mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 21:38 
 
Witam :)

Ja na przykład po przejrzeniu darmowych i pirackich mmorpegów z rok/dwa temu znalazłem tylko l2 godne uwagi. Oczywiście mówię o pirackich serwerach (proszę nie rozpoczynać dyskusji na ten temat :)) i mimo to, że nie mają one tego co retail (retail c6, privy c4) to jednak ja i wiele innych ludzi twierdzimy, że to nawet lepiej :) Wszystko zależy oczywiście od servera, jednak jest kilka dobrych (w moim przekonaniu lepszych niż retail).

Ostatnio jednak zostawiłem l2 i skusiłem się na WoWa, po wydaniu 200zł+ muszę jednak stwierdzić, że cholera to nie dla mnie! Przy dynamicznym l2 (na serverze pvp, raty=45) WoW jest dla mnie po prostu za bardzo taką hmm "skubanką".

Więc ogólnie chciałbym polecić l2, ważne aby wybrać dobry serwer, L2OFF nie l2J (np. L2Gold.org), spróbować nie szkodzi (choć wiem, że mało kto nie próbował, ale zawsze ktoś taki może się znaleźć :P)


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 16:14 
 
Succio napisał(a):
Witam :)

Ja na przykład po przejrzeniu darmowych i pirackich mmorpegów z rok/dwa temu znalazłem tylko l2 godne uwagi. Oczywiście mówię o pirackich serwerach (proszę nie rozpoczynać dyskusji na ten temat :)) i mimo to, że nie mają one tego co retail (retail c6, privy c4) to jednak ja i wiele innych ludzi twierdzimy, że to nawet lepiej :) Wszystko zależy oczywiście od servera, jednak jest kilka dobrych (w moim przekonaniu lepszych niż retail).

Ostatnio jednak zostawiłem l2 i skusiłem się na WoWa, po wydaniu 200zł+ muszę jednak stwierdzić, że cholera to nie dla mnie! Przy dynamicznym l2 (na serverze pvp, raty=45) WoW jest dla mnie po prostu za bardzo taką hmm "skubanką".

Więc ogólnie chciałbym polecić l2, ważne aby wybrać dobry serwer, L2OFF nie l2J (np. L2Gold.org), spróbować nie szkodzi (choć wiem, że mało kto nie próbował, ale zawsze ktoś taki może się znaleźć :P)



Jakoś l2 mnie nie wciągneło... (...)


_________________
Obrazek
http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=36830 -kliknij a pomozesz to nic nie kosztuje!


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 17:26 
 
Bushman napisał(a):
Trzeba się cieszyć jak się ma dostęp nawet do takiej Tibi (bleeee) za friko.


JAkbys nie wiedzial to Tibia jest jednym z najlepszych mmorpg w Polsce lolasie i chyba najbardziej popularnym,wiec takie gadki se daruj,tak?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 17:36 
 
Tibia najlepsza i najbardziej popularna gra? Nie rob posmiewiska.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:37 
 
Szymkam2 napisał(a):
Jakoś l2 mnie nie wciągneło... (...)


kwestia gustu :)

italiosx napisał(a):
JAkbys nie wiedzial to Tibia jest jednym z najlepszych mmorpg w Polsce lolasie i chyba najbardziej popularnym,wiec takie gadki se daruj,tak?


najpopularniejsza może i tak, ale najlepsza? :) bredzisz chłopcze, a poza tym lolasie to raczej do kolegów z piaskownicy się mówi...


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:46 
 
Najbardziej popularna w Polsce na pewno tak.Powiedz mi znasz kogos kto nigdy nie slyszal o tibii i ma internet?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'


Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 23:27 
 
italiosx napisał(a):
Najbardziej popularna w Polsce na pewno tak.Powiedz mi znasz kogos kto nigdy nie slyszal o tibii i ma internet?


oczywiście, np. 3/4 mojej rodziny, czyli siostra, ojciec, matka :)
a z tego co rozumiem to ty oceniasz tibie "pozytywnie" tak? bo ja na przykład przywykłem nie rozmawiać z ludźmi, którzy ją wielbią. Z doświadczenia wiem, że to i tak nie przynosi nic dobrego hah :) Mam na przykład kilku znajomych, którzy w toto grają i prawdę powiedziawszy nie wybijają się ponad średnią inteligencji wielbłądów :) (nie obrażając nikogo), więc cute this crap off....

aaa dodałbym jeszcze parę zdań, ale coś mi się wydaje, że wywołam bym tylko flamy itp. nie widzę sensu :)


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:32 
 
Succio napisał(a):
italiosx napisał(a):
Najbardziej popularna w Polsce na pewno tak.Powiedz mi znasz kogos kto nigdy nie slyszal o tibii i ma internet?


oczywiście, np. 3/4 mojej rodziny, czyli siostra, ojciec, matka :)


NO widzisz jest popularna?Jest!


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:43 
 
italiosx napisał(a):
Najbardziej popularna w Polsce na pewno tak.Powiedz mi znasz kogos kto nigdy nie slyszal o tibii i ma internet?


Taa... wszystkie dzieci w "podstafufce" o tym brząkają. Lepiej biegnij i pochwal się 8 poziomem. I coś jeszcze. Proszę mnie jakimś polonistą nie nazywać. Po prostu staram się trzymać danych reguł językowych. A jeżeli nie znacie ojczystego języka, to może na migi się "porozumiefajcie"? bo to już skandal, i taki debilizm powinien być tu karany.
Żadne Pzdr, tylko Pozdrawiam!
Darnok
Ps:Grałem w tibie, kiedy nie miałeś internetu. 90% polaków (nie było ich tak wielu, jak teraz) miało przynajmniej 18 lat. Teraz ta średnia zniżyła się chyba do 13. Wtedy ta gra była ciekawa, pogrywałem, ale teraz takie nooby jak Wy (tu nie do wszystkich, ale tych under 13) uniemożliwiliście wielkiej ilości osób grać i cieszyć się z rozgrywki. Zamiast bawić się w piaskownicy, to namawiacie rodziców do zakupu neo "by się uczyć" i zatruwacie życie normalnym userom. To taki mały offtop z mojej strony. A zmiana cz na zc to najmniejszy grzech :)


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:56 
 
italiosx każdy może mieć własne zdanie. Nie czepiaj się innych gdy mówią że tibia nie jest najpopularniejszą grą, gdyż mają prawdę. Większość osób jakie znam co grały w tibię, mówią że już nie powrócą i mają słabe zdanie o tej grze i dlatego jej popularność spada. Ludzie powoli zaczynają potrzebować więcej. Teraz bardziej popularne stają się gry 3D. Gdybyś grał długo w tibię to byś wiedział że gdy pojawiły się nowe gierki mmo z lepszą grafiką itp. to popularność w tibi spadła. Gdzie kiedyś w tibię grało z 500-600 tyś. , teraz to może ze 100 tysięcy.

Co do drugiej sprawy z tym żeby znaleźć kogoś z netem nie słyszący nigdy o tibi to ja znam wiele takich osób (nie chodzi o rodzinę).


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:59 
 
DArnok po co dalej moj text w cytat i zaczales gadke o tym jak sie poprawnie pisze,huh?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 14:03 
 
Bo to był wstęp do dłuższej wypowiedzi.
Btw: masz kłopoty z dłuższym zdaniem?


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing


Posty: 43
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 14:16 
 
NIe nie mam.A ty przypadkiem nie byles na forum tibia.pl z nickiem darnok i takim robotem w avatarze?


_________________
Obrazek
'NIE DYSKUTUJ NIGDY Z GLUPCEM BO NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMUA POTEM POKONA CIE SWOIM DOSWIADCZENIEM'

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 14:21 
 
Byłem na tym forum kiedyś, ale bardziej sobie tam jaja z ludu robiłem.
A tak btw: To czy wyszedł jakiś ciekawy patch do rappelza? coś gruntownie zmieniający?


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 14:54 
 
Jak nie mozna zatrzymas flame'a to mozna go chociaz spowolniac.

LOCK


EDIT:
A i jeszcze jedno teraz bedzie tak z kazdym tematem, z ktorego zrobicie smietnik bez wzgledu na to o jakiej jest grze i ile osob sie tam wypowiada.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.