mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 09:52 
Cytuj  
jeszcze tylko jedna rzecz i tez skoncze temat: Aiku, od kiedy to zostales(as) uznany sedzia tego shardu? jesli moje slowa psuly ci klimat gry tak bardzo jak na to wygladalo, to napisz do gm'a. bo jesli wsadzil by mnie gm do paki za stwierdzenie "imie z dziecinstwa" to bym zrozumial i wiedzial, ze nawet w ten sposob nie mozna sie skontaktowac z kumplem. tak, kumplem, bo West, ten ktorego znam, to moj kolega, z ktorym chodzilem do podstawowki i z ktorym troche wodki wypilem. niestety, Aiku, masz chyba o sobie zbyt duze mniemanie. zaloz swoj shard i na nim zabijaj za takie slowa. sprawe uwazam za zakonczona.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 09:55 
Cytuj  
"iime z dziecinstwa" to nie psuje wedlug mnie klimatu, co w RPG nie ma sie dziecinstwa ? :grin:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 14:38 
Cytuj  
Ninjusie stworzylem ten topic aby wyrazic moja dezaprobate dla opisanych zachowan. To wszystko. Ale pan Aiku uniosl sie "honorem". Coz moze ma kompleksy. Nie mi o tym sadzic. Pozdrawiam.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 16:34 
Cytuj  
Jednak odpowiem...
1. Nie staLI tam moi koleSIE tylko stala tam jedna osoba na wypadek gdybys chcialsie wlaczyc do walki. Bylo was 2 ja jeden, nie wiedzialem czy dobrze walczycie czy nie. Kolejny przyklad przeinaczania faktow, jestescie w tym znakomici.
2.Nikogo wam nie przedstawialem, to wy chcieliscie go spotkac. Jak ta osoba sie dowiedziala ze ide go zabic poszla ze mna na ochtnika. Niepotrzebnie zreszta, jak sie okazalo.
3.W banku i w zadnym innym miejscu jesli to nie jest konieczne nie uzywam slow w innym jezyku niz polski. W ten prymitywny sposob chcesz mi wmowic ze moje zachowanie odbiega od tego jakie byc powinno. Wymyslasz sobie jakies pierdoly zeby mnie zgnoic ale ci ktorzy mnie znaja wiedza jak jest naprawde.
4.Mowiac magiczka miales na mysli kobiete-maga. Nie chce ci mowic ale z tego co wiem to jest tylko jedna kobieta-mag. Znowy sie wypusciles. No chyba ze pojawila sie taka osoba. Do tej pory spotkalem 6 kobiet na ZS. Zadna nie parala sie magia. tak wiec pojecie magiczka w tym przypadku ogulne nie jest.
5.Belcika moze i dostane, w plecy, inaczej zapewne nie potrafisz. Ale w przeciwienstwie do niektorych 1 mnie nie zabijesz. Badz pewny.
7. prosimy o wiecej anglojezycznych tekstow w stylu ze ty spoket do us. Jestes tak zajebiscie elokwentny, obeznany ze po prostu prawie z krzesla spadlem.
AJ HEF SPOŁKEN 2 lol

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 18:40 
Cytuj  
Coz moge powiedziec. Na ochotnika i kto tu przeinacza. Skoro na ochotnika dlaczego poszedl do krawca gdzie go poprostu ubiles i tyle. Z twoich wypowiedzi wynika ze wlasnie tak zachowujesz sie w banku. Nie znam cie ( coz za ulga ) wiec wnoiskuje z tego co mowisz.
Po wtore. Malo mnie obchodzi mnie ile jest kobiet magow. Bede mowil magiczka na kogo rzewnie bedzie mi sie podobac.
Co do punktu 5 to sie obaczy. Wiec nie strasz mnie swoja wszeteczna sila bo to smieszne.
Moim celem nie bylo zgnojenie cie. Gdybym chcial to zrobic czulbys sie naprawde zgnojony.
Po punkcie 5 powinien byc 6 ale ty to wiesz przeciez juz jestes w gimnazjum.
Co do punktu 7, jezyk w ktorym napisalem konczace moj post slowa sa dla ciebie pewnie tak samo mistyczne jak kultura osobista.
A elokwentny jestem ZAISTE.
To teraz specjalnie dla ciebie w jezyku twoich praprzodkow: Pozdrawiam

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 19:06 
Cytuj  
1. Ja juz wiem w czym tkwi problem... Ty po prostu czytac nie potrafisz. Powiedzialem ze ide go ubic a on poszedl ze mna na wypadek jak chcialbys sie wlaczyc do walki. Latwiej chyba tego naisac sie nie da.
2. Mozesz mowic jak chcesz... Ale mowiac magiczka to tak jakbys mowil po imieniu. Ja wiem ze trudno ci to pojac ale prosze zebys sie postaral.
3. Straszyc zaczales mnie ty i nawet nie wiesz jak sie ubawilem. Zamiast straszyc mnie swoja kusza trzeba bylo bronic przyjaciekla a nie pozwolic mi go zarznac jak swinie.
4. Co do mojego wieku... Zdziwil bys sie...
5. Bardzo przepraszam z moj blad, nie wszyscy sa tak doskonali i nieomylni jak ty. No ale czepianie sie czegos takiegoto w sam raz na twoim poziomie.
6. Jesli chodzi o kulture... Traktuje ludzi tak jak na to zasluguja.


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 19:34 
Cytuj  
mialem nie mowic ale tez powiem. aiku, zrobiles klasyczny pk i to na swiezo stworzonym czarodzieju, ktorego byle wilk polknie bez gryzienia. wmawiasz mi i templairowi przeinaczanie faktow, tymczasem sam wymyslasz to co powiedzialem. a co do kultury: zabicie postaci ktora akurat kupuje ciuchy i ma ekran przesloniety roznymi okienkami jest SZCZYTEM KULTURY I ODWAGI. mam nadzieje, ze chociaz przemyslales sobie swoje postepowanie. sadze, ze jeszcze tu cos napiszesz, ze to jednak my klamiemy lub cos podobnego. mnie juz to nie obchodzi. zycze ci jednak, abys przed popelnieniem podobnej glupoty nastepnym razem choc odrobine pomyslal, w koncu jest to chyba w zasiegu twoich mozliwosci.


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 19:37 
Cytuj  
ninjus ma czesciowo racje. zatem proponuje zakonczyc ten topic, lecz najpierw jedna rzecz: co byl powodem tego morderstwa? bo jesli fakt, ze szukalem kolegi, to wybacz, ale jestes dla mnie zwyklym pk i to takim, ktory zabija ludzi w momencie gdy oni kupuja ciuchy. mam nadzieje, ze przemyslales sobie swoje postepowanie. bo przekonany jestem, ze na forum nie przyznasz sie do bledu.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 23:35 
Cytuj  
I ty Aiku zarzucasz mi brak umiejetnosci czytania. Litosci. Dobrze wyloze ci to. Mianowicie skoro to moj przyjaciel chcial tak bardzo cie bic to po co polazles za nami do krawca??? To po pierwsze. Po drugie zabiles go jednym czarem. Kogo mialem bronic trupa??? I w tym momencie bylo 2 do 1 wiec rachunek prosty.
Ja cie strasdzylem. To ci dopiero farsa. To ty ze swoim gahem Kamikaze straszyliscie mnie i mojego znajomka ze na shardzie mamy: tu cytat: przejebane i wogole ( to odnosnie waszej wszechogarniajacej kultury ). Rozbawilo mnie to jak mowilem do lez. Wiec moze czytaj posty swoich pobratymcow.
Co do wieku pewnie ze bym sie zdziwil...gdybys mial wiecej niz 13 lat.
Jedzmy dalej. "Kolezko" nie znasz mojego poziomu wiec laskawie sie o nim nie wypowiadaj. A jestem zbyt powazna osoba by szczeniak wciskal mi cos o poziomie.
Ostatniego punktu nie skomentuje. Bo widac nie mylilem sie w osadach.
Jeszcze jedno wyrocznio shardowej sprawiedliwosci. Daj mi slowo zastepcze do kobieta-mag.
Coz i znow musze cie pozdrowic. Czolem

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 15:32 
Cytuj  
1. Moja teza dotyczaca braku umiejetnosci czytanie sie potwierdzial. Czy napisalem gdzies ze on chcial mnie bic?
2.Zabilem go jednym czarem ale chwile stal a ty patrzyles sie jak ginie i nic nie zrobiles.
3. Kamikaze tam wtedy nie bylo. Nie wiem z kad masz takie informacje ale to kolejny przyklad przinaczania faktow.
4. Twoj poziom poznalem poprzez twoje zachowanie. Wiecej mi nie trzeba.
5. Nikt z nas nie powiedzial ze macie przejebane i wogole a jezeli to nie w mojej obecnosci, bo ja takich slow w UO nie uzywam. Nazwalbym cie psisynem albo wymyslil bym cos innego. Jest wiele bardziej klimatycznych wyzwisk.
6. Dobrze ze nie komentowales ostatniego punktu bo tam nie bylo nic do komentowania.
7. Slowo zastepcze: Mag. I nie czepiaj sie ze to rodzaj meski bo np. na kobiete szefa dosyc czesto mowi sie: ona jest moim szefem a nie ona jest moja szefowa. Problemu nie widze.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 18:12 
Cytuj  
Uhhh jak ja lubie ta adrenaline splywajaca z monitora. Aiku poczytaj rowniez inne posty twej wesolej druzyny. Widze tak sie podnieciles ze czytasz tylko ten topic. Popatrz na inne gdzie w chwale i glorii mowicie o swojej sile.
Nigdy nie twierdzilem ze pan K. tam byl---to przyklad twej umiejetnosci czytania ( heh i ty mnie pouczasz )Nawiasem skad mialbym inaczej wiedzec ze pan K. to twoj kolo gdyby nie straszyl nas na forum???
Widze nauczyles sie liczyc do 7. To mi schlebia. Nigdy nie myslalem ze mam zadatki nauczycielskie. Hmmm a jednak.
Smieszy mnie szczegolnie zdanie Nic nie zrobiles. Niezly ubaw. A co mialem zrobic poczatkowym lucznikiem przeciw magowi i wojownikowi. Wolalem sie nie mieszac zeby mial kto rzeczy zabrac z przyjaciela. Coz nikomu nie wolno ufac w UO ( przekonalem sie ostatnio ) nawet tak "swietlistym istotom" jak wy.
Jesli chcialbys cos skomentowac...Poczytaj moje wczesniejsze posty znajdziesz tam odpowiednie riposty. Poprostu powtarzasz sie i wybielasz na sile przed publika.
Aha na magiczke nie masz patentu o ile wiem.
P.S. Niezle sie dyskutuje :smile: Bo juz myslalem ze usne.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 18:14 
Cytuj  
A kto kurwa napisal: "To ty ze swoim gahem Kamikaze straszyliscie mnie i mojego znajomka ze na shardzie mamy: tu cytat: przejebane i wogole"
Juz po prostu cierpliwosc trace... caly czas to samo, tlumacze a ty znowu... To samo o magiczkach. Oczywiscie ze monopolu nie mam i z przyjemnoscia poznam jakas inna ale tak sie sklada ze zadnej oprocz mnie nie ma. Powtarzam sie bo ty tego pojac nie potrafisz dlatego to juz moj ostatni post bo nic z tej rozmowy nie wyjdzie. Jak cos napiszesz to z pewnoscia pisales to wczesniej a jak odpowiednio to skomentowalem. To Ty poszukaj!

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 18:29 
Cytuj  
Ja sie wlacze - o ile dobrze pamietam to na forum jest gdzies txt "oprocz 2 osob ktore maja przejebane i wogole" czy jakos tak..

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 18:39 
Cytuj  
Zreszta.. wkleje
"ale i tak nie bedziemy pk ( tylko dwie osoby maja przeje.. ale to one same doskonale i wiedza za co beda zdychac az im skilli braknie ) hle hle hle"

grr.. jak ja Was nie lubie :grin:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 18:42 
Cytuj  
Dobra.. ponabijam sobie posty :grin:

Mowilem juz ze nie lubie cHaosu?

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 18:46 
Cytuj  
Ziemni nie no ty Oszukujesz hehe :grin:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 21:41 
Cytuj  
Ziemni zawsze oszukiwal, oszukuje i bedzie oszukiwal. Ale spoko gosc bo mnie nie bije :smile:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 23:24 
Cytuj  
Ziemni dzieki za wklejenie. Wlasnie o tym poscie mowilem. To byly slowa kamikaze.
Aiku wspanialy chaosniku gdzie w mojej wypowiedzi napisane jest ze starszyliscie mnie podczas gry??? Gdybys czytral moje posty napewno doczytal bys ze wyrazni napisalem ze bylo to na forum.
Oczywiscie znow wykazales sie poprawna kultura osobista.
Zeimni napisal ci ze zna 3 magiczki wiec nie smal mi tu bzdur o twojej wyjatkowosci. Gdybym o czyms zapomianl to jak mowilem poczytaj moje posty bo najwyrazniej jezyk polski to nadal dla ciebie mistycyzm.
A spodziewalem sie czegos wiecej.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 08:26 
Cytuj  
Heh... Ja po prostu siedziec cicho jednak nie potrafie :smile:
Co do magiczek, wtedy kiedy cale zajscie mialo miejsce byla 1. Co do tego ile jest ich teraz chetnie poznam ich imiona (jesli mozna) bo ja nadal zadnej innej nie spotkalem. Wogole spotkalem 2 inne kobiety (w grze) 1 byla u pretorian a 2 chyba alchemiczka chociaz pewny nie jestem. nigdy jednak nie widzialem zeby czarowala wiec jako maga ja wykluczylem.
Templair zacytuj sie prosze ze "to bylo na forum" bo nie moglem tego znalesc. Fakt ze szukalem pobierznie ale nie chcialo mi sie tej glupiej dyskusji czytac od poczatku.
Ziemni moze dlatego nie lubisz bo nie wiesz czym ma byc?
A co do Kamikaze. Nie moge brac odpowiedzialnosci za to co pisze. Faktem jest ze on najpierw pisze potem mysli i jest wogole narwany ale ja do niego nic nie mam i jakby co to jestm z nim.
Acha... sprawa jezyka polskiego. Tak robie w cholere bledow ale ty Templair nawet nie zdajesz sobie sprawy z ilosci twoich bledow wiec o moim polskim nie wspominaj bo moge podliczyc twoje bledy i az sie zdiwisz.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 15:43 
Cytuj  
[quote]
2002-03-31 19:12, Templair napisał:
Nigdy nie twierdzilem ze pan K. tam byl---to przyklad twej umiejetnosci czytania ( heh i ty mnie pouczasz )Nawiasem skad mialbym inaczej wiedzec ze pan K. to twoj kolo gdyby nie straszyl nas na forum???<--- prosze stoi jak byk ze straszyl na forum. Wiec moze daruj sobie jakies biadolenie.
Co do jezyka mowilem to w kontekscie twojej nieumiejetnosci czytania co potwierdza sie po wtore.
Co do pana K. to o ile wiem nalezy do waszej "organizacji". Napisal ze BEDZIECIE nam kuku robic. Wiec uwazam ze jesli ktos wyraza opinie Twojej "gildi" to jest to rowniez Twoja opinia.
Powiem jeszcze jedna rzecz rozmowa z toba to jak koszenie trawy caly czas ten sam odglos.
Szkoda mi czasu i procesora na czytanie twoich powtorek. Wiec moze dotrzymaj slowa danego w jednym z poczatkowych postow ( Nie wkeje go moze to zmusi cie do potrenowania czytania. ) i jesli nie masz nic do dopisania to nie powtarzaj sie po wsze czasy.
Powiem tylko jedno kto chcial uwierzyl tobie swietlistemu, wspanialemu, honorowemu i prawemu jak sam Papiez czlonkowi "chaosu", kto inny moze mi. Malo mnie to obchodzi.
Lubisz jak widze miec ostatnie zdanie. Dobrze. Napisz jeszcze cos smiesznego. Bo raczej z mojej strony riposty nie bedzie gdyz nie lubie przeklejac wlasnych postow.
Dziekuje wszystkim za uwage.
T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.