail by January 10, 2007.

Be sure to stay in game the entire time between 8pm and 11pm EST on these nights to have a chance to win! The longer you are logged in and the more nights you participate, the better your chances! Players must participate in the events on both days to be eligible for the grand prize and the first prize – a Nintendo Wii™ or a NVIDIA® GeForce® 8800 Graphics Card!

Please remember that the Beta Program is STRICTLY CONFIDENTIAL. Once you have accepted the Preview and Non-Disclosure Agreement, you are not allowed to divulge any information about your experiences to anyone without Turbine's express written consent.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 18:22 
Cytuj  
Pieszczoch sie opiekowal, troche razem pobiegalismy po Bree. Problem w tym, ze chyba teraz juz nikt z nas nie moze sie zalogowac. Od czasu ostatniej aktualizacji wyskakuje jakis glupi error. Wiele osob z Kanady i nawet niektorzy z US to maja. Agat cos pisala, ze zaczeli blokowac wszystkie IP spoza Ameryki Pn. Jest caly thread o tym tutaj.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:16 
Cytuj  
Juz moze cos zmienili z tymi ip? Jak nie, to moze juz ktos obmyslil jakis detour z ta sprawa?

EDIT: Zysiek dal mi pass na forum bety wiec se poczytalem.
Dla leniwych, poprostu zmienic region, panel sterowania>opcje regionalne>angielski (stany zjednoczone) i mozna grac.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:32 
Cytuj  
Tia, juz sobie od wczoraj zdarzylem spatchowac te ~1900 plikow. Teraz pozostaje tylko kwestia doczekania sie w kolejce, w ktorej nie dostaje numerka, i ktora u mnie jest, nawet jak jej nie ma (znajomy wszedl do gry bez problemu i czekania)... Ja jebie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:38 
Cytuj  
Ja se chyba dzisiaj popykam w nowy Starshatter, ostatnio szukam jakiegos singla wartego "zaplaty", akurat sie skonczyl sciagac wiec moze wrezcie cos ciekawego bedzie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 01:47 
Cytuj  
Ja tez powinienem byl sie na cos innego nastawiac, a tak chuj mnie strzela jak patrze na kolejke. Nie byloby to moze takie okropne, ale juz raz odczekalem swoje i wszedlem do gry - po to tylko, zeby zlapal mnie jakis okrutny lag - nie moglem sie ruszyc i musialem zrobic logout, ale niestety nie udalo mi sie zalogowac z powrotem, bo pasek loading stal sobie na poczatku. A tak 1200 w kolejce i co 15 sek poruszam sie o 2-10 miejsc do przodu, ale wlasnie wylaczylem, bo nie mam zamiaru siedziec pol nocy oczekujac az laskawie dadza mi sei podlaczyc do serwera i przetestowac co znowu spierdolili w grze na zrobionym przez siebie ponad czteroletnim silniku. W moich czasach, jak za duzo ludzi gralo na serwerze, to stawialo sie mocniejszy sprzet lub ewentualnie kolejny serwer, a tutaj trzeba w kolejkach czekac... Istna paranoja. Taki stress test jak z koziej dupy traba, ciekawe co testuja, chyba wytrzymalosc nerwow u beta testerow. fasdfsdag

Problemy z kolejka naprawili w patchu dzisiejszym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.