mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 15:45 
Cytuj  
Ale koleś nie oceniaj gry jesli nie graleś.


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 15:53 
Cytuj  
zobacz recenzje na gamespocie

http://www.gamespot.com/pc/rpg/archlord/review.html

gra zostala zjechana na maksa.. gorszego gniota juz dawno nikt nie wypuscil.


_________________



*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:07 
Cytuj  
Tak ocenił Gamespot , widziales ocene graczy ? jest wyzsza niz ocena Gamespot zresztą ja nie muszę sie sugerować recenzjami internetowymi :) bo ja już gram i zachęcam , sądze że warto.


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 01:51 
Cytuj  
Hmmm ... nie powinieneś nazywać tej gry gównem bo nim nie jest. Gdyby było gównem to nikt by jej nie kupił. Już widze Twoja reakcję " bo to są idioci ". A gdybym ja powiedział, że gracze WoW'a są idiotami, bo płacą co miesiąc 50 zł i grając, grając całe dnie nie mając żadnych korzyści, tylko radoche to byś mnie wyśmiał ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 02:09 
Cytuj  
Widocznie grasz w te gry (archlord, guild wars) tylko i wylacznie dlatego, ze nie maja abonamentu.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 11:24 
Cytuj  
Grałem w Archlord, no cóż shit. Kolejne w 100% zwykłe chine-style mmo. Za darmo można coś lepszego znaleść jak sie uprze (a jak nie lepszego to identycznego)..

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 12:04 
Cytuj  
A ja wam życzę Szczesliwego Nowego Roku i mówię wam , że jeśli graliście w bete albo sugerujecię się recenzjami typu " odradzam wam tą grę bo Moon Elfy wyglądają nieco Mangowo " ( WP.PL ) to poprostu jesteście śmieszni , zgadzam się również z hasłami typu nie każdego stać na abonament albo nie każdy chce wydać kasę na abonament bo za 50 zł widzi 1000x wiele innych rzeczy. Ja kupiłem tą grę i nie żałuję. Mogę dzięki temu sobie pograć na Globalu który przy zakupie oprogramowania opłaciłem. A tak jakbym miał szukać podobnej gry do tej i miała by być w 100% darmowa to już to widzę , donate , lagi na serwerze i wogóle. To że gra nie ma abonamentu to nie znaczy ze jest słaba , Guild Wars tutaj już poruszany też nie ma abonamentu a jest to jeden z najwiekszych rywali dla WoW'a mimo że to dwa inne gatunki gier. Więc ja tylko jeszcze raz proszę ze jesli ktoś nie grał teraz na oficjalu to niech sie nie wypowiada bo bez sensu oceniać grę po jej okładce.

A o to nasze gildiowe forum - zapraszam do rekrutacji
http://shadows-archlord.tk/


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 00:38 
Cytuj  
a ja zapraszam na http://mmorpg.com/ wow nie jest nawet w top 7, przegrywa m.in. z GW

/archlord widzialem tylko na screenach, moonelfy rozbrajaja wygladem, lepiej darowac sobie zakupu retaila i za free na jakims l2 prv pograc a za kase naorac sie w weekend ;d


Ostatnio edytowano 2 sty 2007, 00:42 przez oxidize, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 00:45 
Cytuj  
ale o co chodzi nie bierzemy przeciez oceny sprzedawalnosci tylko punktacje na znanych stronkach... tak tylko wspomnialem bo ktos wyzej wymienil gw jako gniota

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 00:59 
Cytuj  
To jest mmo i rpg ;) . pewnie nawet nie widziales tej gry w akcji bo byles zaparzony w wowa, prosze jesli nie spedziles przy gierce kilku h to nie wypowiadaj sie. GW to nie gniot.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 01:17 
Cytuj  
Śmiać mi się chce z tego tematu, ludzie chcą wmówić że dobre bo free, szkoda że nikt pozytywnie się o tej grze nie wypowiedział kto w nią grał dłuższą chwile o aspektach grywalności, systemu skilli itp.
Archlord to gniot, i nigdy nie grałem w WOW-a, a grałem w archlorda.
Bezmyślny grindfest ot cała gra.


pozdra

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 01:18 
Cytuj  
oxidize jeżeli już tak patrzysz na te rankingi to zauważ że WoW jak i GW mają taką samą ocenę "Our-Rating 8.1", a wg. ocen osób zarejestrowanych na tej stronie WoW przegrywa tylko w Graphics o 0,5 w Performance/Lag o 1 punkt i Value o 0,3 Service 0,6, a wygrywa w takich kategoriach jak Fun, Sound, Role-Playing i jest ma taki sam wynik w Community

wg. mnie WoW przegrał z GW w takich kategoriach jak:
- Graphics: ponieważ nie ma tak szczegółowej, wysokiej jakości grafiki, a ma lekko pastelową, może trochę kreskówkową grafę co imo jest plusem, bo nie wyobrażam sobie placu przed AH w Orgrimmar czy to Ironforge przy grafie takiej jak w GW
- Performance/Lag: przez leżące serwery przez dłuższy czas, problemy z lagami, dc, chociaż ja jak grałem w GW to też nie miałem jakiś super pingów, nawet w WoW'ie miałem lepsze
- Value: to sprawa oczywista, konieczność opłacania abonamentu
- Service: tego aspektu niestety nie opiszę ponieważ nie miałem problemów z jedną i drugą produkcją


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 06:19 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Śmiać mi się chce z tego tematu, ludzie chcą wmówić że dobre bo free, szkoda że nikt pozytywnie się o tej grze nie wypowiedział kto w nią grał dłuższą chwile o aspektach grywalności, systemu skilli itp.
Archlord to gniot, i nigdy nie grałem w WOW-a, a grałem w archlorda.
Bezmyślny grindfest ot cała gra.


pozdra


Ja sie wypowiedziałem i gram wmiare długo na oficjalu i chyba najdłuzej z polaków. A jeśli ty graleś w bete albo sugerujesz się marnymi recenzjami to prosze Cię :D AKYSZ! Pozatym wezcie się opanujcie to temat o archlord a nie WoW vs GW.


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:31 
Cytuj  
ExDeaTh napisał(a):
Seraf napisał(a):
Śmiać mi się chce z tego tematu, ludzie chcą wmówić że dobre bo free, szkoda że nikt pozytywnie się o tej grze nie wypowiedział kto w nią grał dłuższą chwile o aspektach grywalności, systemu skilli itp.
Archlord to gniot, i nigdy nie grałem w WOW-a, a grałem w archlorda.
Bezmyślny grindfest ot cała gra.


pozdra


Ja sie wypowiedziałem i gram wmiare długo na oficjalu i chyba najdłuzej z polaków. A jeśli ty graleś w bete albo sugerujesz się marnymi recenzjami to prosze Cię :D AKYSZ!
Udowodnij mi to kontrargumentami.

Pozdra

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 19:58 
Cytuj  
ExDeaTh napisał(a):
Seraf napisał(a):
Śmiać mi się chce z tego tematu, ludzie chcą wmówić że dobre bo free, szkoda że nikt pozytywnie się o tej grze nie wypowiedział kto w nią grał dłuższą chwile o aspektach grywalności, systemu skilli itp.
Archlord to gniot, i nigdy nie grałem w WOW-a, a grałem w archlorda.
Bezmyślny grindfest ot cała gra.


pozdra


Ja sie wypowiedziałem i gram wmiare długo na oficjalu i chyba najdłuzej z polaków. A jeśli ty graleś w bete albo sugerujesz się marnymi recenzjami to prosze Cię :D AKYSZ! Pozatym wezcie się opanujcie to temat o archlord a nie WoW vs GW.

Archlord == 100% grindfestu, czyli nic czego nie było by w XXX innych MMO. Gra typowo chinczykowata, podbna do L2, to mie odrzuciło. Sterowanie Point'n'Click, setki litrów potów, kliknij na moba i patrz, poprostu nuda..

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 01:55 
Cytuj  
l2 jest dobre i o wiele mniej ryzowe od archlord

Varenthin
patrz
gwn ocena 8.4
wow ocena 8.1

oczywiscie uwazam ze wow jest najlepszym mmo, chcialem tylko pokazac jak gracze glosuja na znanych stronkach..
gw to tak samo powazna produkcja jak eve, eq czy wow wiec prosze mi tu nie smarowac tego tytulu okrzykami typu 'zle bo prawie darmowe'

//a teraz do zalozyciela tematu
zdaje sie ze ta gra bedzie za pol ceny od 4 stycznia, jesli juz w nia grasz tzn. ze kilka dni przed usunieciem abonamentu kupiles wersje z doliczonym haraczem czy jak? a moze to jakas podpucha?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 02:20 
Cytuj  
no tak, ale przez co GW osiągnął te 0,3 punkta przewagi, jak dla mnie w kategoriach drugoplanowych, a WoW wygrał w imo najważniejszej kategorii Fun

(dobra koniec dyskusji o WoW vs. GW w topicu o ArchLord)
/farewell


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 08:39 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
a teraz do zalozyciela tematu
zdaje sie ze ta gra bedzie za pol ceny od 4 stycznia, jesli juz w nia grasz tzn. ze kilka dni przed usunieciem abonamentu kupiles wersje z doliczonym haraczem czy jak? a moze to jakas podpucha?


Hmm nie , gra nie ma być za pół ceny , sam zakup tej gry ma stałą kwotę lecz ma być wzniesiony abonament , kupiłem tę grę jakoś 12 grudnia i w cenie zakupu miałem 30 dni free , no to sobie pomyslalem ze 30 dni pogram za darmo a 4 stycznia bedzie free to i tak nie zaplace , rozmawialem na ten temat z GM'em i potwierdził tą informację ze gra już jest darmowa [ było to jakoś po świętach ] Jeśli jednak chodzi Ci o tańszy zakup to serwis mmorpger.pl oferuje lepszą cene za zakup gier / kluczy i tak dalej.A co do ocen znanych serwisów powiem tylko tyle ze sam się przeraziłem interesując się tą grą dlaczego tak nisko , wchodzę na gry.wp.pl i .... sobie czytam......

o to 1 zdanie :

gry.wp.pl napisał(a):
Ja w to nie będę grał na pewno. Wybaczcie brutalną szczerość, ale jestem przekonany, że Archlord to gra dla kogoś innego, nie dla mnie. A dlaczego? Z powodu bardzo prostego i bardzo prozaicznego - nie znoszę mangowej stylizacji, a tutaj jest ona miejscami posunięta do absurdu.

Ten pan który to recenzjował skreślił grę odrazu , w pierwszym zdaniu , jednak patrzę na OCENĘ GRACZY - 7,1
więc sobie pomyslałem ze skoro tak ludzie podchodzą do gier to ja te opinie znanych serwisów....poprostu SR@M :) Polaków troszkę przybyło i każdy mówił że ta gra nie jest taka straszna jak o niej pisano. A co do porównań do GW / L2 / WoW to troszke głupie gdyż to są już produkty które od dawna się trzymają najlepiej na rynku MMORPG. Z kolei Archlord to jedna z nowszych gier.


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 03:43 
Cytuj  
Varenthin dla Twojej informacji wow fun 8.5, gwn fun 8.6 wiec w najwazniejszej kategorii przegrywa jednak wow

ExDeaTh co z tego ze ta gra jest nowa, archlord nigdy nie odniesie takiego sukcesu jak mmorpgi, ktore wymieniles wyzej.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 07:25 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
Varenthin dla Twojej informacji wow fun 8.5, gwn fun 8.6 wiec w najwazniejszej kategorii przegrywa jednak wow


A do Ciebie nie dociera ze to nie temat o GW vs WOW ?
Załóż sobie temat w jakimś ogólnym dziale Versus i tam się nerwujcie :)

oxidize napisał(a):
ExDeaTh co z tego ze ta gra jest nowa, archlord nigdy nie odniesie takiego sukcesu jak mmorpgi, ktore wymieniles wyzej.


To chyba logiczne że gra bedzie miała cieżko wsród takich tytanów ,nikt przeciez nie mówi ze hop siup i zaraz bedzie jednym z nich ale to nie znaczy ze ma byc odrazu skreslona z rynku mmorpg. A pozatym skąd Ty to wiesz.... że grasz w Guild Wars / co widać po twoim xfire / w grę która nie jest mmorpg'iem to nie znaczy naprawdę że inne gry nie mają szans na sukces , tylko zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego w tym temacie atakują ludzie z WoW / GW . Ci tak naprawde zainteresowani gra przestali pisać na forum a zadają pytania na GG. To moze i dobrze ale jezeli tak większosc tematów wygląda to ....to forum spada na ....dół :)


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.