mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 20:53 
Cytuj  
Witajcie
Tym razem pisze z prosba skierowana do wszystkich GM'ow . Zastanowcie sie nad tymi skillami one rosna strasznie wolno, czy to jest zabawa w markowanie nabijanie skilli itp ??? Ja mysle ze to wlasnie nie natym polega gra w Uo czesciowo obejmuje rozwijanie postaci ale w wiekszej czesci to granie juz dobrymi postaciami, chodzenie na rozne wyprawy itp, itp . a tu jak narazie jest tylko pogon za skillem . Przypominacie sobie jak bylo na noxie juz pod samym koncem jak juz ludzie mieli dobre postacie, wtedy to byla zabawa. Chaos i order ... wyprawy, turnieje, qesty i inne zabawy, a tu jak narazie jest troche dzwinie.
Prosze zastanowcie sie nad tym i poinformujcie jaka podjeliscie decyzje.

Pozdrawiam Bayu

Sory za zalozenie nowego topica ale nie znalazlem odpowiedniego.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 22:56 
Cytuj  
bayu na poczatku jest zawsze pogon za skillami. poczekaj ze 2 tyg. to zobaczysz jak bedzie


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 05:50 
Cytuj  
Zabawa jest zawsze:>:)
Ale wspomniec tylko Tinkering!!Wiecie jak juz odebraliscie mi przyjemnosci skladnaia wszystkiego z czesci i wszystko jest odrazu gotowym elementem to niech chociaz ten chrzaniony skill wzrosnie czasem,bo co bylo do zrobienia tinkerem zrobilem (prawie:P)
Apropo skilli Lumberjacking rosnie za szybko
a Carpentry prawie wcale

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 07:12 
Cytuj  
Gallahad myslisz sie ze wam kowalom rosnie jakos tam to nieznaczy ze innym tez czlowieku w takim tempie jak rosnie swords parying tactics taming anatomy i wiele innych skili to ja moze ze 2 miechy posiedze no i GM bede mial Wy kowale niekturzy juz macie GM kujecie wspaniale zbroje, a ja ledwo experta osiognolem non stop walczac coraz to z lepszymi przeciwnikami.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 08:55 
Cytuj  
Cicho dzieci cicho... :wink:

Juz wczoraj usiadlem i nieco przyspieszylem skille, tak samo jak zwiekszylem szanse na przyrost statsow - zwlaszcza STR i INT :wink:

Co zas do rosniecia "rzemieslniczych" zawodow - proponuje porobic inne rzeczy, to czesto pomaga, na POL'u z tego co widze nie wystarczy robic w kolko np. buteleczki zeby zostac Grandmasterem... trzeba robic coraz trudniejsze i coraz trudniejsze rzeczy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 14:29 
Cytuj  
Szerszen....nic to nic to nie daje......powiedz mi czy sa blank keys i blank scrols w mozliwosciach tinkera
a zrobilem juz wszystkie smieci z zelaza drewan i szkla ..(gliny jesze nie mialem w lapach:Pz czegos jeszcze sie da?)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 16:50 
Cytuj  
maly hint.
z gliny najlepiej idzie tinkering (na starszych POLach)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 22:43 
Cytuj  
Skille bojowe wogole nie rosna. Dzisiaj byl najazd na Minoc(znowu, nie mozecie dac spokoju kowalom :grin:) i nic mi nie uroslo. Mam 67% sworda(wlasciwie to tact i parr tez na poziomie 60%) od tygodnia a walcze ciagle z przerwami na kopanie/rabanie. To samo z hidding. Mam 34% a u vendorka moge kupic 33%. Blagam o przyspieszenie prszyrostu. Widzialem juz ludzi z adeptem w skillach bojowych. Nabili sobie jak byl szybki przyrost a teraz im wolno rosnie ale innym tez. Naprawde prosze o ich przyspieszenie bo taka walka nie ma sensu. Walcze z 5 przeciwnikami naraz i nic nie rosnie. Doslownie jest to parodia.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 02:18 
Cytuj  
z Gliny powiadasz ok to ide po gline:)ciekawe ile razy zgine:>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 21:12 
Cytuj  
To ciekawe czyli Moge zrobic rzeczy powyzej mojego skilla?to po co sa pulapy skilli,wiec to co wymaga wiecej Tinkering tez mi sie wyswietla?,.....to juz wszzystkie itemy podstawowe?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 23:48 
Cytuj  
Jest mozliwosc, ze wykonasz rzecz powyzej skilla. Oczywiscie bez skrajnosci. Im wiekszy skill tym wiecej % szans na to, ze dany przedmiot ci sie uda.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2002, 13:43 
Cytuj  
Tak ale tlumacze Gm ze skill nei rosnie ,to mi mowi ze powinienem robic przedmioty ktore nie wychodza ,heh a mi nei wychodza tylklo te powyzej pulapu skili przeciez ,a tak wszystkie w 98%za kazdym razem

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 17:43 
Cytuj  
Panowie looknijcie na topic o +/- tym samym...
board/viewtopic.php?topic=2312&forum=12&14

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.