mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 20:14 
Cytuj  
Gra ogólnie sama w sobie jest dobra, ale jeśli chodzi o kwestię połączenia to ja również miałem z tym problemy, więc nie mówcie że ktoś ma słabego neta, skoro tyle ludzi ma z tym kłopot

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 20:50 
Cytuj  
Grałem w tego Rakiona niecałe 2 Tygodnie... i gra z początku bardzo wciąga chce się grać. Misje? Super o w niewielu ActionMMo tak jest! Świetnie! LVL nie idzie jakoś strasznie wolno! No ale... serio mają moji poprzednicy racje gra ma słaby server... (jeden high ping i wszyscy śmierdzą na loginie) Pograć można ale owiele bardziej polecam już gun bounda wydanego przez tą samą firme. W rakionie szybko się pada a jak już grasz to grindujesz na jednym queście. A w Gun Boundzie przynajmniej można mieć radoche.
Gry nie polecam ale jak ktoś już się na nią napalił to nie odradzam.

Moja ocena to 5/10 Grywalność 7/10 Muzyka i 6/10 Grafika
czyli średnia nie za wysoka. Oczywiście najbardziej liczy się grywalność :)


Posty: 40
Dołączył(a): 18.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 21:42 
Cytuj  
no to ja nie wiem mi sie tam gra podoba a nie mam problemow z wejsciem na byle jaki server... czasami nie wbije bo fakt laggerzy ale nie spotykam tego duzo

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 01:48 
Cytuj  
Hymm a hja wlasnie mam z tym problem i to W ch...j Takze ..nie wbijam na byle jaki server A jesli chodzi o grywalnosc to jest...dobra Jak wiadomo liczy sie w duzej mierze Pvp A nie lvl :D i to jest najwazniejsze :D


Posty: 29
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:54 
Cytuj  
Pobrałem, i gdy chce wejsc na jakis serwer to piszę " You conenction speed with one of the us ers in the room you chose to enter is very slow. Please use another game" Nierozumiem w całości tego komunitaku?

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 10:28 
Cytuj  
Masz wolne polaczenie z jednym z graczy w pokoju (serwerze?) do ktorego wszedles.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 12:58 
Cytuj  
witajcie :P moj kolega ma problem z grą..grał sobie dzien bez problemu nastepnego dnia zalogowal sie kliknol start game i nic..launcher sie wylacza ..od razu mowie ma sterowniki directx i firewalla oto filmik z całym problemem prosze o pomoc bo nie mam kogo rozwalać xDD http://pl.youtube.com/watch?v=jZW8CL_AhMg


_________________
Lubie rzodkiewki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.