mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 09:38 
Cytuj  
Witam wszystkich serdecznie! Ostatnio wyszukałem tę gierke i uważam że jest poprostu genialna i wreszcie wnosi coś nowego do ostatnio ponurego świata mmorpg. Więc może na początek " stałe fragmenty gry ", mangowa bardzo dobrze dopracowana grafika, naprawde stoi na najwyższym poziomie, zreszta wymagania sprzętowe mówią same za siebie :) kolejna cecha to przyjemne odgłosy i muzyka, dużo questów naprawde niektóre są ciekawe i wciągające :) bardzo dobry game play, łatwa i intuicyjna obsługa, no myśle ze to tyle ze znanych rzeczy a teraz nowości, wiec jako pierwsza to Fate System czyli system wiary, każda z naszych postaci ma jakby swoją dobrą stronę i złą w którą bardziej lub mniej się skłaniamy podczas rozgrywki i która nam pomaga bądź utrudnia rozgrywke :) kolejna nowość to Job Transfer System czyli możliwośc przekfalifikowania naszej postaci w trakcie rozgrywki moim zdaniem bomba :) a teraz najwieksza nowość i coś poprostu genialnego Housing System :) czyli możliwośc posiadania w grze własnego domku :) tak tak własny dome który sam zaprojektójesz i urządzisz :) chyba więcej nie trzeba was zachęcać wbijajcie sie na http://global.monatoesprit.com/ ściagajcie klienta i rejstrujcie się :) Pozdrawiam!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:21 
Cytuj  
Po co uzywasz emot jako znakow przystankowych ? To nie jest elo.
Poza tym chcialem zobaczy screeney na tej stronie a to wymaga rejestracji, odrzucajace.


_________________
@polygamia

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 17:48 
Cytuj  
http://youtube.com/results?search_query ... rch=Search


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 18:15 
Cytuj  
A ja po filmach mam odczucia nastepujace.

- Znowu walczace dzieci.
- System walki faktycznie emocjonujacy (dla ludzi o mocnych nerwach, lubiacych ogladac ciagle ten sam "cios").
- Intencje eee??
- Mozliwosc posiadania skrzydel... pingwina. Bo latac nie mozna.
- Posiadanie domkow to nowosc? W wielu innach grach juz to znaja.
- Muzyka?

http://youtube.com/watch?v=i_pHwSTDf_E

Film bardzo dobrze ukazuje bezsensowna monotonie gry.

However moze sie komus spodobac, wkoncu to free game, a po takich nie mozna duzo wymagac.


_________________
forfiter

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 23:25 
Cytuj  
narazie jest free potem prawdopodobnie bedzie 13$ za miesiac.

A gierka w stylu flyffa


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 09:33 
Cytuj  
Grałem w to. Po wymaganiach myślałem że mi pójdzie bo były dosyć małe.
Ale jak włączyłem gre to pierwszy problem: Server full.czekałem 1h no i wkońcu wszedłem. Ale gdy zaczołem się poruszać to gra się tak zarąbiście tneła żee oglądałem se obrazki. Tak wogóle słabą ma grywalność. Niepolecam tylko szkoda czasu

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2006, 14:28 
Cytuj  
Nie ciekawe.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 17:30 
Cytuj  
Jak popatrzylem na ta gierke az mi sie zygac zachcialop

*

Posty: 57
Dołączył(a): 10.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 11:57 
Cytuj  
W twj grze sie chodzi wylacznie za pomoca myszki?? Gra jak gra :P Ale ja nie nawidze poruszania sie za pomoca myszki -.-'


_________________
SHAKE JUNT!

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 16:02 
Cytuj  
to kup sobie laptopa i bedziesz miał touchpad ^^ :char: kolejna denna kopiahitu - flyff :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.