mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 07:27 
Cytuj  
Królowie Chaosu to tekstowe mmorpg polegające na rozwoju swojego królestwa. Do dyspozycji masz armie, która możesz powieszać poprzez przyrost ludności. Można rozbudowywać swoje fortyfikacje obronne i ulepszać technologie wojenną. Atakujemy innych graczy, kupujemy broń, ulepszamy spy lvl i takie tam :-) Gra jest turowa (tura występuje co 30 min)

Pierwsza era ruszyła 1 marca, więc nie tak dawno i każdy ma szanse zostać najlepszym! wszystkich serdecznie zapraszamy smile.gif Jeżeli znajdziecie jakikolwiek błąd napisz mi o tym tutaj! ZAPRASZAMY!

Jeżeli ktoś będzie chciał coś więcej wiedzieć piszcie tutaj smile.gif

Adres gry:

http://www.koc-pl.prv.pl
lub
http://www.jonkus.webd.pl/a/

Aha i jeżeli ktoś wyskoczy mi z textem, że to jakiś wir jest itp to nie ręczę za siebie! Nad gra pracowałem razem z kumplem i dalej to robie. zamierzam dodać parę ciekawych rzeczy! Pozdro

*

Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 17:11 
Cytuj  
mhm wydaje sie fajne:) mozna sprobowac!

pozdrawiam

edit: kim najlepiej sie gra? nie wiem jaka rase wybrac


Posty: 2
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 17:29 
Cytuj  
Moim zdaniem najlepiej zacząć Rasą " Ludzie " ;)

W Razie klopotow ten topic jest dla ciebie :) ( O Ile nie zamkna tematu )

Pozdrawiam :)


Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 20:44 
Cytuj  
Ja również grę polecam. Od wczoraj wieczorem doszło 55 graczy więc gra się podoba :-)
No i jakby nie patrzeć to gracze także budują gierkę. Bez nich nic nie miałoby sensu ;]


Zapraszam także na forum:

www.jonkus.webd.pl/a/forum

i inny adres gry:

www.koc.xt.pl

ZAPRASZAMY!!

*

Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 22:17 
Cytuj  
ja za bardzo nie moge zaczaic o co chodzi w tej grze, pomoze ktos?


Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 22:35 
Cytuj  
Chodzi głownie o to, aby być jak najlepszym w statystykach. Jeżeli zamierzasz grać w defa ostro wybierz rase w której jest bonus + do defa itp. Jeżeli chcesz mieć więcej ludzi na turę zwiększ przyrost w Trening. Tury służa do atakowania.

Jak coś to pisz na gg 8961781


Posty: 3
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 23:39 
Cytuj  
1. Gra jest kopią pewnego zagranicznego mmorpg'a.
2. To mi się spodobało: opis Elfów:
Cytuj:
Korzystaj ze swojej sily i walcz o swoich ludzi!
:D

3. I tak wam życzę powodzenia, bo w dupie mam prawa autorskie twórców. Sam nie zagram, bo nie lubię gier nastawionych jedynie na ranking (patrz Ogame itp) :-?


Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 11:48 
Cytuj  
A tam czepiasz się ;]
Jest kopią, ale wszystko jest legalne(no i nie wszystko skopiowaliśmy) a co najważniejsze stopka została zachowana. A gra nie naciska na ranking. Można sobie pofantazjować i bawić się w króla imperium i takie tam :-)
Gra zbliżona zdeczka do władcy pierścieni jeżeli chodzi o rasy więc również polecam dla maniaków lotra ;-)

*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 13:59 
Cytuj  
Ja mam ciagle taki komunikat, za kazdym razem jak przepisze kod do pola to wyskakuje takie cos: (na bank przepisuje dobrze, 10x pisalem rozne kody ktore wyskakiwaly i zawsze zle) -.-

Rejestracja
Powinienes przepisac kod z obrazka.


Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 19:38 
Cytuj  
Nie możliwe powinno działać wszystko dobrze:/ u mnie i u innych działa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.