mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:29 
Cytuj  
kiedy i gdzie bede mogl zmienic secondary profesiona bo jakos mi sie zle gra w/m co powinienem wybrac?? chcialbym zeby byl w/ dobre w pvp i pve dla farma i silny :) wogule oplaca mi sie grac w/mo bo patrząc w przyszlosc chcialbym walczyc pvp na niezlym poziomie :)

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:52 
Cytuj  
W Prophecies możesz mienić klasę dopiero po Ascension na pustyni.
Jednak zawsze możesz sobie zrobić postać pvp-only z dowolna druga klasą.
W pve najskuteczniejszy jest w/mo.
W pvp jest raczej całkowicie bezużyteczny, czasem się przyda mending touch, może emphathic removal, succor. ALe jednak obecne meta nie pozwala na takie utility w przypadku woja. Najczętsze klasy wykorzystywane w pvp jako druga to ele i ranger.


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 17:56 
Cytuj  
a czy w pve pzyda mi sie w/e .... mam 6 lvl pare qestow za sobom moze poczekac na tego questa ze zmianom czy lepiej zaczoc od nowa innym ?

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:02 
Cytuj  
W/e sie w pve nie przyda.
Graj obie przyjemnie, zanim za niezły poziom pvp się będziesz mógł wziąć to minie dużo czasu.


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 18:04 
Cytuj  
czyli pzejsc sobie kampanie w/mo a pozniej bede mogl sobie zmienic na w/e czy tak??

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 19:19 
Cytuj  
Tak, To najlepsze wyjście dla początkującego gracza.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 21:28 
Cytuj  
A jak wybierzemy już drugą klasę (w moim przypadku W/Mo) to kiedy należy wyjść z Post-Searingu? Chyba nie można już tą samą postacią tam wrócić - nie mam questów nigdzie do zrobienia, farmić nie bardzo jest na czym, albo nie wiem gdzie... Mam wychodzić czy jeszcze poszukać szczęścia :-) ?
Z drugiej strony mam dopiero 7lvl a widze tam graczy nawet na 12 :|.

Dzięki za odp, pozdrawiam...


_________________
monopixel.com.pl

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 23:02 
Cytuj  
Dorobić można i 20 w pre. Bez sztuczek do 15 na bossach Charrów za murem można dojść, dalej już trzeba tricki.
Ja zazwyczaj na 8 się nudziłem pre i wyłaziłem.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2007, 02:04 
Cytuj  
OK. A powiedz mi jak poprowadzic E/N? Chodzi mi o podstawowy build jak rozdac pkt... Fajnie byloby ladowac w magie ognia, ale czytalem ze magia powietrza jest lepsza na pve i pvp. Poza tym nie mam pojecia w co ladowac u Necro.

Po prostu nie chce sytuacji w ktorej wladuje rowno wszystkie pkt w kazda szkole a potem bede sie zastanawial co spieprzylem i kiedy... Jak powienien wygladac podzial pkt u E/N?

Hmm, a moze lepszy pomysl to E/Me?


_________________
monopixel.com.pl

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2007, 08:02 
Cytuj  
E/X prowadzi się tak samo. W pve po porstu dobry, wprawnie prowadzony nuke. Akurat zarówno e/n jak i e/me są mniej przydatni w grze z henczami przez brak hard reza. W obu przypadkach także nie ma po co rozdzielać punktów na skille zarówno mesa jak i necro. Mesmer po nerf inspiration nie ma EM mogacego konkurować z elite Elema i GOLE, zaś necro nie ma żadnych konkretnych skilli przydatnych dla ele (poza może zjadaniem ciał w lokacjach z dużymi ilościami necro). E/mo i E/rt z uwagi na możliwość wzięcia skutecznych hard rezów są lepsi do gry z hero i henczami, na echo nukera E/Me pozwoliś sobie możemy jak gramy w silnym, żywym składzie.
Jak rodać atrybuty ? 12+2 w żywioł który planujemy używać, 9+1 (lub 12+1) w Energy storage, 9 (+1) w drugi żywioł, lub jedną szkołę z drugiej klasy.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 10:09 
Cytuj  
Gdzie mozna zmienic druga profesie w Nightfall ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 00:31 
Cytuj  
Przenies sie za pomoca World Map do Great Temple of Balthazar i tam poszukaj profession changera.


_________________
[ i rooted crap here ]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.