mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 18:14 
Cytuj  
Naprawdę bardzo dziwię się faktem nieobecności tak świetnej i mającej w sobie sporą rzeszę fanów grze, liczy ona bowiem ponad 4000 tysięcy uczsetników i ciągle idzie ku górze, oto opis gry:

Obrazek

Crimson Creation RPG jest to gra online z gatunku Browser-Based RPG, w której gracz steruje swoją postacią za pomocą przeglądarki internetowej. W grze możliwa jest interakcja ze wszystkimi użytkownikami, niezależnie czy aktualnie są zalogowani. CCRPG wykracza grubo ponad możliwości typowego RPG i oprócz rozwijania samej postaci, toczenia walk czy zbierania przedmiotów można prowadzić np. własne przedsiębiorstwo, kupować nieruchomości, produkować własne bronie i rozprowadzać je na bazarach... To jednak tylko garstka funkcji , aby się przekonać o prawdziwym potencjale ccrpg musisz sam spróbować! Nie zwlekaj, zarejestruj się na dworze Karmazynowego Króla!

Wejdź do gry

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 18:38 
Cytuj  
Stara gra, i bezsensu. Rozumiem zeby cos jak vallheru, ale tu chodzi tylko o to żeby być najlepszym do zgarniecia nagrody :| tak jak w the crims gra sie chyba 40 dni... żeby grało sie bezprzerwy, to by bylo zaebiste


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 18:56 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Stara gra, i bezsensu. Rozumiem zeby cos jak vallheru, ale tu chodzi tylko o to żeby być najlepszym do zgarniecia nagrody :| tak jak w the crims gra sie chyba 40 dni... żeby grało sie bezprzerwy, to by bylo zaebiste


Tidus nie gadaj głupot STATY nie są nigdy resetowane więc można grać non stop, a o nagrody gra się jedynie w świecie STYKS, pozostają jeszcze 2 najlepsze światy ATLANTIS i Karmazynowa wyspa wiec jak nie wiesz nie wprowadzaj innych w błąd! Pozatym jest bardziej rozbudowana od innych gier tego typu!


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 14:36 
Cytuj  
Nowa opcja w grze:

W dniu dzisiejszym rozpoczęta została budowa nowej gałęzi, która wyznaczać ma przyszły rozwój Crimson Creation. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oprócz samych życzeń szykujemy Wam wiele niespodzianek większego i mniejszego kalibru. Zgodnie już z naszą tradycją w okresie świątecznym wzmożona będzie aktywność resetowania punktów ruchu i hp nie tylko o północy :)

Przejdźmy jednak do meritum. Odpalamy dzisiaj system questów ( to jest zadań ). Od dzisiaj każdy nowozarejestrowany gracz dostaje do wykonania kilka zadań automatycznie. Reszta starych graczy (nowych także) może zdobyć questy, które są do znalezienia w postaci zwojów. Po otwarciu zwoju dostajemy informację na temat zadania. Możemy się zgodzić lub odmówić. Dzięki wykonywaniu tych "wątków fabularnych", które z czasem będą wiązać się w jedną całość zdobywacie nie tylko pieniądze, doświadczenie i przedmioty, ale także punkty szacunku/respekt. Wielkość ta będzie nie tylko kolejną statystyką, ale wkrótce już zacznie wpływać na Waszą sprawność podczas walki (bonusy).

Questy będą dodawane systematycznie przez cały czas. Nie można dwa razy wykonać tego samego questy (chyba, że za pierwszym, drugim etc. razem się nam nie udało), dlatego ich ilość będzie wkrótce znaczna. Questy swoim poziomem trudności i skomplikowania będą podzielone na kategorie. Będą one dostosowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy (także pod względem nagród). W chwili obecnej questy są wyłącznie dla początkujących graczy - na dniach jednak pojawią się też te dla highlevel :)

Wydaje mi się, że większość odpowiedzi na niezliczoną ilość pytań, które Was trapią wyjdzie wkrótce "w praniu". Już za pare minut system zacznie działać (zapraszam na caravane, explore, do sklepow etc. ). W przypadku wystąpienia nie prawidłowości, proszę zgłaszać wszystko na [email protected] System jest w fazie testów!

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:36 
Cytuj  
Lol co ty mówisz człowieku... o tej grze było już kilka razy, ale twórcy tych tematów byli na tyle mądrzy i mili że dali dwa osobne linki - zwykły i polecający.. Ty dałeś tylko polecający i dlatego przez niego nie wszedłem.. W innym wypadku chętnie bym pomógł, ale takie coś to jest po prostu głupota..


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:48 
Cytuj  
Nie wiem czy wcześniej była mowa o owej grze, bowiem niedawno się tutaj zarejestrowałem i po wpisaniu nazwy w wyszukiwarce widniał wynik 0 znalezionych więc postanowiłem dodać link, a przy okazji troszku podrasować sobie postać. Jeśli mówisz o głupocie to odwróć to pytanie w swoją stronę i jeśli człowieka nie znasz nie masz prawa tak mówić! Nie chcesz, to nie wchodź, ja może trochę natrudziłem tworząc w/w bannerek, a może taki ty podaje gotowce, czyste linki, bez specjalnego wysiłku od siebie i nabija posty, lecz nie jest to moją sprawą ani celem, o czym nie mogę powiedzieć co po niektórych. Zatem zaciśnij język i trzymaj go na wodzy zanim coś powiesz!

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 16:42 
Cytuj  
*Z wysiłkiem na twarzy próbuje "zacisnąć język"*


_________________
http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=mer
http://reklamowka.com/index.php?affiliate=1521
http://www.zielonymail.com/pages/index. ... d=marciner
http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=marciner
Dzięki ^^


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 16:46 
Cytuj  
Marcin nie przemęczaj się bo połkniesz język:D Dobra lece na Wigiljęęęę WESOŁYCH ŚWIĄT


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 17:25 
Cytuj  
Dzis nadal niekoniec niespodzianek, ta moze juz troche mniejsza ale mimo to ...:) helpdesk uruchomiony do beta testow , jakby cos bylo nietak to wiadomo gdzie pisac :):) Do odpisywania na helpdesku uprawnieni sa Admini oraz moderatorzy. Zwykly uzytkownik widzi wylacnzie swoje tematy itd... :)

Osoby zainteresowane tworzeniem questów proszone są o zaznajomienie z regulaminem dostępnym pod adresem: http://www.stuff.ccrpg.pl/CCQS.txt. Pytania i same questy wysyłać na [email protected]


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 13:21 
Cytuj  
Jak widać administratorzy nie pozostają bierni i pracują w pocie czoła. Stworzyli kolejne opcje ułatwiające grę min:

W edycji profilu mozna ustawilic PIN dla konta, dzieki PIN'owi mozna zabezpieczyc skrzynie(w przyszlosci...), oraz modyfikacje ekwipunku jaki sie ma na sobie. Podczas sciagania/zakladania/zamiany trzeba bedzie podac ten PIN. Dla leniwych mozna to zabezpieczenie wylaczyc i wlaczyc w profilu. Domyslnie jest wylaczone.

W butikach można już kupować zwoje z zadaniami.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 15:26 
Cytuj  
Ta gra opiera sie na kredytach czyli "masz kredyty=masz wszystko".Dno.
Oczywiscie trzeba je wykupic za zywa gotowke.

W dodatku ten link referencyjny... nie zebym potepial bo sam tak robie... ale juz cie chlopie przylapali wiec moglbys zmienic.


_________________
http://mfo3.pl/281609


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 15:52 
Cytuj  
Osobiście gram bez kredytów i miejsce w pierwszej 200, a gram od niedawna. Jeśli masz odrobinkę mózgu i chęci to dasz sobie radę w owej grze nikt cię nie zmusza do kupowania kredytów sam nie polecam tej metody. Co do linku referencyjnego to trzeba sobie jakoś radzić i skoro ty również tego nie potępiasz to ok.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 13:36 
Cytuj  
skarbimierz ja gram i gierka mi się podoba ale nie pogniewałbym się jakbyś dał jakieś itemki albo kase nick: Mentos

pozdro :roll: :D


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:32 
Cytuj  
Mentos nie ma problemu itemek idzie :D

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:36 
Cytuj  
LoL ty masz dopiero 2 lvl ? :P a co mi dałeś bo nie widze najlepiej napisz na moje gg ktore znajdziesz w profilu nie będziemy tutaj robić offtopicu :roll:


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:21 
Cytuj  
OJ widze że jesteś na innym świecie niż ja. Ja obecnie mam jedyną postać na ATLANTISIE a ty zapewno jesteś na KARMAZYNIE, więc nie będę mógł ci przesłać nic a tamta postać lvl 2 to chciałem tylko zobaczyć jak wygląda karmazyn:D

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 17:33 
Cytuj  
aha :] to szkoda :]

a moze zaczniesz grać na karmazynie ? :lol:


Posty: 11
Dołączył(a): 23.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 17:58 
Cytuj  
Raczej nie, bowiem zaangażowałem się jedynie na Atlantis, a nie mam na tyle czasu aby poświęcić się również Karmazynowi :D


Posty: 8
Dołączył(a): 19.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 17:54 
Cytuj  
skarbimierz napisał(a):
a może taki ty podaje gotowce, czyste linki, bez specjalnego wysiłku od siebie i nabija posty


Kto tu posty nabija? Kto pisze kilka postów pod sobą? ^^

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 18:25 
Cytuj  
W gre grałem chwile w tamtym roku chyba?? :P :D Podobała mi się baaardzo jak na tekstówke, miałem kilka zwycięstw, nawet sesemesa wysłałem... :] Aż tu bana dostałem za niby "przeklinanie na czacie" a ja tylko innemu synkowi odpowiedziałem... gra fajna, ale gm byli wtedy (są może) zjechani :] :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.