mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 11:07 
Cytuj  
Only World of Warcraft, only on blizz Serv.
Na 2 miejscu jest Hb, za piekne pvp i sadysfakcje z ek'ów :D


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 09:49 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Cytuj:
To Fajnie Że Tibia Nie Jest Hack & Slash.

przestań tak pisać bo to denerwujące


@UP

Dobra to flash&SLash
(tylko nie pisz ze tibia to tez Flash&SLash)
ja ci powiem ze mnie gry Koreansko-japonskie nie wciagaja... wszystkie sa na tej samej zzasadzie i wiekszosc ma zero pvp takze...n/c

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 11:33 
Cytuj  
Tibia nie jest koreańska, ale to zwykły Hack & Slash w najgorszej postaci. Flash&Slash to raczej to nie jest, z taką grafiką

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 17:21 
Cytuj  
Grałem w wiele świetnych gier ale kilka naprawdę mocno mnie wciągneły ;)
Najbardziej oczywiście WoW (oficjal) kill the F!@#$% Sharders!
No ale zrobie Top liste :P

1.World of Warcraft
2.Tibia
3.Ragnarok

To mojim zdaniem trzy najlepsze mmorpg :) ale nie grałem przecierz jeszcze we wszystko. A i tym ludziom którym już piana leci,żeby po mnie jechać o tibie to powiem tak: Lepiej nic nie pisz jeśli nie wiesz po co się gra w tibie.
Odpowiedxi są dwie
Niektórzy dla zabicia czasu/naług
A ja dla kasy Robie(robiłem jeszcze z miesiąc temu) postacie i sprzedaje na allegro :) zarobki są wielkie (wkońcu jakoś trza za WoW płacić :P )

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 17:25 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Tibia nie jest koreańska, ale to zwykły Hack & Slash w najgorszej postaci. Flash&Slash to raczej to nie jest, z taką grafiką



AHAHAHAHA! Człowieku zjepa)()(em się z krzesła jak to przeczytałem :D:D:D
Tibia to H&S? nie no jesteś lepszy niż borat... OMG !! :D:D:D:D
Lol ja twoją wypowiedź chyba to CDA wyśle albo na alejaja.pl bo poprostu dowcip roku walnołeś. Zostań komikiem albo coś bo masz lepsze txty od halamy.
Nie no taki joke to zawodowo walnołeś!!
Ty grałeś wogle w tibie? czy tylko ss oglądałeś??

Nie wiem ile masz lat ale zakładam,że mniej niż 14 (albo jesteś niedorozwojem) nie no Joke nad Jokeami.

Pozdro & Poćwicz... Jeżeli zrobił się double post to sry bo mi zmulilo coś

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2007, 18:50 
Cytuj  
mmorpg:
WoW

Planeshift

Tibia.

Eve

offtop:

AHAHAHAHA! Człowieku zjepa)()(em się z krzesła jak to przeczytałem ...


trola trzeba omijac, a nie karmic :)


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 20:55 
Cytuj  
Ja grałem w:

-Rappelz
-Maple Story
-Tibię
-MuOnline

Próbowałem silkroad ale strasznie tłoczno:P

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 21:02 
Cytuj  
Viedzmin napisał(a):
Tidus napisał(a):
Tibia nie jest koreańska, ale to zwykły Hack & Slash w najgorszej postaci. Flash&Slash to raczej to nie jest, z taką grafiką



AHAHAHAHA! Człowieku zjepa)()(em się z krzesła jak to przeczytałem :D:D:D
Tibia to H&S? nie no jesteś lepszy niż borat... OMG !! :D:D:D:D
Lol ja twoją wypowiedź chyba to CDA wyśle albo na alejaja.pl bo poprostu dowcip roku walnołeś. Zostań komikiem albo coś bo masz lepsze txty od halamy.
Nie no taki joke to zawodowo walnołeś!!
Ty grałeś wogle w tibie? czy tylko ss oglądałeś??

Nie wiem ile masz lat ale zakładam,że mniej niż 14 (albo jesteś niedorozwojem) nie no Joke nad Jokeami.

Pozdro & Poćwicz... Jeżeli zrobił się double post to sry bo mi zmulilo coś


Nie chce pisac kto tu sie zachowuje jak dziecko i czyja wypowiedz jest "MUHAHA dziecinna"
Wyjdz.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 21:51 
Cytuj  
offtop: popieram komentarz wyzej by Karoid

co do gier mmo, ciężko jest napisać o ulubionych każda wyróżnia się czymś i jeśli można jej poświęcić więcej niż dwie godziny może mieć w sobie to cos na co warto zwrócić uwagę:


Linegae 2 - obojetnie coby się nie mowilo, pierwsza gra ktora powalila mnie grafiką i klimatem a szczególne brawa dla Bill'a Brown'a za niesamowitą i klimatyczną muzykę do gry. (podobnie idealną muzykę do gry Hitman zrobił Jester Kyd ale to juz inne kategorie)

WoW - miło się grało, cukierkowa grafika była pardziej jak bajka niż "poważny" świat fantasy. Z ciekawymi trybami można się odprężyć(RPG) i "odfrustrować" (na PvP)

Silkroad - tłumy fanów straszne lagi ale jednak ma coś w sobie co przyciąga, miły wschodni egzotyczny powiew... .

EvE - nigdy nie przepadałem za grami handlowo-kosmicznymi, albo ogólnie sc-fi, ta gra jest pierwszą dla której byłem gotów zmienić zdanie o grach tego typu... jak później się okazało, jest JEDYNĄ grą dla której mogłem zmienić swoje zdanie.

PristonTale - kiedyś gdy było dużo graczy, grę doceniało się w trybie druzynowym oraz ciekawą rozrywką SoD (Survive or Die). Obecnie nie cieszy jak dawniej a mordowanie bajkowych szkieletów, złych duchów oraz nieustanne bicie bezbronnych króliczków i grzybków z czasem usypia przed ekranem monitora. Gry tego typu jak i typu Silkroadów po pierwszym miesiącu swojego istnienia zapełniają się hack'ami i bugami a co gorsza obsługa servera nie odpowiada lub nie jest w stanie poradzić sobie z problemami własnego serwera.

FPS'y srednio pasuja do tematu ale wyjątkowo polubiłem Halo za tryby gier, ciekawą grafikę, cieszącą grywalność a to wszystko przy niskich wymaganiach sprzętowych

//edit:

są jeszcze trzy tytuły gier, Hitman (od 2 czesci do końca), Thief (wszystkie części), oraz Multi TPP na bazie Thiefa a stworzona na engine UT, gra Thievery


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 9.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:57 
Cytuj  
Mimesis Online. Absolutne cudo. Genialna muzyka, niesamowity klimat. Naprawdę, ludzie którzy tworzyli tą grę byli artystami. Do tego Polacy. Ech, a wszystko się rozpadło dlatego, że rynek nie był przygotowany na ich grę. Była jedną z niewielu płatnych gier w swoich czasach. Potem władowano kase w ulepszanie jej i wszystko się spieprzyło. Masakra. Jeżeli ktoś tutaj ma namiary z których mógłbym ściągnąć utworki z Mimesisa, to pięknie proszę.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:59 
Cytuj  
Ehh z tego co się doczytałem to nie tylko mmo tu piszemy :P
No wieć podam dla mnie najlepsze z kilku dziedzin :)

-FPS (z elementami RPG) S.T.A.L.K.E.R. - polecam jak żadną inną !! Przeszedłem 8 razy odkryłem wszystkie zakończenia a gram od początku znowu i znowu !

-RPG (Seria) Baldur's Gate i The Elder Scrolls (seria) - 2 Świetne gry co do TES to najnowsza część jest mojim zdaniem świetna nie tylko ze względu graficznego ale i fabularnego (a to w RPG najważniejsze) Baldursy chyba każdy zna tę klasyke

Strategia - Starcraft BW i Warcraft II FT - 2 dzieciaki Blizzarda mojim zdaniem najlepsze Strategie Starcraft mimo wieku dalej potrafi wciągnąć a Warek to poprostu cód który nigdy się nie nudzi (chyba że sie ma pirata i nie można na batku grać)

A po za tym to pasjans i saper for ever :D


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 22:15 
Cytuj  
Ja polecam bardzo grę Rappelz- urzekła mnie grafiką i muzą ;)
Maple Story - Bardzo ciekawa gierka, dla wszystkich ----> Sprawdzcie!
Silkroad - Bardzo fajna, przyjemna gierka... ale tylko na Korean SilkroadOnline ;P

Teraz gram w 9Dragons i Rappelz, ta pierwsza też fajna, nivy takich wiele ale ma to coś:]

Pozdrawiam.


_________________
Obrazek
http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=36830 -kliknij a pomozesz to nic nie kosztuje!


Posty: 29
Dołączył(a): 13.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 23:27 
Cytuj  
Zdecydowanie: Mordor: the deeps of Dejenol :)


_________________
Odzwiedź www.i-play24.net oraz www.my-photo.net

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 09:29 
Cytuj  
1. Tibia
2. WoW
3. Lineage

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 10:10 
Cytuj  
Skrzydlaty napisał(a):
Mimesis Online. Absolutne cudo. Genialna muzyka, niesamowity klimat. Naprawdę, ludzie którzy tworzyli tą grę byli artystami. Do tego Polacy. Ech, a wszystko się rozpadło dlatego, że rynek nie był przygotowany na ich grę. Była jedną z niewielu płatnych gier w swoich czasach. Potem władowano kase w ulepszanie jej i wszystko się spieprzyło. Masakra. Jeżeli ktoś tutaj ma namiary z których mógłbym ściągnąć utworki z Mimesisa, to pięknie proszę.


:o . Jestes pierwsza osoba na swiecie ktorej Mimesis sie podobal!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 18
Dołączył(a): 9.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 12:14 
Cytuj  
Nie wiem, może widziałeś drugą wersje, kiedy wprowadzili jakieś bety. Dodali jakieś fikuśne fryzury na kształt mangowych i cały świat stał się bardziej kolorowy. Pierwsza, podstawowa wersja miała piękny, brutalny klimat nieodkrytej, tajemniczej ziemi. Ech, mniam.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 20:34 
Cytuj  
a ja polecam wszystkim Rappelza, KO(jakos mnie tak urzeklo) i mudy. Przede wszystkim barsawie :). mam do niej sentyment.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 21:15 
Cytuj  
Muszej do mojej listy dopisac Rappelz GRA WYMIATA

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 22:31 
Cytuj  
Skrzydlaty napisał(a):
Nie wiem, może widziałeś drugą wersje, kiedy wprowadzili jakieś bety. Dodali jakieś fikuśne fryzury na kształt mangowych i cały świat stał się bardziej kolorowy. Pierwsza, podstawowa wersja miała piękny, brutalny klimat nieodkrytej, tajemniczej ziemi. Ech, mniam.


Gralem w pierwsza bete, oraz na poczatku wprowadzenia oplat i bylo bardzo biednie .


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 06:40 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Skrzydlaty napisał(a):
Mimesis Online. Absolutne cudo. Genialna muzyka, niesamowity klimat. Naprawdę, ludzie którzy tworzyli tą grę byli artystami. Do tego Polacy. Ech, a wszystko się rozpadło dlatego, że rynek nie był przygotowany na ich grę. Była jedną z niewielu płatnych gier w swoich czasach. Potem władowano kase w ulepszanie jej i wszystko się spieprzyło. Masakra. Jeżeli ktoś tutaj ma namiary z których mógłbym ściągnąć utworki z Mimesisa, to pięknie proszę.


:o . Jestes pierwsza osoba na swiecie ktorej Mimesis sie podobal!


O przepraszam, mysle, ze jest takich osob, wbrew pozorom, znacznie wiecej. Np. Ja. Plastyka swiata i przede wszystkim muzyka i dzwieki byly niezapomniane.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.