mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 22:35 
Cytuj  
makrowanie dlamnie to nie psucie klimatu ale nabijanie se statow... a to ma byc fer z innymi ktorzy tego nierobia

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 02:27 
Cytuj  
Cytuj:
Moze wiec takie wyjscie zeby zatruc miecz np zabujcza trucizna potrzeba 85% skila, mocna trucizna 65%, trucizna 45% a zwykla od 0%. Powiem ze wytrenowac poisoning na 45% to trzeba wydac wiele tysiecy albo na skladniki albo na trucizny. To ograniczylo by PKowanie trucizna i polaczenie tego z czasem czyli 1%=1 minuta bylo by naprawde ciezkie i uczciwe.
jesli gm to tez nie pasuje dodatkowo mozna wprowadzic taka zasade ze silniejsza trucizna truje 50% czasu mniej czyli:
Poisoning na 60% = 60 minut dzialania slabej trucizny - 30 minut dzialania trucizny Co wy na to ?

nieźle.. mogłoby być, ale musi poczekać w kolejce..więc na razie proponuje przyzwyczaić się do tego co jest z prostego powodu.. nie jest czymś co jest niezbędne.. jeśli trucizny są za słabe.. nie używajcie ich, czas poszukać innych źródeł pieniążków. Za jakiś czas używanie trucizn może grozić oberwaniem od nadgorliwego pretorianina.. więc będą jeszcze utrudnione.


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 08:05 
Cytuj  
Robert jesli nie masz nic przeciwko napisze mejla opisujacego dokladnie jak to sobie wyobrazam. Jako ze uzywam trucia we "wlasciwym celu" i naprawde mnie to rajcuje i nie robie nic innego (moge jeszcze dac kilka sugestii) :wink: mam rowniez nadzieje ze pretorianie nie beda mnie nawiedzac (chyba zebym przestal byc uczciwy) a jak by chcieli to grupa przynajmniej trzech :wink:;)

a wogle dziekuje za odpowiec i bede czekac z niecierpliwoscia na poisoning ktory jak mniemam jest w dlugiej kolejce

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 14:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-02 14:11, Pachec napisał:
Wezyk jest maly i taki duzy kloc. Ten maly powinien slabo truc. A faktycznie do skorpiona nie ma co wyskakiwac tez sie natknalem. Na DZ bylo dobrze. Najslabsza trucizna prawie nic nie zabierala a tu i od niej sie pada.


Wielkosc zwierzecia nie ma nic do tego jaka sile jadu powinno miec jak ktos sie niezgadza to niech poczyta o czarnej wdowie ;P. Noszenie przy sobie odtrutki to podstawa taka 2 poziom moze juz uratowac od trucizny elementala(sprawdzone)Ale ze skorpionami to faktycznie przegiecie.Zgadzam sie zeby mocno truly ale nie za kazdym ciosem!!walcze z takim truje mnie ja sie uleczam a on od razu truje mnie drugi raz.Powinno rzadziej mu sie udawac.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 14:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-03 23:35, Cyrkon napisał:
makrowanie dlamnie to nie psucie klimatu ale nabijanie se statow... a to ma byc fer z innymi ktorzy tego nierobia


Jezeli jestes masochista i czerpiesz jakas przyjemnosc z bezsensownego i monotonnego klikania myszka to rob to.Nikt ci tego nie zabroni ale nie czepaij sie innych.Acha i wszyscy to robia chociaz niektorzy nie chca sie przyznac :smile:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 14:20 
Cytuj  
[/quote]
nieźle.. mogłoby być, ale musi poczekać w kolejce..więc na razie proponuje przyzwyczaić się do tego co jest z prostego powodu.. nie jest czymś co jest niezbędne.. jeśli trucizny są za słabe.. nie używajcie ich, czas poszukać innych źródeł pieniążków. Za jakiś czas używanie trucizn może grozić oberwaniem od nadgorliwego pretorianina.. więc będą jeszcze utrudnione.



[/quote]

Czyli pretorianie nie beda mogli uzywac trucizn? *usmiecha sie szyderczo*

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 15:03 
Cytuj  
niewszyscy makruja .. ja nie i tych ktorych dobrze znam tez nie... i sie nieczepiam porostu mowie ze to nabiajnie statow... i niejestem masochista niestoje i nienapieram nonstop uzywam anatomy albo innych hiding wtedy keidy mam ochote a jak UO jest dlaciebie garstka statow to se makruj dalej

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:35 
Cytuj  
LICHU: Jeśli Pretorianie nie będą mogli używać trucizn, z czasem może stać się to nie mile widziane przez prawo które de facto oni mają stanowić.. trucicieli może więc czekać stryczek..
a jeśli chodzi o użycie trucizn przeciwko "królewskiej armii", myśle, że gdy wyłoni się już spośród niej elita, zostanie ona wyposażona odpowiednio (w tym najsilniejsze odtrutki) w nagrode za pełnione obowiązki..



_________________
Prosze raporty o błędach w kodzie ZŚ, wysyłać na [email protected] staram się na bierząco poprawiać to co do mnie dociera.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ro6ert dnia 2002-04-05 00:37 ]</font>

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-04 16:03, Cyrkon napisał:
niewszyscy makruja .. ja nie i tych ktorych dobrze znam tez nie... i sie nieczepiam porostu mowie ze to nabiajnie statow... i niejestem masochista niestoje i nienapieram nonstop uzywam anatomy albo innych hiding wtedy keidy mam ochote a jak UO jest dlaciebie garstka statow to se makruj dalej



Ja tez uzywam tego kiedy mam ochote a ze jestem praktyczny to nie bede glupkowato klikal myszka.Acha ile jest tych twoich znajomych?I czy jestes pewny ze nie uzywaja czegos takiego jak last object last target?

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 00:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 00:35, Ro6ert napisał:
LICHU: Jeśli Pretorianie nie będą mogli używać trucizn, z czasem może stać się to nie mile widziane przez prawo które de facto oni mają stanowić.. trucicieli może więc czekać stryczek..
a jeśli chodzi o użycie trucizn przeciwko "królewskiej armii", myśle, że gdy wyłoni się już spośród niej elita, zostanie ona wyposażona odpowiednio (w tym najsilniejsze odtrutki) w nagrode za pełnione obowiązki..



Nie mam zamiaru walczyc z pretorianami bo sa na sterydach ;P trucizny bede uzywac przeciwko stworom bo nie jestem chaosnikiem :smile:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:44 
Cytuj  
Lichu ja ostatnio widzialem pretorian :wink:
wygladaja jak jakies stwory ...jak... trole :wink:

joke :wink:

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 11:08 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 00:35, Ro6ert napisał:
a jeśli chodzi o użycie trucizn przeciwko "królewskiej armii", myśle, że gdy wyłoni się już spośród niej elita, zostanie ona wyposażona odpowiednio (w tym najsilniejsze odtrutki) w nagrode za pełnione obowiązki..

Zatam pyteni dlaczego, jesli wszyscy zaczynaja od poczatku dlaczego inni maja miec lepiej. Jeli chce odtrutki niech zatrudnia dobrego alchemika, zbroje sa u kowala itd. Zakony i glowne gildie moga dostac sweje siedziby, wyposazenie ale tylko te co najtrudniej jest zrobic i jest niezbedne, ale przedmioty to juz przesada. Zwlaszcza ze nic ani magowie, ani pretorianie nie robia dla ogolu mieszkancow.
Jak chca miec to niech to sobie sami zdobeda dajcie szanse innym gildiom moze ci inni sa o wiele bardziej wartosciowsi od tych "odgornie zalozonych" i kiedys przyjdzie czs na zmiane.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 12:26 
Cytuj  
Mi wogole nie podoba sie ten elitaryzm.Ludzie beda sie pchac do tych gildii tylko po przywileje.A jeszcze jak gracze bede mogli dawac murdery i inne takie to juz wogole klimat padnie :razz:.Czy to prawda ze pretorianie (niektorzy)otrzymuja skille od bogow?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:14 
Cytuj  
Ja oficjalnie zdementuje jakoby Pretorinie mieli jakies "bonusy" od GMow albo od Mistrzow gildii. To sa plotki i nic wiecej. Jak ktos nie wiezy to moze mnie poszukac jak w Nujelm owie ryby.

Podpisano Uczen Fencer/Wojak/Rybak :razz:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 23:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 14:14, KromeR napisał:
Ja oficjalnie zdementuje jakoby Pretorinie mieli jakies "bonusy" od GMow albo od Mistrzow gildii. To sa plotki i nic wiecej. Jak ktos nie wiezy to moze mnie poszukac jak w Nujelm owie ryby.

Podpisano Uczen Fencer/Wojak/Rybak :razz:



A ja slyszalem o sprawie zwiazanej z anatomia i to nie z jednego zrodla.A jakie umiejetnosci ma dowodca pretorian bo zgodnie z historia to powinien miec 100%?Tak szybko je nabyl?

*

Posty: 64
Dołączył(a): 24.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:24 
Cytuj  
A w ogole to jak dziala trucizna na ZS bo jaks nikogo nie moge sie doprosic o powiedzenie.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-05 12:08, Anrawar napisał:
Cytuj:
2002-04-05 00:35, Ro6ert napisał:
a jeśli chodzi o użycie trucizn przeciwko "królewskiej armii", myśle, że gdy wyłoni się już spośród niej elita, zostanie ona wyposażona odpowiednio (w tym najsilniejsze odtrutki) w nagrode za pełnione obowiązki..

Zatam pyteni dlaczego, jesli wszyscy zaczynaja od poczatku dlaczego inni maja miec lepiej. Jeli chce odtrutki niech zatrudnia dobrego alchemika, zbroje sa u kowala itd. Zakony i glowne gildie moga dostac sweje siedziby, wyposazenie ale tylko te co najtrudniej jest zrobic i jest niezbedne, ale przedmioty to juz przesada. Zwlaszcza ze nic ani magowie, ani pretorianie nie robia dla ogolu mieszkancow.
Jak chca miec to niech to sobie sami zdobeda dajcie szanse innym gildiom moze ci inni sa o wiele bardziej wartosciowsi od tych "odgornie zalozonych" i kiedys przyjdzie czs na zmiane.


Ja mysle ze powinni dostac po 60 sily (oczywiscie za pelnienie obowiazkow) zblesowane zbroje plytowe razem z bronia na kazda okazje, szkarlatnik, srebro i co tam jeszcze mozna miec a na koniec wszystkie rodzaje kegow i 200 pustych (blesowanych) butelek. A wszystko powinno wazyc 1 zeby im nie ciazylo.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 64
Dołączył(a): 24.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:51 
Cytuj  
Widze ze i tu sie nie dowiem jak te trucizny dzialaja. :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.