mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 13:55 
Cytuj  
Czy w najblizszym czasie poswstanie gildia Rangerow. I na jakiej zasadzie bedzie sie do niej wstepowac?? Bo moim zdaniem znowu robia sie 3 klasy wojownicy magowie i kowale, a chyba o to nie chodzi?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 17:21 
Cytuj  
A ja jestem Bardem i Tamerem :wink:
to nie prawda magow bedzie chyba malo ale inne klasy tez beda


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 18:16 
Cytuj  
Mardagg chyba czytales mi w myslach :smile: Tez sie zastanawialem nad gildia Rangerow juz czas temu. Jednak nie jest chyba przewidywana o ile wiem. Dalem propozycje ale bez odzewu wiec chyba musimy poczkac. Pozdraiwam.


Posty: 24
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 18:57 
Cytuj  
To ze nie masz odpowiedzi nie znaczy ze tego nie czytamy.
Propozycja ciekawa i napewno warta realizacji.
Wez pod uwage ze to dopiero drugi dzien istnienia ZS. Roboty z usuwaniem drobnych usterek jest naprawde duzo. Jak sie z tym uporamy to bedzie czast na rozbudowe :smile:
R0N

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: tarkus dnia 2002-03-24 19:00 ]</font>

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 19:09 
Cytuj  
Panowie ja to wszytsko wiem :smile: Mardagg napisal poscik wiec odpowiedzialem. Zeby wiedzial, ze nie tylko on myslal nad gildia rangerow. Tak ze pracujcie, rozwijajcie sie. My poczekamy :smile:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 19:28 
Cytuj  
pomysł z gildią 'rangersów' bardzo mi się podoba.. byli by to napewno ludzie pochodzący z Zaginionego Świata (w przeciwieństwie do Nujelm) co nieco wyrównałoby równowage pomiędzy 'stronami'. Poprosze o proponowane założenia takiej gildi (zasady jakich przestrzega, cel itp) oraz inną nazwe :smile:


Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 19:49 
Cytuj  
To ja proponuje takie oto zasady:
- szanuja i kochaja zwierzeta, a co za tym idzie niebija ich ...
- Zyja z dala od cywilizacji
- do miast udaja sie tylko po cos potrzebnego ...
- Odnosza sie do ludzi z dystansem, niewierza im ...
- Gdy widza ludzi niszczacych drzewa, lub zabijajacych zwierzeta walcza z nimi ...
- scigaja przestepcow ...
- Za oplata moga wynajmowac swoje uslugi, lecz tylko w slusznej sprawie ...

Niektore z tych regol sa po to by wprowadzic wiecej klimatu i ulatwic odgrywanie postaci ... Jezeli ktos ma jakies inne sugestie to prosze, a jak ktos sie niezgadza z moimi postulatami tez prosze chetnie podyskutuje na ich temat ... :smile:

Pozdrawiam wszystkich milosnikow przyrody ...


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 20:49 
Cytuj  
OK to moze ja wlacze sie do dyskusji. Rangerzy. Ludzie na stale zwiazani z lasem i przestrzegajacy zasad jakie narzuca natura. Jenak w to nie wlacza sie nie zabijanie zwierzat. Rangerzy to nie druidzi. Zabijaja zwierzeta zeby zyc. Handluja skorami i miesem. Oczywiscie wykluczone jest znecanie sie nad zwierzetami ( czytaj glupawe sparingi ). Jednak polowania to dla rangerow normalka.
Wycinanie drzew rowniez jest dozwolone jesli chodzi o rangerow Musza robic luki, strzaly, kusze, belty. Jednak kozystaja z darow natury umiejetnie.
Wynajmuja swoje uslugi w slusznej sprawie...hmmm rangerzy to tez nie palladyni. Jesli ktos poprosi ich o przeprowadzenie przez las i jeszcze zaplaci nie beda sie pytac poco. ( No chyba ze delikwent chce w jakis drastyczny sposob zagrozic spojnosci przyrody...nie wiem podpalacz amator :smile:)
Scigaja przestepcow ... hmmm piekny postulat ale oni to nie polcja lesna. Jesli zobacza kogos mordujacego bestialsko zwierze napewno zajma sie takim zawodnikiem.
Zycie z dala od cywilizacji... jak najbardziej. Jednak ich zycie nierozerwalnie wiazaloby sie z miastem.
Teraz nazwa. Nie jestem dobry w wymyslaniu nazw gildi. Tylko czy w nazwie musialby byc czlon Gildia... czy nie???
Jesli chodzi o zasady nie chce wymyslac ich na predce. Moze przedyskutujemy je wraz z tymi co chcieliby tworzyc takowa. Moge sie zajac jakotakim przygotowaniem. Pozdrawiam.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 21:06 
Cytuj  
Aha jeszcz jedno. Do gildii nalezec mogliby wszyscy bohaterowie, ktorych zycie zwiazane byloby z lase i natura ( mysliwi, drwale... )

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2002, 14:41 
Cytuj  
Wskrzesze ten topic :smile: Moze nazwac gildie Bractwo Lasow lub Bractwo Knieji Wiem ze to troche sciagniete ze wszystkim znanego sharda ale mi sie podoba. Rzuccie jakimis propozycjami. Moze ustalimy spotkanie ludzi chetnych na jakis dzien na IRC. Piszcie

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2002, 14:43 
Cytuj  
Moze Gildia Lowcow


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2002, 14:53 
Cytuj  
Mozna niby ale skoro ma zrzeszac rowniez np drwali a oni niczego nie lowia :smile: Ale dzieki za pomysl. Wreszcie ktos cos napisal :smile: Bo czolem sie jakbym prowadzil monolog :smile:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2002, 15:15 
Cytuj  
Może Gildia Ludzi Lasu ?
A co do drwali to oni łowią, ale tylko kleszcze i ból pleców :wink:


_________________
"Life's for my own to live my own way"

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 00:54 
Cytuj  
Jak to bedzie z lucznictwem? tzn. Czy luki beda realistyczne.. (powinny zabijac na te 3 strzaly max)?

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 08:20 
Cytuj  
a nie zabijają dostatecznie szybko ?
jak ktoś już się wytrenuje w łuku to poprosze o raport, ostatnio zwiekszyłem łukom zadawane obrażenia i szybkość ataku.


Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 08:23 
Cytuj  
Mam tego lucznictwa 60 a zrecznosci 31 i wciaz swini nie kropne za cholere. Poza tym lucznictwo w ogole nie rosnie. Wypalilem dzis ponad 100 strzal w rozne osobniki (od swin po orki) i nawet o 0,1 mi nie wzroslo. Efekt zamiarzony, czy zostanie poprawiony?


Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 12:02 
Cytuj  
Ehh chyba rzeczywiscie pojebalo mi sie troche z druidami, lecz wsumie to sie niezgadzam z tym, ze niesa oni policja lasu ... WIesz to sa tropiciele do wynajecia, lecz watpie czy taki ranger by sie zadawal z oprychami co to maja na ubraniu krew ... CO najwyzej wpakowali by im noz w plecy ...


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 16:00 
Cytuj  
Nie twierdze ze sa pobratymcami rabusiow i klusownikow. Takich tepia, ale nie sa od scigania zloczyncow czy dzialania w slusznej sprawie. Nie obchodzi ich ze naprzyklad Pan X ukradl cos w miescie. Oni ( przynajmniej ja tak sadze ) sa najbardziej neutralnymi postaciami.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 16:01 
Cytuj  
Chodzi o to, zeby nie tworzyc gildi, ktora bylaby powieleniem gildii wojownikow. Oni trzymaja sie nieco innych zasad. Sorki za drugi post. :smile:


Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 19:58 
Cytuj  
Hej.

No niby tak to niema byc nastepna gildia wojow ... Zauwaz jednak, ze wiele rzeczy bedzie sie powtarzac u nich i u wojow ...

Co do tego, ze ich nieobchodzi sciganie przestepcow to moze sie zle wyrazilem ... Chodzilo mi o to, ze jak zostana poproszeni o wytropienie jakiegos oprycha to za "skromna oplata" zajma sie ta sprawa ...

A teraz moze powymyslamy jakies inne ich cechy ? :smile: Co do moich pomyslow w miare doszlismy do porozumienia wiec moze ty teraz napiszesz jakies ? To sobie pokrytykuje (niach niach) :razz: :razz: Pozatym im wiecej zasad tym lepsze odgrywanie postaci ...


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.