mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 17:44 
Cytuj  
Mialo byc bez chaosu...a tu jakas wariatka Triss zaatakowala mnie wsrodku miasta,co prawda wezwalem straz ale moze bez takich?

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 18:54 
Cytuj  
Tak jest zgadzam sie. Niektorzy zaczepki szukaja bo wiedza ze przeciwnik slaby. Ze jak tydzien markowal na wiezy to mastacha wielki.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 19:47 
Cytuj  
a mnie sie wydawalo ze ma byc real RPG :), wiec jak mysle chaos tez tu powinin byc, jak i ludzie przez niego naznaczeni.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 20:14 
Cytuj  
Ehhh..... Wszyscy chcieli by tylko ZABIJAC ZABIJAC ZABIJAC! A ja bede zabijac tych co zabijaja i tych co popieraja CHAOS!


Posty: 33
Dołączył(a): 12.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 20:19 
Cytuj  
CZesc tu wasz Chaos!!!ta debilka to jakis kretynek co se zrobil postac ze swordem na czpetek bo mu sie nudzi i dlatego moi kumple z domniemanego chaosu kopneli jom wiadomo gdzie (zainteresowani mogom potwierdzic! POdziekowania w strone Diacona
pozdrawiam Dahl'Amahr

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 20:23 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 20:47, Anrawar napisał:
a mnie sie wydawalo ze ma byc real RPG :smile:, wiec jak mysle chaos tez tu powinin byc, jak i ludzie przez niego naznaczeni.

Zgadzam sie calkowicie z ta wypowiedzia.
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 20:48 
Cytuj  
Mozna juz kupic na aukcji glowe Trissa.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 20:51 
Cytuj  
Spokojnie chlopaki "czerwoni" sie juz zajeli ta suka i dostala po ryju ze 3 razy poszla spac ale bylo jej malo wiec dostala kolejna tube i chyba wymiekla bo znikla a najsmieszniejsze bylo na poczatu w nujem lowie sobie rybki pyku pyku a tu podbieda takie cos i zaczyna mnie napierdla ale jaks cipa byla bo mialem wedke w lapie i tak nie mogla mi dac rada a jak reszta ekipy sie zwalila to dala takie wroty ze sie tylko kurzylo ale i tak zdechla a poniewaz jestem upary wiec sobie jej szukalismy i zowu poszla w piach tym razen na polnocy miasta hlehlehle ale jednego nie kumam od tego chyba sa pretorianie a jak widze to my odpierdalamy czarna robote , dryga sprwa mosi pretorianie mam dosc ratowania was przed zywiolakami no bez jaj ale 3 dziennie to wystarczy nie macie kogos u siebie kto sobie z nimi radzi no litosci a mowie ze jestescie the best .. poprotu rece opadaja ... dla ubitych przez Trisst jesli chcecie jej glowy bedzie na aukcji kolo 23-24 jak tylko z wyprawki wrocimy pozrawiam :smile:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 21:31 
Cytuj  
Hmm the best... Ja nie slyszalem by ktos tak mowil. To wy uwazacie sie za besciakow bo wiecie kto mniej wiecej jest slaby i go ciach.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 21:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-31 21:51, Kamikaze napisał:
Spokojnie chlopaki "czerwoni" sie juz zajeli ta suka i dostala po ryju ze 3 razy poszla spac ale bylo jej malo wiec dostala kolejna tube i chyba wymiekla bo znikla a

podbieda takie cos i zaczyna mnie napierdla ale jaks cipa byla bo mialem wedke w lapie i tak nie mogla mi dac rada a jak reszta ekipy sie zwalila to dala takie wroty ze sie tylko kurzylo ale i tak zdechla

widze to my odpierdalamy czarna robote , dryga sprwa mosi pretorianie mam dosc ratowania was przed zywiolakami no bez



eeee... ?
mama cie yczyla ze jest cos takiego jak kultura wypowiedzi kmiocie?


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 10:37 
Cytuj  
jezeli chaos nie bedzie robil pk to popieram jego istnienie w tym swiecie. szczegolnie po tym jak zobaczylem jak pretorianie obrabiaja zwloki mojego kolegi ubitego przez trolla. ten widok sprawil, ze pretorian mam w glebokim powazaniu. a chaos, mimo jednego nieprzyjemnego incydentu zaczynam szanowac, bo przynajmniej nie udaja takich kozakow jak pretorianie, tylko czynami udowadniaja swa potege. chaosie, dopoki nie bedziecie bawic sie w pk, popieram was. howgh! powiedzialem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 11:35 
Cytuj  
Qwa mhs tylko moze konkretnie kto kogo obrobil. Trzeba bylo zrobic screena i zglosic sie do dowodcy Pretorian.

Kolesie siedzacy i mowiacych ze sa mastahe to walsnie czerwoni. Ja tam nigdy nie mowilem ze jestrem besciak a w Pretorianach jestem. Raczej na odwrota zawsze bylo. A wiesz czemu sie utarlo ze Pretorianie to niby tacy zajebisci goscie? Bo taka jest historia swiata i tak powinno byc niby. Niestty na poczatku przyjmowali wszystkich jak leci i teraz czasem moze byc beka (zreszta tak jes wszedzie na chyba niestety najgorzej w gildii magow do ktorej nie tylko przyjmuja to jeszcze trzeba nalezec).

Qrna chlopaki co tak wycinacie. Spoko mowiliscie ze uczyliscie kolesi co i jak i nikt nie sluchal... Hm. Szkoda ze mnie nie bylo bo ja wlasnie nie mialem z kim sie poszwedac. Ale mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy i ze nie olejecie goscia co do was powie "Witam serdeczne" tak jak kiedys...

Pozdrawiam.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 11:42 
Cytuj  
To moze Mistrzowie Gildi by jakas selekcje zrobili ? wkoncu nie kazdego rekruta trzeba przyjac .. a chyba wszystkich przyjeliscie no nie ? :smile: Wprowadzic Dyscypline i jak sie komus nie podoba to sija.. jakis kodeks moze ? ja tylko proponuje a ze pretorianinem nie jestem i raczej nie bede :razz: to robcie sobie z Tym co chcecie. :grin:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 12:18 
Cytuj  
dokladnie kodeks by sie przydal bo ostatnio jakis pretorianin chcial ze mna pocwiczyc i nawet nie zapytal czy moze i wali mieczem w lep, a ze przewaznie moja katana jest solidnie zatruta nadzial sie i potem marudzi ze nie honorowo walcze, dobrze ze zawsze mam odtrutki przy sobie na wlasnie takie niespodziewajki


Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 12:18 
Cytuj  
Jesli jakis pretorianin kogos zabil i/ lub obrabowal to zapraszamy do naszj gildi z dowodem jakis albo swiadkiem a zajmiemy sie taki Delikwentem.Rozmawiac z Dowodca Gildi


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 14:20 
Cytuj  
poniewaz nie zrobilem z tego skrina (nie bylo mi to w glowie) wiec tymczasowo wycofuje swoje oskarzenia. jesli jednak zobacze nastepna taka akcje, bedzie skrin i imiona postaci do wgladu przez wszystkich chetnych. bo pretorianie maja chronic i byc honorowi (tak mi sie wydaje). i przepraszam tych pretorian, ktorych tam nie bylo. jednak nie chcialem wymieniac imion tych osob, dlatego powiedzialem ogolnie ze to pretorianie. jestem pewien, ze sa wsrod was prawdziwi wojownicy z powolania, niestety jest i kilku ludzi ktorzy przylaczyli sie do was chyba tylko dla pieniedzy i posiadania "plecow". mam nadzieje, ze ci prawdziwi pretorianie beda zwracac baczna uwage na swych wspoltowarzyszy.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 14:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-01 13:18, Hitman vel Kane napisał:
dokladnie kodeks by sie przydal bo ostatnio jakis pretorianin chcial ze mna pocwiczyc i nawet nie zapytal czy moze i wali mieczem w lep, a ze przewaznie moja katana jest solidnie zatruta nadzial sie i potem marudzi ze nie honorowo walcze, dobrze ze zawsze mam odtrutki przy sobie na wlasnie takie niespodziewajki

O dobry pomysl. Wczoraj wlazlem na wieze i 2 sie na mnie rzucilo bez ostrzezenia. Trzeba sie zaopatrzyc w trutke...

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 15:00 
Cytuj  
Te... cHaOs.. jestescie ql k3w1 d00dz.. fogle zajebisci... moge autograf?

A zreszta.. to ja nietolerancyjny jestem i chce mowic komus jak ma grac.. idzta sobie w bierki pograc albo w statki na wp.pl... bo tutaj jest rpg a nie klejk.. jak sie chcecie poganiac za slabszymi to se na podworko 11-latkow bic idzcie...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ziemni dnia 2002-04-01 16:04 ]</font>

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 15:11 
Cytuj  
Heh, gdzies to juz bylo... .
Forum CL sie klania i watki na temat tzw. "chaosu". Jako NB ( w pazdzierniku ub. r. )bralem w tym udzial nawet. Ale z biegiem czasu nauczylem sie sztuki przetrwania :smile:.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 18:45 
Cytuj  
Ziemni pamietaj ze chaos CL to nie chaos. Zreszta zobaczysz jak bedzie na ZS.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.