mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 16:37 
Cytuj  
Witam niom wiec tak yy... kto mi moze pomuc w tej sprawie ? bo te muchomorki i wogule zosnek manragon czy jak to tam ^^ da sie znalesc i wogule znalazlem 3 skupiska czosnek mandragon ktory po cufce zniknol..
niom i jeszcze muchomorki heh.. ktorych nigdzie nie da sie sprzedac a co do czosnku to jak zerwe z.. no zaluzmy 200 sztuk to zeby to obrobic musze kliknac na kazda sztuke osobno dwa rzy czyli 400 klikniec nie dalo by sie tego jakos uproscic?bo taki ejden czosnek mozna sprzedac za 1 gp..i jeszcze jak obrabaiam ten czosnek na rega ( obrabiam - przerabiam ) to niekiedy znikni a reg sie nie pokaze albo zniknie i reg sie pokaze.. yy... heh.. czyli jak zbiore kolo 400 czosnku to z tego zniknie 200... i zostanei mi 200 to wyjdzie jakies 800 klikniec za amrne 200gp ?! idiotyzm ^^ druga sprawa to slyszalem ze co do czarnych perel to beda sie same pojawiac tka jakos jak czosnek na plazy czyli gdzies w nuilem lub ebdzie mozna je wylwouic co raczje odpada aha i jeszcze siarka ktora podobno da sie an bagnach w glinie wykopac khm.. jak znacie jeszcze jakies cos na temat zielarstwa i tkaie tam ile jest wszystkich ziolek i gdzie je mozna sprzedac bylbym wdzieczny za wymiane informacji


Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 16:38 
Cytuj  
mam nadzieje ze uda sie wam to rozczytac ^^

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 20:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-24 16:37, METAL napisał:
Witam niom wiec tak yy... kto mi moze pomuc w tej sprawie ? bo te muchomorki i wogule zosnek manragon czy jak to tam ^^ da sie znalesc i wogule znalazlem 3 skupiska czosnek mandragon ktory po cufce zniknol..
niom i jeszcze muchomorki heh.. ktorych nigdzie nie da sie sprzedac a co do czosnku to jak zerwe z.. no zaluzmy 200 sztuk to zeby to obrobic musze kliknac na kazda sztuke osobno dwa rzy czyli 400 klikniec nie dalo by sie tego jakos uproscic?bo taki ejden czosnek mozna sprzedac za 1 gp..i jeszcze jak obrabaiam ten czosnek na rega ( obrabiam - przerabiam ) to niekiedy znikni a reg sie nie pokaze albo zniknie i reg sie pokaze.. yy... heh.. czyli jak zbiore kolo 400 czosnku to z tego zniknie 200... i zostanei mi 200 to wyjdzie jakies 800 klikniec za amrne 200gp ?! idiotyzm ^^ druga sprawa to slyszalem ze co do czarnych perel to beda sie same pojawiac tka jakos jak czosnek na plazy czyli gdzies w nuilem lub ebdzie mozna je wylwouic


Perly da sie wylowic.Wylawiasz muszle, klikasz 2 razy i jak nie jest pusta to masz z niej perly.Na plazy jeszcze nie widzialem


Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 20:28 
Cytuj  
spoko wiem o tym ale pomysl taki zielarz mag musi byc... w tkaim razie jak ty to mowisz ^^ rybakiem gornikiem zbey siarke zodbyl i to jest lol ^^ i jednoczenie magiem... wiec... to idiotyzm ^^

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 20:33 
Cytuj  
Wcale nie... Ma to na celu wyksztalcenie zaleznosci pomiedzy graczami, podoba sytuacje ma gornik. Podobno niektore rudy moze przetopic tylko alchemik a inne tylko mag. To wcale nie idiotyzm.


Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 23:16 
Cytuj  
ja sadze ze zmiany byly po to zebynie bylo wielo klasowosci.. awtakim wypoadku jak teraz zeby mag musial zobyc regi musi byc gornikiem , rybakiem , zielarzem heh... to jest idiotyzm ^^

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 23:22 
Cytuj  
jesli myslisz ze dopstaniesz wszystko na tacy to sam jestes idiota.
ma byc handel a nie pirdolenie wszystkich zawodow.
proponuje zostawic Uo i wracac do quake...
Gadget


Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 23:33 
Cytuj  
tylko stwierdzalem fakty.. nic pozatym heh zreszto lubie chodzic se po bagnach i wogule ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.