mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 18:44 
Cytuj  
taak jest jeszcze LuigiPL ale jego jeszcze nie spotkalem :P, aaa.. i nie mam japońskiego do wyboru :P. Tylko ja ? :D Ma ktoś może też coś takiego.. Może stara wersja windowsa :). Przesłałby mi ktoś plik czcionki ? :> Jak tak to proszę o kontakt gg:2241139

a nicki:

MilithPL
CaladanPL
Rzulf
LuigiPL :D
I najsilniejszy ze slayerów:
Ravixem :>


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 20:21 
Cytuj  
Powracając do mojego problemu: spingowałem www.netmarble.jp i 100% pakietów straconych (upłynął limit czasu żądania). Może to coś komuś podpowiedziało i wie gdzie może leżeć problem?
Pozdro!
Edit: Mam neo. Łącze się używając innego kompa jako servera. Na tej bramce (tym kompie) mogę wejść na tę stronę, a na moim kompie już nie.


Posty: 2
Dołączył(a): 27.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 20:46 
Cytuj  
Wrzuciłem na rapida działające w 100% patche zangielszczające DE Jap.:

http://rapidshare.com/files/13677047/DA ... NGLISH.zip

http://files.filefront.com/DE_Jap_Eng_l ... einfo.html


_________________
Ten poznał miłość, kto kochał i wierzył,
Ten poznał wolność, kto wojsko przeżył.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 21:31 
Cytuj  
No milith to wiadomo ja :]

Luigi to moj kumpel grajacy od czasu do czasu u mnie, reszte widzialem w DE i chyba ze wszystkimi rozmawialem :]

jak wrzucic czcionke japonska na XP?

wchodzisz na pierwsza lepsza strone z jezykiem japonskim, klikasz u gory w przegladarce na widok ===> kodowanie/kodowanie znaków ====> i wyszukujesz tam japoński. oczywiscie klikasz na tak gdy sie ciebie spyta czy zainstalowac. u mnie dziala.

u mnie tez problemy z zalaczeniem gry, mam nadzieje ze chwilowe


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.


Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 19:01 
Cytuj  
Witam, tu "LuigiPL"
Gram od niedawna i tak jak milith pisał gram u niego a więc w miarę żadko, ale mam nadzieje że bedzie grał od czasu do czasu na moim koncie i podbijał mi poziomy :D czyli że na tych kilku osobach kończą się polacy na DE Japan czy reszty jeszcze nie zdążono wyłapać ?


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2007, 19:05 
Cytuj  
i wyjaśniło się czemu wczoraj na wieczór DE nie działał. Wrzucali na serwer nowy patch. co modyfikuje ? Nie mam pojęcia :D Normalka, co jakiś czas dogrywają nowy patch którego skutki trudno zauwarzyć :]
Niezła ta łatka nowa, szkoda tylko że nie zangielszcza opisów skilli, no ale wszystkiego mieć nie można :]


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.


Posty: 9
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 10:26 
Cytuj  
Jest jeszcze wielu polakow :)
Dzisiaj znowu coś robią ciekawe kiedy skoniczą ... :har:


Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:13 
Cytuj  
Siema wszystkim :D od teraz jestem dostępny pod nickiem: ''LUIGISPL'' stary luigi już nie istnieje:P
P.S
Wie ktoś może czy istnieje jakaś różnice maiędzy serwerkami powiedzmy o zdobywaniu doświadczenia czy też ilości lub sile stworów? 3 wiadomo że jest NO-PK, lecz czy istnieją także inne różnice?

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 18:17 
Cytuj  
Nie ma róznicy między serwerami.


Posty: 2
Dołączył(a): 27.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 10:57 
Cytuj  
Ma ktoś english patch do versji chines? chodzi mi o te serwery z www.dk2.com.cn


_________________
Ten poznał miłość, kto kochał i wierzył,
Ten poznał wolność, kto wojsko przeżył.


Posty: 1
Dołączył(a): 10.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 11:44 
Cytuj  
Z kuple chcemy zacząć grać, powiedzcie kim gracie vampem czy slayerem??
Sam osobiście grałem na inter. ale tutaj jest pewnie całkiem inaczej.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 20:46 
Cytuj  
no dochodzi rasa ousters - laseczki kontratakują ;P. Do tego na DE Japan jak i innych serwerach jest więcej skilli. Osobiście gram slayerem bo lubię :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 02:37 
Cytuj  
Widze ze gierka sie zreaktywowala :) moze ktos wszystkie potrzebne linki zeby pograc? sama gre , patche anglojezyczne i takie tam ;) pozdrawiam.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 23:00 
Cytuj  
A sprawdzić poprzednie posty się nie chcę ?
Czemu ludzie na forach przyzwyczaili się że wszystko trzeba im podsunąć pod nos. Ile razy jeszcze będziemy wszystko wypisywać bo WAM się nie chcę poszukać na poprzednich stronach :/

Narzekam tak bo na JAPAN tak samo jak na wszystkich innych serwerach jest luka dziesięcio poziomowa w skillach u blade i właśnie na nią trafiłem :]
Nabijaj tu sobie od 35 do 45 na tym samym skillu :(:(

Wchodzisz na http://game.netmarble.jp/cpsite/darkeden/
koniecznie za pomoca internet explorera,
[uwaga, jak sie ciebie bedzie pytal o instalowanie activex czy czegos w tym rodzaju to klikaj do upadlego na tak az przejdzie]
rejestrujesz sie ( to drugie co jest pod loginem i haslem ) opis rejestracji nizej.
jak sie zarejestrujesz, zaloguj sie i kliknij na download i czekaj az ci sie sciagnie gra.
jak sie sciagnie zainstaluj ale nie uruchamiaj od siebie z kompa bo w ten sposob ci nie pojdzie.
musisz wejsc na strone zalogowac sie i kliknac na START GAME, gra ci sie po chwili spatchuje i zalaczy. latke zangielszczajaca wysle na maila jak podasz. tyle. nie pisac wiecej postow podajcie to podajcie tamto.

[rejestracja]
http://www.netmarble.jp/Member/Regist/
1. login
2. kij wie co, pisz to samo co w loginie
3.haslo
4.powtorz haslo
5.mail
6.zaznacz to drugie
7.zaznacz to pierwsze
8.data urodzin, musisz wpisac tak aby miec 18lat.
kliknij na rozowy przycisk nizej, przekieruje cie na nowa strone, kliknij na rozowy przycisk z lewej strony, przekieruje cie dalej, kliknij na rozowy przycisk.

proponuje jeszcze zainstalowac czcionke japonska abys w grze mial bardziej przejzysty teks pisany wieksza czcionka.

pisalem na szybko, jak z czyms sie pomylilem lub czegos niedopatrzylem to kmicik, dodge czy reszta ekipy poprawcie mnie :]


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 23:54 
Cytuj  
Gierka sie sciaga i zapowiada sie ciekawa gra ... mam na dzieje ze nie bedzie tych HAXOW co na International :P na PM wyslalem ci wiadomosc z mailem wiec prosze o te patche i wyjasnienie gdzie co i jak wkleic gdy zainstaluje grę. Mam jeszcze pytanie czy sa jakies servery czy tylko jeden i na ktorym gracie oczywiscie ;) Moze pogramy razem. Moj nick bedzie taki jak tu a jak nie to KNAJT :P


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 14:36 
Cytuj  
Wysłałem łatkę
Jeśli chodzi o HACKI, nie spotkał się jeszcze z nimi nikt na japońskim serwerze, i nie wydaje mi się aby kiedykolwiek się pojawiły.
Serwery są trzy, ale nie musisz oddzielnie na każdym z nich tworzyć postaci.
Stworzysz jakąś postać, to możesz nią grać na wszystkich trzech serwerach latając z jednego do drugiego ile Ci się tylko podoba.
1 serwer - najwięcej ludzi w peronie sprzedających przedmioty
2 serwer - Mało kto coś sprzedaje ale wydaje mi się że graczy aktywnych jest mnij więcej tyle samo co na 1
3 serwer - najmniej osób, lecz także nie narzekam.... na tym serwerze nie można walczyć z innymi ludźmi "serwer noPK" (no player killer)
Mnie można spotkać na każdym z nich w zależności od tego czy coś kupuje lub sprzedaje, czy walcze i z kim walcze. Mój nick
MilithPL


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 18:46 
Cytuj  
Giera jest rewelacyjna :) tylko chyba widzialem speed hacka jakiegos :P Wampir tak szybko popierniczal :P ale na szczescie nie dostalem w twarz ;) Moj nick to TSUNAMIpl i gram slayerem 5lvl blade ;) cos wolno leci na China bo na incie juz mialbym 10 ^^ a tu wolniutko leci. Przydalaby sie pomoc w grze wiec pisac mi na gg kto chetny pomoc :P A i jeszcze jedno STORAGE mi nie dziala jak chc wrzucic pare itemkow ktore wydaja mi sie ze sa calkiem dobre, a nie moge tego zrobic bo sie nie da.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 22:44 
Cytuj  
Pewnie widziałeś wampem skill który może na pozór wyglądać jak SH.
Jeśli grałeś więcej bladem to powinieneś pamiętać skill po którego użyciu twój blade szybko dolatywał do przeciwnika z atakiem. Wampy także mają coś takiego.

Dziwne z tym storagem...... zadam głupie pytanie : A kupiłeś storage ?? :]


_________________
Ludzie tak bardzo lubią okłamywać się wzajemnie, że wymyślili rząd, aby za zapłatą robił to za nich.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 22:55 
Cytuj  
Wlasnie ja nie wiem jak kupic moglbys mi pomoc cos wiecej na gg odezwij sie :) jestem jeszcze Newbie ale gralem kiedys i nie bylo do kupienia :P aha i jak kupic ;) napisz na gg 3522834 a nick w grze mam TSUNAMIpl

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 11:33 
Cytuj  
No i stało sie. Mamy własny klan na DE JAPAN. Wszystki ch zapraszamy dby zapisywali sie do klanu Global Invaders.


_________________
DE GLOBAL:
Kmicik BLADER 143lvl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.