mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 17:45 
Cytuj  
Nowy serwer Maple Story, jak ktos nie ma co robić niech gra. Z tego co wiem narazie CB

http://www.mapleeurope.com/index.aspx

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 18:38 
Cytuj  
narescie 8)
:lol: :lol:
------------------
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=103211
Fajna Gra

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 18:54 
Cytuj  
o ja, jakies narzedzie szatana co nie obsluguje firefoxa :P


_________________
.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 19:09 
Cytuj  
Zarejestrowałem się do CB. Zobacze czy będzie różnica w porównaniu z wiecznie zalagowanym globalem.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 20:06 
Cytuj  
Warto to sciagnac? :roll:

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 16:33 
Cytuj  
ta gra to smiec. Nic ciekawego do zaoferowania nie ma.Brak PvP calkowicie niszczy ta gre. Noi cala masa chackow ( kazde dziecko potrafi je wlaczyc )


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 18:15 
Cytuj  
Chłopie jak byś chciał wiedzieć ten widik gry nie jest zbytnio popularny dla trybu PvP. Tę gierkę specjalnie zrobiono bez pvp by się ludzie nie zabijali przy wyjściu na expa. Gierka ma swój klimat i wystarczy się do niej przyzwyczaić. Tutaj nie jest potrzebne pvp. Tak jak jest milionom ludzi jakoś wystarcza i nie nażekają. Jeśli masz do niej jakieś problemy to idź se graj w tę pixelowatą tibię i się nawalaj na ots'ach.

Co do hacków to raczej norma że zawsze będą, ale z pewnością kiedyś coś wymyślą żeby zniszczyć tych Vaclamerów. Ale nie ma co nażekać, bo Gm'y działają.

Czy warto ściągnąć?? Z pewnością. Chociaż eMS jest najnowszą ver. i jest w niej najmniej dodatków. Polecił bym bardziej gMS lub MSea, są bardziej zaawansowane i więcej miejsc jest do expienia.

Niektórym gierka może nie pasować ale to ich sprawa. Ja mogę ją z wielką przyjemnością zaproponować.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:09 
Cytuj  
Sszczurr napisał(a):
ta gra to smiec. Nic ciekawego do zaoferowania nie ma.Brak PvP calkowicie niszczy ta gre. Noi cala masa chackow ( kazde dziecko potrafi je wlaczyc )


poco odrazu te komentarze gra to smiec ? jezu jak nielubisz niegraj powiec beznadzieja ja lubie ta gre i gram długo niema hacków moze miałes keyloggera i ci hakowali wienc wiesz.


Posty: 44
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:10 
Cytuj  
Jack Pirat napisał(a):
Sszczurr napisał(a):
ta gra to smiec. Nic ciekawego do zaoferowania nie ma.Brak PvP calkowicie niszczy ta gre. Noi cala masa chackow ( kazde dziecko potrafi je wlaczyc )


poco odrazu te komentarze gra to smiec ? jezu jak nielubisz niegraj powiec beznadzieja ja lubie ta gre i gram długo niema hacków moze miałes keyloggera i ci hakowali wienc wiesz.


Nie chodzi o hacki kont tylko o cheaterow ktorzy oszukuja

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:13 
Cytuj  
noto z tym przyznam racje sa tacy :har:
tylko świadczy onich ze niepotrafią grać

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:10 
Cytuj  
Jack Pirat napisał(a):
hacków moze miałes keyloggera i ci hakowali wienc wiesz.


Nie chodzi o hacki kont tylko o cheaterow ktorzy oszukuja[/quote]

Nie wiem czy wiesz co to Keylogger... Jest to szkodliwy program ktory wyszukuje (kradne z czyjegos komputera- nie przegladarka :)) hasla/konta do gier lub ew. programow. Keylogerem sie nie hackuje (manualnie).

Co do MapleStory:
-Nie wyobrazam sobie tej gry (widzialem screeny, natomiast dziwnie to wyglada. Platformówka MMO...)
-Zdziwila mnie dosyc wysoka ocenka na www.mmorpg.com
-Pozytywne komentarze na forach sklaniaja mnie do "zassania" tego.


Posty: 44
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:32 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
Jack Pirat napisał(a):
hacków moze miałes keyloggera i ci hakowali wienc wiesz.

Nie chodzi o hacki kont tylko o cheaterow ktorzy oszukuja


Nie wiem czy wiesz co to Keylogger... Jest to szkodliwy program ktory wyszukuje (kradne z czyjegos komputera- nie przegladarka :)) hasla/konta do gier lub ew. programow. Keylogerem sie nie hackuje (manualnie).

Co do MapleStory:
-Nie wyobrazam sobie tej gry (widzialem screeny, natomiast dziwnie to wyglada. Platformówka MMO...)
-Zdziwila mnie dosyc wysoka ocenka na www.mmorpg.com
-Pozytywne komentarze na forach sklaniaja mnie do "zassania" tego.
[/quote]

Tak wcale nie wiem co to sa keyloggery(joke) xD Tylko Ty nie wiesz co to jest... on nie wyszukuje zadnych hasel (nie graj madrego bo nie wychodzi =P) On zapisuje kazde klikniecie na klawiaturze i wysyla Tobie w postaci logow... do celow edukacyjnych polecam VSK. łatwy i przyjemny.

Maple dziwnie wyglada ?? Nigdy nie grales w platformowki??


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:54 
Cytuj  
Co do VSK to IE go wykryje :(. Chyba że wersja VIP (4 dychy) :).

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 12:32 
Cytuj  
Jack Pirat napisał(a):
Sszczurr napisał(a):
ta gra to smiec. Nic ciekawego do zaoferowania nie ma.Brak PvP calkowicie niszczy ta gre. Noi cala masa chackow ( kazde dziecko potrafi je wlaczyc )


poco odrazu te komentarze gra to smiec ? jezu jak nielubisz niegraj powiec beznadzieja ja lubie ta gre i gram długo niema hacków moze miałes keyloggera i ci hakowali wienc wiesz.


Mam na globalu huntera na lvl 60 wiec nie mow ze mnei shakowali. Gra niema dlugo hackow a mam pokazac ci?


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 23:03 
Cytuj  
Gra jest bardzo fajna chociaż nie grałem na europie tylko na globcu i mi sie podobała :). Nie raz mam ochotę do niej wrócić.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 09:25 
Cytuj  
dlamnie to jest 1 z najlepszych mmorpg
ma duzo plusów i minusów wiadomo jak kazde inne mmorpg.


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 23:45 
Cytuj  
Koniec closed bety. GRAĆ!


_________________
Obrazek
Hackneli mi stare konto dodge52 :(.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 12:39 
Cytuj  
zaniedlugo niebendzie mozna chakowac bo juz w teraz w nowej wersji na globalu v.36 jest trudniej a podobno na lepszych wersjach juz wogule niebendzie mozna ...

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 14:25 
Cytuj  
Cytuj:
chakowac


co robić?

Cytuj:
wogule


w ogóle...

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 14:50 
Cytuj  
jack ta gra jest tak zjebanie zrobiona ze zawsze bedzie mozna haxowac..


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.