mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:35 
 
Pewnie już ktoś walną taki topic , ale ja też chce :razz:

Kurde co jest z tą rudą??? nie da sie wziąć z ciała czemu??????

Jakby sie dało przenosic to nie trza by było kopać w Minoc , tylko można by było robić wyprawy daleko , np KaTOWICE :smile:

Wystarczyło by , na konia transportowego i spowrotem to wtedy byłbym happy na maksa :smile:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:36 
 
Taaa, to naprawde piekne marzenie :smile:

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 10:37 
 
hmmm ciekawe powinni z tym cos zrobic poniewaz jak ktosik wykopie elementala i zginie a ial przy sobie troszeczke rudyto bye bye rudo :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 12:11 
 
Skoncz z Katowicam, to jest poprostu wieksza wies :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 12:57 
 
Katowice to miasto :smile:

A wiadomo jaki to ból kiedy tracisz 1000 rudy :sad:

Dlatego........

Szanowni wielce oświceni GMowie wznosze błagalne modły w waszej intencji :smile: , z nadzieją że poprawicie ten mały aczkolwiek denerwójący bug :smile:

Niech wszyscy górnicy podpiszą się pod tym postem w nadzieji że wpłynie to na zawsze czujnych i sprawiedliwych GM :smile:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:16 
 
No to ja moge zlocy swoj podpis :smile:
Podpisano:
Drizzt Do'Urden

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:40 
 
jak mozna miec 1000 rudy w plecaku ?
aha... free shard...
mi na maxa na osi wchodzi okolo 30 jednostek i to pod warunkiem, ze nie mam w plecaku nic innego.
oczywiscie nie moge sie wtedy ruszac.
a nie latwiej wyrzucac rude na ziemie ?
albo wkladac od razu do konika ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:51 
 
Tollu to niemożliwe... ruda jest nietykalna czyli jak podejmie się próbę podnoszenia tego, pojawia się komunikat: "You can't pick that up". Dzięki temu GMowie ominęli wiele niewygodnych cheatów np. turlanie po ziemi i w sumie mieli rację.


_________________
Come away, come away death
And in sad cypress let me be laid
Fly away fly away breath
I am slain by a fair ornell maid
My shroud of white, stuck all with yew,
O! Prepare it!
My part of death, no one so true
Did share it
---

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 13:56 
 
Cytuj:
2002-04-05 14:40, Toll napisał:
jak mozna miec 1000 rudy w plecaku ?
aha... free shard...
mi na maxa na osi wchodzi okolo 30 jednostek i to pod warunkiem, ze nie mam w plecaku nic innego.
oczywiscie nie moge sie wtedy ruszac.
a nie latwiej wyrzucac rude na ziemie ?
albo wkladac od razu do konika ?




Tollu gdybyśmy mogli władować do plecaka tylko 30 jednostek rudy, to żeby zrobić platemail byłoby parę wycieczek do kopalni. 1000 rudy to nie jest taki zły pomysł. Poza tym free bo free ale SC jest wysokiej klasy.


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:22 
 
Taa topic sie rozwija , GM jeszcze nic nie dorzucili , ruda jest nietykalna a chaos grozi :smile:

Eh.. nic sie nie zmnieniło :razz:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:26 
 
1. Ale my naprawde wiemy, ze jest zle z ta ruda i nie przysylajcie nam zgloszen o tym, bo naprawde kogo nie zapytamy o ten bug, jest bardoz odbrze poinformowany. To naprawde nie jest kwestia zmiany cyferek w pliku, daltego nie mozemy tego zrobic od reki - ale nie martwcie sie, staramy sie to zrobic, ale i tak ostatnio to kowale juz prawdziwi magnaci, wiec troche soli w oku im sie przyda na razie >:) .
2. C odo strat dexa - UWAGA UWAGA! (i tak page dadza zamaist sobie o tym przekonac, a juz powoli zaczynam miec dosc wiekszosci przyapdkow, gdzie wystarczylo sie do tego odniesc). Jezli zalogujiecie sie i zobaczycie strate dexa, zdjemijcie zbroje i wylogujcie sie ( w razie zdjetej juz zbroji zalozcie ja i sie wylogujcie ). Dopiero jezeli i to nie pomoze, wzwyjacie gma.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:44 
 
Cytuj:
2002-04-05 15:26, Yerpen napisał:
2. C odo strat dexa - UWAGA UWAGA! (i tak page dadza zamaist sobie o tym przekonac, a juz powoli zaczynam miec dosc wiekszosci przyapdkow, gdzie wystarczylo sie do tego odniesc). Jezli zalogujiecie sie i zobaczycie strate dexa, zdjemijcie zbroje i wylogujcie sie ( w razie zdjetej juz zbroji zalozcie ja i sie wylogujcie ). Dopiero jezeli i to nie pomoze, wzwyjacie gma.

yerp za kogo mnie masz?! za idiote? juz tyle razy probowalem ze mnie trafil szlag wreszcie po chyba 10logoutach mam -10 dex i brak zbroji (ktora byla w banku)

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 14:50 
 
No to jednak warto napisac, ze sie juz tak zrobilo. Bo niestety duza czesc tak nie robi, a niemozliwe jest zawierzenie wszystkim bez wyjatku, bo dzieki takim wlasnie ludziom, ziwsy zwykle trwaja wiecej, bo oczywiscie niech sobie gadaja i tak pewnie ktos inny tez sie nie wylogowal. I dzieki takiemu mysleniu mam przewaznie dluzsze ziwsy (choc wiekszosc sie wylogowuje i to im bardzo sie chwali, niestety nie do kazdego dociera, ze to wlasnie moze on mogl byc inicjatorem tego zwisu... )...

Eee... sorki za narzekania, ale to juz nie tylko was denerwuje :grin:


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 15:29 
 
Wierze ci Yerpen.... Powodzenia w naprawianiu, a najlepiej to usatlci w configu ze moga sie laczyc TYLKO clienty zlaozmy 3.0.3, bez igniiotn i UO rice wtedy trzeba sie laczyc no i obowiazkowo je udostepnic na stronie, nie bedzie roznych klientow i moze skoncza sie zwisy (tak mysle, moge sie mylic :wink:)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 15:36 
 
Co do dexa, to je tez sie rozbieralem/logowalem wielokrotnie i nic nie pomoglo. Zglaszalem to i co? Nic, zero reakcji.
Moze was tam za malo jest drodzy GM-owie?
Przydalby sie ktos, kto wiecej uwagi poswieca takim problemom i czesciej jest w grze ( bo jak ktos tak jak ja nie gra calymi dniami, to jego szanse na spotkanie GM-a sa zerowe).

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 15:41 
 
Eh culgruth zrozum ze kazdy moze zawolac GMa i zwyczajnie wciskac kit... Wchodzisz do gry jakims nb i twierdzisz ze ci wwalilo statsy, no i co? GM ma ci zwrocic? To jest wlasnie problem, btw stracliem 210k na tych zwiechach i co? Zawolam GMa i mu powiem ze ma oddac? :lol:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 17:02 
 
Chyba sa jakies logi, gdzie mozna to sprawdzic, a poza tym trzeba miec troche zaufania do ludzi (chyba).

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 17:07 
 
ja nie jestem gornikiem ale wiem jak musi wam byc trudno,wiec staje po stronie gornikow i jestem za

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 17:15 
 
Cytuj:
2002-04-05 18:02, Culgurth napisał:
Chyba sa jakies logi, gdzie mozna to sprawdzic, a poza tym trzeba miec troche zaufania do ludzi (chyba).

Jakby serwer logowal takie rzeczy to bysmy mieli mniej wiecej 5minut laga na minute gry..

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 17:30 
 
hmm, Yeproen, a nie mozna poprostu w itemdesc.cfg wpisac do kazdej rudy setmovable=1 ? Albo jakos tak, plss posatrajcie sie :grin:, bo nie chce siedziec w Minoc, albo choaiz w kazdej kopalni porozstawiajcie miech, to bedzie uczciwie, bo sie sztabki wsadzi koniom, bo jak siedzi 30 gornikow w Minoc to tam sie kopie 1-4 rudy na hexa i sie wiecej chodzi niz kopie, to jest mordega a nie praca qrde :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.