mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-02 22:00, zbrojmistrz napisał:
mi chodzi o to, zebym nie placil za granie w UO LBR, bo wtedy jest lipa..


Hmmm ... no comment

PS: UO:LBR jest wlasnoscia jego wydawcy. Granie na free sharadzie jest niezgodne z litera licencji. Ale kozystanie z pirackiej wersji UO do grania na Free jest pozbawione dobrego taktu - ale to moje wlasne zdanie <- nierozwijajmy tego watku. Bo w koncu kozystajac z programu ktory daje nam kupe radochy powinnsmy dopingowac producenta do rozwijania go itd ....

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:12 
Cytuj  
Moge dopingowac producentow do rozwijania swoich programow jesli ci zacheca mnie do tego obnizka cen owych programow...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:24 
Cytuj  
Wiec co do polaczenia sie:

-ciach-

This is just a small package that contains items of the new blackthornes revenge expansion!
to fully enjoy the new items you should either:

(verified way):
- install blackthornes revenge 3d (i know 3d sucks but in 2d you will only
see the normal item gfx)
or (unverified way):
- install third dawn and patch up to the latest patch.

either way:
- get uorice to remove your client encryption and you will be able to connect with the newest client.

-ciach-

Problem polega na tym ze z tego co widze to ja tych przedmiotow nie widze (mam UO:R). Skoro ich nie widze to nie moge sprawdzic z czym to sie je. Ale w zasadzie to nowe itemki z LBR sa dodane do swiata (jeszcze nie do uzytku dla graczy), musze jeszcze cos wymyslic zeby gracze z UO:R je widzieli (przynajmniej ze starymi grafikami).
Co do polaczenia to z powyzszego textu wynika ze jednak sie da. Do odwaznych swiat nalezy (i uzywajacych uo_rice'a).


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:29 
Cytuj  
Thax ale pytanie brzmi czy pol przelkinie klijenta w wersji 7.x.x ? :/ Bo grafike chyba mozna jakos dorobic ? hmm ?

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:31 
Cytuj  
Teoretycznie z UO_Ricem.. ale ja glowy nie dam dopuki sam nie sprawdze. A sprawdze jak spalce dlugi.


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-02 21:53, zbrojmistrz napisał:
Szerszeniu, odezwij sie i wytlumacz jak odpalic free sharda na UO LBR. plzplzplz
:razz:


To wyglada tak.
Zeby wogole grac - to potrzebna jest gra - najlepiej legalna jak dobrze wiecie.
UO:LBR to jest tzw. nowka wiec jest obslugiwana prawdopodobnie tak samo jak UO:TD na free-shardach, czyli:
To co jest wspolne dla UO:R i UO:TD i w ciagu dalszym dla UO:LBR PRAWDOPODOBNIE bo nie na pewno bedzie dzialac.

To co jest charakterystyczne np. dla UO:LBR - mozecie zapomniec tak jak zapomniec mozna o jednorozcach z UO:TD - przynajmniej na razie.

Bedzie to mozliwe prawdopodobnie za pare ladnych miesiecy... (albo i nie) jesli ktokolwiek z ekipy tworzacej jakis emu sie za to wezmie.

IMHO nie ma sensu bawic sie w 3D - chyba ze ktos ma super szybki nowy i wydajny sprzecik - chociaz w chwili obecnej, gdy low level standardem mamy 256 megsow RAM i 64 megowa karte graficzna, to brzmiec moze to smiesznie a i pewnie TD chodzi na tym jak zloto.

Czy da sie grac na POL'u - nie wiem, prawdopodobnie tak jak zalecaja - zciagnac UO-Rice'a i spatchowac clienta, a potem powinno ruszyc - owo "patchowanie" to nic innego jak dekodowanie protokolu, to samo - tyle ze "nie na trwale" plus ze smieciami robi Ignition.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 21:58 
Cytuj  
Jak ktos da rade grac na SC na LBR to niech da znac jak to zrobil> :razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 22:03 
Cytuj  
No przeca pisalem ze testne i dam znac :grin:


PS : YEAAAAAAAAAAAAA. Diabelski poscick :grin:
YE YEA HAAAAH UGA BUGA HA YEA :razz: :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-04-02 23:05 ]</font>

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 22:12 
Cytuj  
Cytuj:
To co jest charakterystyczne np. dla UO:LBR - mozecie zapomniec tak jak zapomniec mozna o jednorozcach z UO:TD - przynajmniej na razie.

Bedzie to mozliwe prawdopodobnie za pare ladnych miesiecy... (albo i nie) jesli ktokolwiek z ekipy tworzacej jakis emu sie za to wezmie.


Dokladnie, ew. itemy mozna dodac, co do NPC'ow to juz nie jest tak rozowo.. jesli beda je widziec tylko gracze z LBR to graczy z UO:R bedzie zabijalo "cos" niewidzialnego wiec jest to troche niebezpieczne. A o nowych czesciach swiata to nie ma co myslec narazie.


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 23:04 
Cytuj  
grając w Uo LBr zadowole sie kazdym servem, byle nie platnym.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 23:10 
Cytuj  
hehe ze stronki ZS ( http://uo.olnet.pl ) mozna sciagnac patcha umozliwiajacego widzenie dzieci w UO. szkoda ze nie da sie ich stamowac :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 23:19 
Cytuj  
No co ty.. tamowanie dzieci?? To sie chyba pedofilia nazywa :razz:


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 23:23 
Cytuj  
tamowanie nie wykorzystywanie. i skad masz takie pomysly czyzbys mial "trudne" dziecinstwo? :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 23:24 
Cytuj  
poza tym wyobraz sobie taki chaos tamujacy dzieciaczki i wystawiajacy je pierwsza linie frontu :grin:. ciekawe co by zrobil Order :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 23:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-03 00:23, lobo_17 napisał:
tamowanie nie wykorzystywanie. i skad masz takie pomysly czyzbys mial "trudne" dziecinstwo? :grin:



Napewno nie "trudniejsze" niz Ty :wink:

Cytuj:
poza tym wyobraz sobie taki chaos tamujacy dzieciaczki i wystawiajacy je pierwsza linie frontu . ciekawe co by zrobil Order


Hmmm... czemu nie :smile:


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 23:30 
Cytuj  
kiedys na OSI byly dzieci, ale gracze przescigali sie w ilosci zamordowanych dzieciakow na glowe
no i ... wycofano dzieci z OSI.
jezeli chodzi o LBR i testy, to jezeli szerszen wykaze checi, to mu pozycze LBR i sobie przetestuje.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 10:22 
Cytuj  
Jezeli chodzi o LBR to OSI wydalo patch do poprzednich wersji UO (R i TD), ktory zapewnia ich kompatybilnosc z najnowsza wersja. Nie ma wiec sytuacji gdy zabija cie cos niewidzialnego, bo wszystkie nowe przedmioty i potwory zostaly zawarte w tym patchu. Nie dano tylko mozliwosc dostepu klientem 2d do swiata 3d, nowych muzyczek i takich tam bajerow :grin:. Oczywiscie na free shardach nic ta poprawka nie daje, bo nie ma jeszcze emu z oblsuga LBR z tym ze, chyba ze nie potrzeba jakiegos specjalnego wsparcia ze strony emulatora zeby umiescic w grze nowe przedmioty i potwory z LBR (w koncu chodzi tylko o wyswietlenie odpowiedniego obrazka, jego kod mozna wyciagnac chociazby InsideUO).
Pozdrawiam :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 19:54 
Cytuj  
Na POLu da sie grac w LBR.
ale i tak nie polecam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.