mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 11:30 
Cytuj  
Mam pytanko gdzie można kupić grę "the Good vs. Evil Combined Edition " wiem, widziałem możliwość kupna choćby na Amazon.co.uk ale nie wiem czy tam jest można dostać (wcześniej) sam klucz.

Wiem ze na http://www.interactcd.com/ można kupić sam kluczyk ale tam można kupić tylko podstawowa wersje tzn. albo CoH albo CoV.

I teraz moje pytanie nie wiecie czy jak się kupi CoV mozna potem do kupić ten dodatek tzn te specjalne itemy jak np. jetpak itd.


No i czy będzie można walczyć w tej specjalnej arenie PvP z innymi graczami z City of Heroes ???

Jak ktoś zna odpowiedz na powyższe pytanie to proszę niech odpisze bo jestem ciekaw a kasę już mam przygotowaną

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 16:28 
Cytuj  
https://secure.plaync.com/cgi-bin/plaync_buy.pl

Existing players of City of Heroes® or City of Villains® can purchase these special in-game items without having to purchase the entire City of Heroes Good Versus Evil Edition game. The digital items will be unlocked via serial code and will include the following:

Jump Pack Prestige Power
High velocity jump pack launches Heroes and Villains to great heights and complements all other travel powers.
"Pocket D" VIP Card Teleport Power
The Pocket D night club provides a central location where Heroes and Villains can co-exist in peace and join in celebration. This exclusive VIP card allows Heroes and Villains to teleport into the newly constructed VIP section of Pocket D from anywhere in Paragon City or the Rogue Isles.
New Hero and Villain Costume Pieces
The exclusive Heroic-themed Justice costume pieces, and the Villainous-themed Sinister costume pieces provide even more options for player customization and role playing.


nc oferuje w swojej ofercie

Purchase Online Serial Code

You are about to purchase a City of Heroes® (Europe) Good Versus Evil Edition Special In-Game Item Pack. Once you have been billed you will be able to apply it to your existing City of Heroes® (Europe) account and use it immediately.

City of Heroes® (Europe) Good Versus Evil Edition Special In-Game Item Pack €8.99

ja mam ewro konto to tak mi pokazalo, niechce mi sie sprawdzac na innym koncie plaync ile to w dolcach. Oczywiscie ja mam CoV
zdrawiam


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 16:56 
Cytuj  
Dzieki to dzis bede mial CoV i te dodtkowe itemki :D , dozobaczenia w CoV :P


Posty: 10
Dołączył(a): 25.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 08:44 
Cytuj  
A moje pytanko to czy w polsce można kupić samo City of Villains? Bo dowiedziałem się, że do bazy ani rajdu nie wjdę bez CoV.


Posty: 4
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 11:37 
Cytuj  
ja mam takie pytanko co myslicie o tej wersji gry czy warto ja kupic czy cos jej brakuje albo cos innego i czy jesli kupie ja to juz wszystko bedzie ok i bede mogl normalnie grac http://ultima.pl/itemnfo.php?id=3135

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 12:09 
Cytuj  
Nie lepiej kupić wersję CoH+CoV?
To, do czego link podałeś, to tylko CoH.


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 12:12 
Cytuj  
moglbys zarzucic link albo nazwe sklepu internetowego gdzie moge taki zestaw kupic czy musze wszystko osobno??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 13:57 
Cytuj  
Zotran napisał(a):
A moje pytanko to czy w polsce można kupić samo City of Villains? Bo dowiedziałem się, że do bazy ani rajdu nie wjdę bez CoV.

Nic mi nie wiadomo o tym, że z samym CoH nie ma dostępów do baz. Tak swoją drogą to jedno i drugie to imho ten sam klient.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 13:59 
Cytuj  
http://uk.cityofheroes.com/buynow/


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 19:07 
Cytuj  
tak wiec co polecacie warto kupic ten zestaw z ultimy czy nie???
pytam sie was bo nie znam sie na tym i chce pograc w ta gre z wami ale nie wiem jaki zestaw kupic

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 19:18 
Cytuj  
Z nami? Ktoś z Polaków w to jeszcze gra? O_o


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.