mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:28 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:25, DarkWind napisał:
Bloob czy ty nie kumasz? Przeżyłem już chyba 4 zmiany emu na SC i jedno jest pewne: Szary nie oddaje starych postaci bo to jest niemożliwe. Nowy emu to nowe systemy skillowe i w ogóle wszystko nowe... Kiedyś było w założeniach w przejściu z jednego SPHERE na drugi przeniesienia postaci ale nawet na takim samym emu nie wypaliło. Jakby emu POL dopracować do końca to na pewno byś miał ten swój zas...ny klimat.

arghhh.... zrozum ze chodzi mi o poprzedniego Noxa i save od tegoz.... To nie zadne "przenoszenie postaci" tylko przywrocenie sc do stanu przed zmiana emu...

_________________
"CHO DICOM BICOW. CHAWABARAH DAHZOO"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-03-29 14:28 ]</font>

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:29 
 
Szerszeń jest niereformowalny bo to indywidualista i chwała mu za to. Mielibyśmy tu drugi CL gdyby nie on. Ale próbuj szczęścia. Mi nie wyszło.


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:37 
 
Szersz nie oddaje postaci, bo taka przyjal zasade.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:39 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:21, kloodi napisał:
i myslisz ze jak wrocimy na NOXa to ten klimat niby wroci? hehe dobre sobie, moze na POLu nie ma juz takiego klimatu co na NOXie starym a to dlatego ze czesc wiary olala SC a skoro olala to myslisz ze teraz wroci wraz z powrotem NOXa? Jestem pewien ze nie! Wiec i klimat sie nie zmieni.

Nikt nie olal SC. Poprostu ludzie sie mecza i zniechecaja jak maja ciagle zaczynac od nowa - to raz a dwa ze sa okrutne lagi bo gra wiecej osob na servie. Ludzie sie porozlazili. Zobacz Iskra, Taunisek, JA Lowczynie i wiele innych osob.
A Fun twoza gracze ( nie wiem czemu ale klimat mi pasuje bradziej do pogody za oknem)
nie serv czy GM. Zobacz jak marudza starzy wyjadacze na nieklimatyczne zachowoania CL Ale przeca CL jest taki pogodny :razz:(czytaj : klimatyczny). Zeby byla zabawa na servie musza byc grupki gracz ktore sie wspolnie bawia. Musza byc chocby adepci w skilach i juz mozna sie wyglupiac, mordowac itd .....
Ale trzeba CHCIEC a nie tylko jeczec :grin: ( Taunis najczescie mi powtarza ze jecze :grin: ja mu mowie ze na CL nie da sie grac bo lag jak sqrw, skile ochuj** i WUGLE !!!!) Takze bawcie sie i olejcie staty, zloto itd .. .poprostu wybierzcie sie w kilu na wyprawee skad napewno nie wrucicie zywi ze sprzetm i poczujcie smak przygody :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:45 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:26, bloob napisał:
No ja juz rozumiem ale szerszenia trzeba nawrocic... :grin:


Ty chyba chcesz miec caly serv wrogow - Szersz razem z cala obecna Ekipa GM jest jednym z lepszych i sympatycniejszych GM z jakimi mialem do czynienia. :smile: HowgH
Pozatym najfajniejsze sa poczatki jak wszyscy razem startuja :grin:

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:45 
 
Ja powiem krotko byla Sphere byl NOX byl POL bedzie NOX :grin: niio wiec co by sie nie powtarzac JESTEM ZA NOX NEW VERSION pozdrawiam


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:51 
 
NO moze jak juz najdziemy emu i sie sytulacia ustabilizuje to bedziemy robic kasacje postaci raz na miesiac zebysmy sie zbytnio nie znudzili. To jest chore!!


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.


Posty: 19
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:53 
 
Super nareszcie powrot na NOXA
ja osobiscie wolalem tamten emu szybki bugi nie powodujace starty wszytkiego jak sie cos przenosi nio i rude mozna bylo wywalic z plecaka ehh POL iS out ja chce NOXA


_________________
"Gdzie przyjaciele unosza miecz gdzie czas w miejscu staje..tam pojawiam się ja wraz z księzycowym ostrzem...Drednaught "

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:53 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:45, Wilk napisał:
Ja powiem krotko byla Sphere byl NOX byl POL bedzie NOX :grin: niio wiec co by sie nie powtarzac JESTEM ZA NOX NEW VERSION pozdrawiam



Wilku ale Szerszeń przecież o mało nie wykitował przez naszych narzekających drogich graczy.


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:55 
 
Ja wiem czemu WIlk woli noxa bo tam mial wiecej roboty z pomaganiem graczom o tu czasem ktos ma problem a problemow i tak coraz mniej nie lugo okaze sie ze jest nie potrzebny . Pewnie tego sie obawia, :razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 14:55 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:53, Drednought napisał:
Super nareszcie powrot na NOXA
ja osobiscie wolalem tamten emu szybki bugi nie powodujace starty wszytkiego jak sie cos przenosi nio i rude mozna bylo wywalic z plecaka ehh POL iS out ja chce NOXA



A ileż się tejże rudy kopało? I ileż ona ważyła...


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:01 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:55, DarkWind napisał:
Cytuj:
2002-03-29 14:53, Drednought napisał:
Super nareszcie powrot na NOXA
ja osobiscie wolalem tamten emu szybki bugi nie powodujace starty wszytkiego jak sie cos przenosi nio i rude mozna bylo wywalic z plecaka ehh POL iS out ja chce NOXA


Widzisz Eldorn Ja na noxie bylem Graczem a nie GM wiec tam pomagalem jako gracz a to ze niektorzy czytaj spra wiekszosc graczy patrzy tylko na swoj koniuszeknosa...ehh nic nie poradze a jesli chcesz wiedziec to nadal mam sporo roboty nie nazekam na to
tylko zapominasz Eldornie o jednym ekipa GM nieoddaje rzadnych rzeczy kore nagle ci znikna a eraz sa glownie takie zgloszenia wiec szczerze powiedziawszy poprostu nie ma komu pomagac bo nie ma jak..to zasadniczo tyle :cool:

A ileż się tejże rudy kopało? I ileż ona ważyła...



_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:18 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:53, Drednought napisał:
Super nareszcie powrot na NOXA
ja osobiscie wolalem tamten emu szybki bugi nie powodujace starty wszytkiego jak sie cos przenosi nio i rude mozna bylo wywalic z plecaka ehh POL iS out ja chce NOXA



... Kasa ważaca z kilkaset kamieni, brak czekow, klopoty z oddaniem do stajni zwierzecia, wpadanie w wieksze domki specjalnie i grabiez takowch. Dodac tez nalezy, ze rude wlasnie naprawiamy.
Co ja bede mowic, do dzisaj pracwlaismy nad kilkoma cudenkami nie zwiazanymi z bugami. Na NoXie to zrobienie czeogs, co tutaj stwarza sredni porblem tak graniczylo by z cudem. Na pewno nie będzie tam jakis arefaktow, super zbroji z jakimis bajerami, bo po prostu tamtejsze skrypty sa latwe, jednak jednoczesnie ograniczone.
Chcecie sie meczyc z brakiem lodzi, ograniczaniem skrytki bankowej do 1000 ( wieksza ilosc powodowala wlasnie to wpyadanie skrytki, niemoznosc korzystnia z niej itp. ). Nalezy tez zapomniec o dobrze dzialajcych domach, rekwiztyach, dzialanie niektorych czarow, brak expow, bron wymagajaca inteligencji, skopane bulletin board, ladowanie sie itemow na waszych oczach, braku aukcji, travel agency, systemu newsow, niektorych bajerow w npcs, slabsze ai przeciwnikow. Mozna tez sie na nowo przywitac z instantkillem, zamiast strazikow wprywajacych na realizm...
Czegos zapomnialem :smile: ?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:34 
 
Cytuj:
2002-03-29 14:45, Scorpio napisał:

Szersz razem z cala obecna Ekipa GM jest jednym z lepszych i sympatycniejszych GM z jakimi mialem do czynienia. :smile: HowgH
Pozatym najfajniejsze sa poczatki jak wszyscy razem startuja :grin:


A czy ja sie z tym niezgadzam ? W pelni sie zgadzam :smile: Apacz bloob przemowil! :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:37 
 
Gdzies tam na gorze jest post Wilka, ale niechce mi sie szukac :smile: O pomaganiu. No wiec o jest kolejny powod dla mnie zeby wrocic na noxa :smile: Ja bym bardzo chetnie uczynie tak jak to sie bede staral robic na pewnym innym shardzie :smile: Nox jest banalny, Pol troche trudniejszy, ale tylko troche.. I tak mi sie niechce studiowac tych wszystkich plikow zeby zalapac... Nox Rulez!

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 16:05 
 
Cytuj:
POL - obecnie zamkniete zrodla, zajebisty jezyk programowania - cos jak polaczenie C z TurboPascalem, duza modulowosc i latwosc administracji. Duzo rzeczy mozna wlaczac i wylaczac "w locie" ale duze obciazenie systemu (procesor non stop na okolo 99%) Ramu bierze tyle ile ma (obecnie 360), stosunkowo latwo wywracalny z zewnatrz, na naszym laczu sadze ze grac moze kolo 35-40 osob potem juz lag was wszystkich zabije. Dodatkowo czeste zwisy jesli ktos wchodzi


Dodam od siebie ze ostatnia wersja POLa 094 ukazala chyba w ok 9-12 miesiecy temu. PRzy zamknietych zrodlach moze oznaczac ze autorowi znudzila sie zabawa POL zacznie umierac.

NOX tez ma system zaawansowanej ekonomii.

Jezeli ktos chce testowac dziewiczego NOXa to zapraszam na 217.96.57.2,2594 (autokreacja kont) wymagany klient 3.0.3a.

Propnuje takie rozwiazanie - niech DM skonczy walke z NOXem (DM czyli ja heh :sad: ) bedzie sie na czym opierac. Planuje napisac konwersje postaci z POLa na NOXa (i wydaje sie to calkiem relane do zrobienia)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 16:43 
 
Version 0.94.0.5. You will have to compile it. Report bugs to pol-distro. Read the changelog for changes from the previous distro version and the to-do list. 02/17/2002

widzisz date? to jakies 1,5 miesieca temu...
ponadto co do open source...
http://www.sourceforge.net/projects/pol-distro

wiec chyba jest jakas szansa na to...
Gadget

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:05 
 
Mowicie ze to bez roznicy, a wlasnie jest i to duza bo na tym polu to skille rosna bardzo wolno do tego jescze trzeba poza swoje umiejetnosci wychodzic aby rosly, po drugie teraz to ci co zaczynali na polu sie ciesza ze niby lepszy a wcale nie nox byl lepszy wiecej graczy z charakerem a nie jak teraz nawet zagadac nie mozna


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:09 
 
Cytuj:
changelog for changes from the previous distro version and the to-do list. 02/17/2002

widzisz date? to jakies 1,5 miesieca temu...
ponadto co do open source...


Cute - dalej bo skilowaniu jednego watku wylatuja wyszstkie w kosmos ? dalej dziala ten przyjemny buffor overflow ? :smile:

Cytuj:
http://www.sourceforge.net/projects/pol-distro

wiec chyba jest jakas szansa na to...
Gadget


Daleka i zludna....(spojrz na CVS) Wspolpracowalem juz troche z ekipa od NOXa i bardzo sympatyczni sa. Mozliwosci AMX sie zwiekszyly - sadze ze przy odrobinie szczescia mozna sie pokusic o kreacje EXP i artefaktow.

Ostatni argument przemawiajacy za NOXem jest taki - dostalismy konto z dobrym laczem na BSD.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:23 
 
Cytuj:
2002-03-29 17:05, Sqwa napisał:
Mowicie ze to bez roznicy, a wlasnie jest i to duza bo na tym polu to skille rosna bardzo wolno do tego jescze trzeba poza swoje umiejetnosci wychodzic aby rosly, po drugie teraz to ci co zaczynali na polu sie ciesza ze niby lepszy a wcale nie nox byl lepszy wiecej graczy z charakerem a nie jak teraz nawet zagadac nie mozna



Sqwa skille można na POLu nastawić jak się chce. Co do charakteru ludzi grających na obecnym POLu, to nawet najbardziej NOXowate badziewsko ich nie zmieni.


_________________
Come away, come away death
And in sad cypress let me be laid
Fly away fly away breath
I am slain by a fair ornell maid
My shroud of white, stuck all with yew,
O! Prepare it!
My part of death, no one so true
Did share it
---

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.