mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 22:28 
Cytuj  
Mam dosc tego ze wszyscy robia z nas chaos qwa co z tego ze sa u nas imienia ktore byly juz znane to nic nie oznacza , to ine oznacza ze tu tez bedziemy tak dzialac , po drugie jesli ktos nas obarcza winna za cos to niech nam to powie a nie chowa sie za gildie , po ytrezcie jak narazie to jedynymi zlodziejami na serwie sa pretorianie ( nie wszyscy tylko 2 ) ktorzy juz kradna i proponuje wgladnac w sprawe bo sie chyba gildia zaslaniaja . po czwarte to ze sie trzymamy razem bo sie znamy itd to jest tylko spowodowane tym ze inni odmawiaja wspolpracy ze tak to ujme , Gadget kiedy powiedzial ze nie wszyscy maja tyle doswiadczenia co my , ale jak chcielismy im pokazac co jak itd to oni i tak swoje bo pod gorke z wozem to lepiej nie ale spoko mu sobie zepke skrobu skrobu wy tez o i tak poza tym pozdrowionka dla piewszego z pawezem 50 sily sppokojowe tepi sie pawezem kogos kto nie ma tarczy nie :smile:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 22:40 
Cytuj  
o ile dobrze pamietam sam napisales ze chaos chcecie robic na zs i ze bedzie inny niz na cl. wiec nie wciskaj ze na sile nazywamy Was chaosem. bylem swiadkiem jak jeden czerwony na quescie okradl cialo (moze zeby zaniesc rzeczy wlascicielowi). moze grac potraficie ale nie w rpg
ludzie sie tak latwo nie zmieniaja - co robiliscie kiedys to edziecie robic tutaj.. i moze na mniejsza skale, ale i tak bedzie to "chamstwo i prostacko"

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 22:41 
Cytuj  
zreszta sama Wasza postawa na forum ("jestesmy de best") przysparza wam wrogow.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 02:36 
Cytuj  
marudzisz ludzie sie zmieniaja hehe z co do chaosu to mialo byc tak ale kieyds na samym poczatku jak byl poczatek poza tym jakby tak mialo byc to juz by bylo :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 08:30 
Cytuj  
Ziemni juz w 2 topiku pisze ci otym ze nie mozna brac odpowiedzialnosci za slowa 2 czlowkieka. Nie powinienes tez uogolniac ludzi w stylu "ten mi cos zrobil, wiec wszyscy ktorzy go znaja sa zli"


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 13:58 
Cytuj  
nie lubie włączac się do takich dyskusji ale tym razem rzuce dwa słowa..

Usłyszałem od ekipy niedawno że pan Kamikaze nagina nieco zasady panujące na serwerze.. mówiąc prosto usiłuje sie napakować za wszelką cene.. i ktoś taki mówi, że będzie zachowywał klimat gry.. kiedy ? jak staty będą 100/100/100 i 100000000gp w banku? :grin:

Hmm w zasadzie to już nie ma znaczenia bo od wczoraj Zaginiony Świat odmówił wstępu panu K. ... uczcijmy to 5 sekundami ciszy :grin:

( btw ja też nie lubie 'chaosu' ale to tylko dlatego że kojarzy mi się z niewłaściwymi ludźmi i niewidziałem żeby 'to' działało gdzieś właściwie )


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]


Posty: 3
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 19:42 
Cytuj  
Osobiscie uważam ze chaos winien byc wszędzie i prędzej czy później wszędzie będzie.BO jak powszechnie wiadomo nie ma świata idealnego gdzie wszędzie panuje ład i porządek - a na pewno nie będzie to świat w ktorym będą istniec tacy zlodzieje jak niektorzy z pretów (nie obrazajac tu calej gildii). Nie wiem czemu tak wielu graczy boi sie chosu. Chaos powinien istnieć i powinien być tępiony.Każdy musi mieć jakiegos wroga ---tak dla przykladu to przed czym beda chronic ludzi pretorianie :smile: przeciez nie przed zywiolakami wylowionymi lub wykopanymi przez jakiegos nieszczesnika (bo z nimi i tak sobie nie poradza)


_________________
It is a good day to die :))

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 20:18 
Cytuj  
Moze nie powinienem sie wtracac do rozmowy. Gram na SC i tam zaczynaja sie problemy z chaosem. Ale jak jest zgrany i uczciwy ORDER ktory sobie pomaga to idzie CHAOS wytepic.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 22:34 
Cytuj  
wszystkich idze wytepic..
kwestia jest innego rodzaju... jesli zachowujesz klimat jesli pracujesz nad tym i tworzysz realne podstawy do jakichkolwiek strategii i dajesz nam mozliwosc tworzenie dzieki temu questow.. to ok...
chaos jako taki owszem..
ale nie wyobrazam sobie ze nagle 20 osob leci na kowali bo tak im sie spodobalo..
albo dzis wybijamy np tamerow...
to nie chaos.. to ZLO...
a zlo sie tepi wszelkimi sposobami

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 22:45 
Cytuj  
Masz racje Gadget niektorzy co sa w chaosie to mysla czym oni to nie sa. Zaboje sobie dzisiaj jakiegos nowego gracza i sie bedzie cieszyl bo chaos zadzialal.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-04 14:58, Ro6ert napisał:
nie lubie włączac się do takich dyskusji ale tym razem rzuce dwa słowa..

Usłyszałem od ekipy niedawno że pan Kamikaze nagina nieco zasady panujące na serwerze.. mówiąc prosto usiłuje sie napakować za wszelką cene.. i ktoś taki mówi, że będzie zachowywał klimat gry.. kiedy ? jak staty będą 100/100/100 i 100000000gp w banku? :grin:

Hmm w zasadzie to już nie ma znaczenia bo od wczoraj Zaginiony Świat odmówił wstępu panu K. ... uczcijmy to 5 sekundami ciszy :grin:

( btw ja też nie lubie 'chaosu' ale to tylko dlatego że kojarzy mi się z niewłaściwymi ludźmi i niewidziałem żeby 'to' działało gdzieś właściwie )





Qrde na prawde nie rozumiem o co chodzi.Jednego jestem pewien na swiecie: ze w ultime kazdy gra dla statow :smile: i zmusilo by to innych do zjednoczenia sil a jak nie to zdychac i tyle skoro chaos jest lepszy i lepiej zorganizowany :smile:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 23:53 
Cytuj  
Cytuj:
ludzie sie tak latwo nie zmieniaja - co robiliscie kiedys to edziecie robic tutaj.. i moze na mniejsza skale, ale i tak bedzie to "chamstwo i prostacko"[ciach]


Ziemni jak to ludzie sie nie zmieniaja? :smile:Przeciez jeden z najwiekszych chaosnikow DZ jest teraz wysoko postawionym pretorianinem ;P

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 16:15 
Cytuj  
Nie trozumiem czemu nie mozna założyc gildii która ma ciagle wojne ze wszystkimi a pszynajmniej z żeszonymi w innycg gildiach?
Przecierz pretorianie tez moga sie zebrac i ich kosić!!!!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 16:25 
Cytuj  
W 100% zgadzam sie z Gadgetem. To po pierwsze a po 2:

Nie wiem co o tym sadzisz Ro6ert ale chyba naleza sie Panu K. przeprosiny albo chociaz wyjasnienie innym o co chodzilo.


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 3
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 19:43 
Cytuj  
Ja z kolei zgadzam sie z Aikiem i tez uwazam, ze powinienes cos nie cos wiecej powiedziec wszystkim, gdyz sprawa gry Pana K. wyglada nieco inaczej niez ja do tej pory przedstawiles.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2002, 20:03 
Cytuj  
Sprawa Pana K. nie byla w zaden sposob zwiazana z Chaosem, a raczej zwiazana ze zlamaniem regulaminu serwera. Sprawa sie wyjasnila i poszla w zapomnienie. I Pan K. ma u mnie plusa za konkretna rozmowe i argumenty. A jako gracz? Sa pewne zasrzezenia, ale nie takie, by mu przeszkadzac w graniu :wink:

O szczegoly proscie Pana K., ja jestem zwiazany zmowa milczenia :wink:

X.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 02:42 
Cytuj  
Cytuj:
Usłyszałem od ekipy

to podkreslimy..
Cytuj:
niedawno że pan Kamikaze nagina nieco zasady panujące na serwerze.. mówiąc prosto usiłuje sie napakować za wszelką cene.. i ktoś taki mówi, że będzie zachowywał klimat gry.. kiedy ? jak staty będą 100/100/100 i 100000000gp w banku? :grin:

ok poniosło mnie.. wyprodukowałem tego posta posiadając niedostateczną ilość informacji (wciąż nie wiem o co chodziło dokładnie ani jak sie to wyjaśniło..) powiem tylko tyle, że naprawde bardzo bardzo mocno nie lubie ludzików jakich opisałem.
Wszystko co robimy.. każdy fragment kodu nie służy do zdobywania kolejnych punktów.. do wejścia na wyższy poziom.. do pokonania potworka.. służy czemuś innemu.. niedługo zrobie sobie przerwe od skryptów i pojawie sie w grze.. i będe z uśmiechem na twarzy obserwował osoby które rozumieją o co w niej chodzi.. :smile:


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 03:06 
Cytuj  
optymista jestes...
bede chcial patrzec jak Ci ten usmiech schodzi i wracasz do skryptow :razz:
G.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 09:55 
Cytuj  
nie wazne Robert nikt nie jest zly na tego posta ani an ciebie , poprostu sie ciezszymy ze wszystko sie wyjasnilo i tyle :smile: i jeszcze raz thx Gadget za to ze nas ogladasz czasem :smile: good bless Gadget :smile:


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 18:05 
Cytuj  
Niech ja tylko wroce to wam pokazemy z panem K :grin: odechce sie wam przylatywania na ziemie ufoludy :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.