mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 21:41 
 
Shaver napisał(a):
A na mmo mozna zarobic botami ustawianymi na uhy na noc w tibi :]


lol :wtf: mozna i tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 22:37 
 
loGiT napisał(a):
coś w tym jest, no ale boli mnie te 50zł na grę, no bo dla mnie to trochę chore 5 dyszek na mmo wydawać miesięcznie :P


a mnie boli jak z panna pojde do kina i wydam minimum stowke i nawet nie pobzykam, i tylko 1.5 godziny glupiego ogladania filmu... i stowka poszla.....
a tak to za 5 dyszek mam rozrywke przez miesiac ile chce.. :)))

Dla mnie to chore wydawac na panne 100zl na kino :) wole juz gry :)


_________________



****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 23:09 
 
Shaver napisał(a):
ja tam wole na fajki :}

A na mmo mozna zarobic botami ustawianymi na uhy na noc w tibi :]

i ty siebie nazywasz graczem ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 00:06 
 
Huragan napisał(a):
a mnie boli jak z panna pojde do kina i wydam minimum stowke i nawet nie pobzykam, i tylko 1.5 godziny glupiego ogladania filmu... i stowka poszla.....

Dla mnie to chore wydawac na panne 100zl na kino :) wole juz gry :)

to co Ty tam robisz za tą stówke w kinie? to jakies hiper-mega sferyczne 3d kino? popcorn za 30 zł i cola za 20 zł? ;) Ja ostatnio placilem 11 zł, a panna za siebie... :P

ale nie o tym temat ;)


_________________
.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 05:57 
 
Huragan napisał(a):
loGiT napisał(a):
coś w tym jest, no ale boli mnie te 50zł na grę, no bo dla mnie to trochę chore 5 dyszek na mmo wydawać miesięcznie :P


a mnie boli jak z panna pojde do kina i wydam minimum stowke i nawet nie pobzykam, i tylko 1.5 godziny glupiego ogladania filmu... i stowka poszla.....
a tak to za 5 dyszek mam rozrywke przez miesiac ile chce.. :)))

Dla mnie to chore wydawac na panne 100zl na kino :) wole juz gry :)



Ohhh Huragan... No-Lifie Ty! :wink: Zaraz powiesz ze mozna calkiem fajne "panny" sciagnac z Emula :P

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 15:20 
 
I to za darmo!111


_________________
oumn da lololegend


Posty: 34
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 15:58 
 
Chyba zaraz padne. Zacytuje coś:
- Jakie są idealne wymiary panny?
-1024*768


xD

-Będzie impreza wpadasz?
-A beda panny?
- No z 6GB
xD
Pewnie po co miec panne na realu, skoro ma ich kilka giga na kompie i prawa reke gotowa do akcji. Miłej zabawy zycze ^^

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 16:25 
 
Coul3R napisał(a):
Chyba zaraz padne. Zacytuje coś:
- Jakie są idealne wymiary panny?
-1024*768


xD

-Będzie impreza wpadasz?
-A beda panny?
- No z 6GB
xD
Pewnie po co miec panne na realu, skoro ma ich kilka giga na kompie i prawa reke gotowa do akcji. Miłej zabawy zycze ^^


dla niektorych to starczy :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 16:53 
 
Coul3R napisał(a):
Pewnie po co miec panne na realu, skoro ma ich kilka giga na kompie i prawa reke gotowa do akcji. Miłej zabawy zycze ^^


dzieki, nie narzekam :)

to bylo tylko tak a propo kosztow za gry platne mmorpg... otoz niektorzy maja dziwne podejscie w.g. mnie, skapia 50zl na miesiac na gre biadoląc ze drogo, hoho... a lekka reka wydaja setki zlotych na alkohol, panny, fajki itp.....


_________________



**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 16:57 
 
hehe nie chcę was martwić - pozwólcie się ostrzec zanim któryś z modów tu wpadnie ;)).. To forum nie ma ograniczeń wiekowych dlatego też oczekuje się od użytkowników treści 18- ;P. Hehe co do panien to się nie wypowiadam ;D. Za dużo tego żeby mówić o pojedynczych jednostkach no chyba że na gg :]. Wróćmy do tematu.. Niedawno zauważyłem (być może to już dłuuuugo jest), że do WoW'a jest trial.. no więc całe szczęście że go nie kupowałem bo totalnie się na nim zawiodłem :). Już wolę moje kochane EVE.. A na tego WoW'a to czekałem bardzo długo.. Jeszcze pamiętam że na początku miałbyć darmowy - później się okazało że będzie tylko beta za darmo i jeszcze wymagania przekroczyły mojego starego kompa.. A odkąd mam tego to WoW już był płatny. Niedawno chciałem spróbować pograć i mówię kupię sobie ale całe szczęście że ten trial jest.. Bo teraz to na pewno nie wydam kasy na takie coś :P Tylko zmarnowałem całą noc na ściąganie tego triala ^^.


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 18:55 
 
heh spoko. ja gram w dofa i mam wlaczonego eurobarre (tak jak 120+ ziomkow z miojego miasta z mojego refa). Skutek? Kupuje sobie p2p i na cos jeszcze starczy ( p2p 25 zł, średnio z eurobarre'a 90-100 zł(

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 19:31 
 
moze nie wszystkie mmo platne daja dobra jakosc ale zdecydowanie wieksza czesc spelnia ten warunek...


najwiekszym problemem wszystkich darmowych mmo jest to ze ich tworcy strasznie wolno dzialaja. Do wiekszej ilosci darmowych gier szybciewj wychodza hacki niz patche :o a styan techniczny i graficzny pozostawia sobie wiele do zyczenia.


Najlepiej trzymaja sie wlasnie te platne, czesto wychodza update'y (rowniez listy zbanowanych osob ;] ), ktos dba o dobry stan techniczny serverow a w przypadku problemów ma się pomoc techniczną pod ręką.

tez raczej nikogo przkeonywac nie bede, ale jak jest kazdy widzi :wink:

darmowe triale do platnych gier pomoga sie zdecydowac i odczuc roznice miedzy platnym a darmowym serwerem

swoja drogą... jest jakis trial do Guild Wars ? znam gre z opowiadan i recek, wszyscy sie nia zachwycaja ale ze screenow nie wyglada tak ciekawie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 21:18 
 
A ja ci polece taką gierke w klimatach lekko mangowych bardziej może Movie Final Fantasy Advent Children o nazwie Rappelz. Gra użekła mnie w jeden dzień. A inna gra którą poelcam bo jest świetna to Guild Wars płacisz raz za gre i bijesz do woli jest pożądny Gam Play nie ma lagów a do tego rozbudowane Questy i w każdej z części (dodatków) doskonała Fabuła (no może troszke w Nightfallu przynudza na środku)


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 16:05 
 
Ja też gram w Rappelz :P

Próbowałem 9Dragons ale lipawa i nudna...:D


_________________
Obrazek
http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=36830 -kliknij a pomozesz to nic nie kosztuje!

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 17:37 
 
Ehh po 2 dniach grania Rappelz juz nie ejst takie fajne... skonczyly sie questy i można tylko gridowac..

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 12:47 
 
Jedyne dwa PRAWDZIWE MMORPG w jakie grałem to Ultima Online i WoW. Jeżeli chodzi o ten pierwszy, to są nawet niezłe darmowe serwery.
I do viedzmina- "pożądne" to są programy do korekty pisowni (w mozilli masz od ręki taki). Radzę ci ściągnąć (zresztą większości "urzytkowników" też). No i oczywista rzecz- gracie na angielskojęzycznych serwach, to błagam, nauczcie się przynajmniej podstaw ang, bo mnie rozbrajają niektórzy delikwenci...


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 16:45 
 
taaaaaak bo ty jesteś mgr języka polskiego!

Polonista się znalazł :D xD

Wiesz czepiasz się wszystkich a patrz na siebie...

A może on z pośpiechu tak napisał?

Ja czasem piszę zamiast "cz" "zc" i to już jest błąd...

Pozdro


_________________
Obrazek
http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=36830 -kliknij a pomozesz to nic nie kosztuje!

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 17:45 
 
Ludzie chcecie prawdziwe MMO?? To koreańskiego się uczyć i jechać do azji a pogracie se we wszystko. Snowboard, Pingpong, Tenis, Samochodówki, Skoki spadochronowe i inne onlinówki. Ehh... A inaczej mówiąc, nie narzekajcie na darmole bo jeszcze się okaże że utną wam uśmieszki i wszystko na płatne zrobią. Trzeba się cieszyć jak się ma dostęp nawet do takiej Tibi (bleeee) za friko.


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 18:34 
 
Bushman napisał(a):
Ludzie chcecie prawdziwe MMO?? To koreańskiego się uczyć i jechać do azji a pogracie se we wszystko. Snowboard, Pingpong, Tenis, Samochodówki, Skoki spadochronowe i inne onlinówki. Ehh... A inaczej mówiąc, nie narzekajcie na darmole bo jeszcze się okaże że utną wam uśmieszki i wszystko na płatne zrobią. Trzeba się cieszyć jak się ma dostęp nawet do takiej Tibi (bleeee) za friko.



Ale jak chcesz szybciej expić bez PACCA ani rusz :D


_________________
Obrazek
http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=36830 -kliknij a pomozesz to nic nie kosztuje!

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 19:04 
 
A po co mi pacc. Wydać 90zł na to by sobie pograć na innych mapkach?? Pffff już lepiej sobie zostawić kasę i grać na tej jednej mapce, może i wolno ale mieć 90zł w kieszeni lub se kupić GW gdzie masz dostęp do wszystkiego. Trzeba myśleć ogólnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.