mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 17:38 
Cytuj  
Tu chodzi o blad ortograficzny

p.s zauwazylem tez ochrone przed "lud". Z widlami i pochodniami ?


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 20:02 
Cytuj  
Chcecie grac czy nie? Bo jak narazie to spamujecie, rzeczywiście błędy są, ale w czasie gry w ogóle nie przeszkadzają. Jestem zwykłym graczem, który pragnął aby w ta gre zaczęło grac więcej osób, jeśli chcecie spróbowac zapraszam, jeśli nie to siedźcie cicho


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 18:30 
Cytuj  
Nie hcce nikogo odstraszać od gry ale mi się ona nie podoba ... za bardzo podobna do MuOnline ... takich gierek w necie pełno ;)


_________________
Obrazek
http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=36830 -kliknij a pomozesz to nic nie kosztuje!


Posty: 9
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 20:14 
Cytuj  
No to teraz doje*ałeś ^^ Podobna do MUO, o rany stary , chyba troche Ci się pomyliło, troche Bardzo. Jedyne co jest w niej podobne to to, że MUO i Project A3 to mmorpg'i

SZOK , chyba napisałęś tego posta na ślepo, nie patrząc na żadnego screena ani nie czytając żadnej recenzji.
LOL


Posty: 44
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:34 
Cytuj  
Wild nie wQ mnie patrz lepiej na screena ostatniego - nie przxypomina ci to troche MuOnline?

Jeśli tak to już więcej nie spamuj noobku ;D


_________________
Obrazek
http://s18.bitefight.pl/c.php?uid=36830 -kliknij a pomozesz to nic nie kosztuje!

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 21:45 
Cytuj  
Hmm gra wygląda ładnie ale nic nikt nie napisał o perspektywie tylko pisaliście o tym,że gra jest ... a mnie mało domyślnemu forumowiczowi niewiele to mówi :P więc mam kilka pytań:
-Perspektywa ? (z której osoby)
-Świat (malutki opis)
-Jak dobrze zacząć i kim najlepiej grać na start?
-Gdzie lepiej zacząć na tym Shardzie czy na Oficjalu?

Dzięki za odpowiedzi :):) a ten screen ładna zbroja na nim


Posty: 9
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 08:35 
Cytuj  
Szymkam, ale z Ciebie wykręt ;] Tak też myślałem , że oceniłeś gre po screenach. Nie zaglądaj tu lepiej bo się ośmieszasz chłopie...

Viedzmin no cóż moge powiedziec, zapraszam
Świat jest podzielony na sektory, jest ich całkiem sporo. Aby przejśc do kolejnego trzeba dojśc do wyjścia z danego sektora (wszystko jest na mapce). Grasz kim chcesz, jak to zwykle bywa, każda postac ma unikalne zdolności ułatwiające rozgrywke. Kluczowym elementem tej gry są questy, wykonując je szybciej zdobędziesz levele, a przy okazji zarobisz.
Ja na Twoim miejscu nie zaczynałbym na oficjalu, jest tam od huha ludu, z drugiej zaś strony na tym servie co podałem jest w huh mało, dlatego próbuje skołowac kilku graczy z tego forum ;]
A perspektywa jak wiadac na screenach ;] Można obracac kamerą w dowolny sposób.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 08:58 
Cytuj  
OOO dzięki wild za taki opis właśnie o to mi chodziło aby ktoś mi powiedział co widzi gracz :)

Pomyśle nad graniem narazie ściągnołem sobie Rappelz ponoć dobre,chciałem grać w Dark and Light ale na średnich mi sie zbyt tnie a na minimalnych wygląda zdeka tragicznie :(

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:30 
Cytuj  
Ten admin w ogole zyje czy cos? zeby 4 dni latac i probwać typka złapac o konto ><


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 10:53 
Cytuj  
Czy ten serw - http://a3india.com/ jest płatny i czy to jest global? Jezeli nie to czy jest jakis free global? Bo granie na privach sux...


Posty: 9
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 19:34 
Cytuj  
Jest global i ten link co podałeś to link do globalnego serwera i niestety jest płatny. Free globala nie ma. A z tym adminem to nie wiem co macie , na skypie siedzi dosyć często, zostawcie mu po prostu log i pass a on wam konto założy

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 20:42 
Cytuj  
No ja może później się na tę gre skusze na razie ściągam ROSE


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:48 
Cytuj  
Nie zapowiada mi sie pieknie...;p grafika srednia...zasysam potem dam edita powtorzcie jescze raz czy to jest platne?
No to sam sobie juz odpowiem...zarejestrowalem sie do konca i takie cos wyskoczylo



Cytuj:
Thank you for registering and activating your account.

Your account inverson is now active to play A3.

Launch A3 and use your username & password to log in.
Note: This account will remain free
a) until the highest level of character reaches level 30.
or
b) until period of one year from today
(Which ever is reached first)

____________________
No to wiec jest platne -,- wbijesz 30 lvli nic Ci nie leci...masz na to rok czasu
POMYLILES DZIALY KOLES!


Posty: 9
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 07:03 
Cytuj  
Ziomek, przeczytah mój pierwszy post w tym temacie, bo coś ci umknęło. Zareklamowałem server bezpłatny a, że wchodzisz w linka co podał jakiś koleś to już Twoja sprawa. Tak jak wyżej mówiłem global jest płatny (też Ci się nie chciało przeczytac).


Posty: 18
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 10:24 
Cytuj  
To nie jest nowa gra, A3 ma tyle samo latek ile mu


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 15:42 
Cytuj  
Zgadza się, ale przewyższa ją pod wieloma względami

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 12:20 
Cytuj  
Z serii ortograph....yaaaa

"Wziołeś xxx PZ" na skrinie
no tak :)

/*To nikomu nie przeszkadza*/

taaa


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 9
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 16:30 
Cytuj  
No skoro nie rozumiesz o co chodziło adminowi to gratuluje, może wolisz angieslkie napisy ? Taa, pewnie wolisz , tylko , że gdyby tak było zapytałbyś, "a czemy tam jest po angielsku, myślałem że to polski serwer :/ ".
A poza tym mógłbyś się wypowiadac na temat gry a nie błędów ort.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 21:15 
Cytuj  
To bylo do mnie? Ja bym wolal zeby bylo po angielsku niz mialo by byc z ortografami w kazdej linijce. Znacznie bardziej mnie pociaga angielski na dobrym poziomie niz polski na poziomie mułu. Jezeli takie polver jest na twoim poziomie to gratuluje wbicia sie pod ziemie.


_________________
Free your brain of your mind

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.