mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:50 
 
Ja juz mam prawie stat capa panowie... Ale naprawde wole na Nox'a... Nierozumiem tylko dlaczego postacie bedzie trzeba robic od nowa... Szerszen mozesz mi wytlumaczyc?

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:52 
 
A czy nie daloby rady przeniesc postaci ze starego Noxa na tego nowego.Bo ogolnie jestem za Noxem ale jak mam grac znowu od poczatku to mnie kurwica bierze.
he he
Powiedz cos Szerszen na ten temat.


_________________
Poczuł paraliżujące uderzenie ,ostry topór przenikał jego ciało,rozdzierając je miedzy kośćmi.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:52 
 
Eldorn moge jeszcze raz wytlumaczyc choc mis ie nie chce - nieprzenoszenie psotaci bylo/jest moja regula bo uwazam ze wchodzac w nowy swiat najlepiej poznaje sie go od poczatku.

Rozumiem ze komus moze sie nie chciec robic postaci nad ktora spedzil iles godzin - zwlaszcza ze na POL'u spowolnilismy to bardzo i jako drugi argument traktuje czeste zmiany tylko i wylacznie dlatego zgadzam sie na te pojedyncza postac- w wypadku gdy nox wygra, bo mi jest w sumie obojetne na czym bede rzezbe odstawial a tak jak mowi gadget - bede rzezbe odstawial na kazdym emu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:52 
 
Kurde ale posty szybko wchodza :smile:
Tzn. ze gdyby byl Nox to beda postacie ze starego Nox'a czy przeniesione z Pol'a?
Moze dasz mozliwosc wyboru ? :grin:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:53 
 
Hmm... wiesz Szerszeniu, mnie glownie niepokoi jeden Skill, a mianowicie kowalstwo, bo na NOX'ie to ono rolso tragicznie(w sumie tylko naprawiajac zbroje mozna bylo jakos sie podciagnac), a na POL'u jest bardzo przyjemnie... Z koleji skille walki na POl'u rosna troche wolniej niz na NOX'ie...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:53 
 
Wyglada Psyche ze jestes dwulicowy. :smile:

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:55 
 
to po co było przechodzeni na tego pola jak teraz wracacie na nox-a juz mam niezla postac a wy znowu zmiany to po co grac jak za jakis miesiąc stwierdzicie e chyba zmienimy bo na tamtym jes cos czego tu niemam i tak bez przewy rubcie co checie ale to jest troche denerwujace ciagle tracenie postaci, i znowu z 2 tygodnie przeryw zanim serwer ruszy ehhheeh rubcie co chcecie wkur........ :cool:


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:56 
 
Taaa.... jestem :lol:

A tak wogole, to czytajcie co inni tu wypisuja. Szary wraznie napisal, za przeniesie z POL'a jedna postac z jej statsami i 3 wybranymi skillami :evil:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:56 
 
Opanujcie sie ludzie :smile: troche wolniej z tymi postami, hehe ja bym wolal zeby szerszen po prostu przywrocil stary Nox taki jaki byl w ostanim Save

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:56 
 
Ja powiem tak:
NOX i wszyscy od nowa.

Bardzo mi sie NOX podobal chociaz na POL'u jest w tej chwili wiece potworkow ktorych na NOx'ie nie uswiadczylem.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:57 
 
NO Szerszen nam tylko chodzi tylko o skillee i statsy,( bo po glosowaniu jakims dziwnym widze ze bedzie NOX) rzeczy nawet nie chce jakos sie dorobie nowech, bede tesknil za mojm toporkiem of pover, i wszystkimi expami :cry: . Szerszen moze by sie dalo kase chociaz przeniesc?? BYlo by milo albo jakas rekopesata dla kazdego na start tak z 10k.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:58 
 
ja mam jedno tylko do powiedzenia
jak bedzie nox to trzeba bedzie sie z postaciami od nowa mordowac :mad: a wogole to na polu jest mi dobrze

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:58 
 
KURWA!
Wiecie co zamiast nabijac posty,przeczytajcie ze zrozumieniem co do was pisze.

NIE PRZECHODZIMY NA NOXA

DAJE WAM KURWA WYBOR BO MAM DOSC MARUDZENIA ZE TAM BYLO LEPIEJ A TU JEST GORZEJ I DECYDUJECIE WY.

JA NA TEN TEMAT MAM JUZ EOT POWIEDZIALEM WSZYSTKO CO MIALEM DO POWIEDZENIA. DO ZOBACZENIA PO SWIETACH.

A i wesolych swiat.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:59 
 
Heh, a moze tak:

1) dlaczego ci sie podobal, bo jak na razie ot szlysze tylko, ze mi sie podobal, a to ma rozne znaczenie: dobry klimat wtedy, interfejs, zasady, kolor ulicy na rogu banku i tawerny w brytanii itp

2) co wam sie nie podoba w aktulanym polu, ze chcecie zmiany, a co sie podba.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:59 
 
Eh jak juz wygra Nox czego niechce ale tak bedzie.To postacie koniecznie od nowa,ale znowuz na Noxie Tinker mial bardzoograniczone pole manewru czy na Nowym NoXie Tinker bedzie mial podobne mozliwodci co na POl'u czy sa takie same jak na starym nox?
(eh ta ankieta jest falszowana mozna glosowac po 3 razy jak audiotele lol)

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:01 
 
Cytuj:
2002-03-29 11:56, Anrawar napisał:
Ja powiem tak:
NOX i wszyscy od nowa.

Anrawar( i ty tez Samael) sluchajcie, jesli ty chcesz zaczynac znow od nowa to droga wolna, nie przenos swojej postaci. Wiesz ja nie mam na tyle wolnego czasu, zeby znow zaczync wszystko od 0. Nie po to meczylem to kowalstwo, zeby teraz wszystko poszlo sie jeb*c... :evil:

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-03-29 12:02 ]</font>

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:05 
 
A ja powiem tak: wszystko juz mi jedno, chcialbym tylko gdzies dluzej pograc niz miesiac. Szerszen, ty powinienes powiedziec tak: Jestesmy na POLu/Noxie a jak sie komus nie podoba to niech wyp... i tyle! SAM ZADECYDUJ !!!, ty tu rzadzisz, ty stworzyles ten swiat (z reszta GMow of koz).

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:07 
 
Podoba mi sie na POL'u urozmaicenie swiata szczegolami .No i te wszystkie ciekkawe miejsca ktore Gm dla nas stworzyli nie?;p[no chyba nie poto zeby sami grac w kasynie:)))]
Na POl'u nie podoba mi wzrost skilli juz nie chodzi o to ze jest zawolny ale tu sie one jakos inaczej naliczaja.Panowie GM'owie sami mowicie ze Pol'ma wieksze mozliwosci w kreowaniu swiata ,zatem nie zmieniajmy na kolejna slepa wersje NoXa ,mi jzu si ena POL'u zaczelo podobac;p..Widac ze Szerszen chce "sprubowac" nowego NoXa senstymenty sentymenty eh;p:)

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:09 
 
Ja prywatnie jestem przeciwny Noxowi, zbyt dużo możliwości daje POL, pełno bajerów i możliwości. Język trudniejszy, ale za to jakie możliowści. A poza tym coś mi się nie chce wierzyć by poprawili wszytkie najważneijsze bugi na Noxie, a uciekanie przed rozwśieczonym tłumem graczy za to, że w 2 sec stracili cały dorobek życia, znów wybieranie kolorow włosów, ściaganie gościa co pływa pod lądem powodując kosmiczne lagi, brak wielu "naturlanych" dla innych emu przedmiotów i funkcji jest po prstu dobiający.

A to, że wtedy grało wielu graczy iu był klimat można wytłumaczyć tylko dojściem wielu osob do gma w wielu skillach i zajęcie się w koncu całkowicie grą i akrulaną sytuacja polityczna :grin: .
Poza tym juz i tak mamy plany wielu bajerow jakie na pewno nie przejda bez echa ( dzuo czesc jzu zrbiona, aczekajaca na naprawde zwisow i skillcapa ), a inne mozliwe do wykoanian do ktorych juz sie przymierzamy.

Porownanie skrypty pola vs noxa nie wiem jak na najwyzszym szczeblu :smile:, ale na popziomie wykoanian jakiegos artefaktu o nietrywianlych mozliwosciach bylo czesto niemozliwe. Tutaj zas na POLu prawie wszsytko jest mozliwe. Mozemy przeciez przenisc wiele roziazan z noxa na pola.

Poza tym HOD rulez :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:10 
 
Wiesz ze ja nawet nie potrafie dobrze tego "podobania sie" okreslic :smile:
Moze tak: Interfejs - niewiem co w nim innego bylo ale cos jednak przekonywalo (np. to appertice mage, expert swordsman itd. tutaj to jest ale nie zawsze), jak pisalem to widzialem co pisze... i nie jest to wina mojego clienta/kompa/uo/ignition :smile:
Ladnie porozmieszczane potworki, ladny przyrost skilli, statsy moze za szybko ale skile doskonale niemal (chociaz healing, meditation to malutka przesada), bylo jakos tak jasniej (nie potrafie tego okreslic) mielismy kilka fajnych ludzi na serwie, fajnyklimacik sie zdazyl zbudowal(zanim to zrobimy na POLu to mina wieki) bylo kilka znanych ludzi (raistlin, dartmoor, taunis, mlotek z minoc :smile: :smile: ) wszyscy o nich slyszeli, prawie wszyscy sie bali :smile: przyjemne questy, ladniejsi GMowie, Trinsic chaos vs order, kliimmaaaatt! ktorego tutaj nie odbudujemy....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.