mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:01 
Cytuj  
obo lubisz atakowac górnkow??? To ci sprawia przyjemnosc jak bijesz kogos słabszego od siebie?? To jest bardzo chwalebne, to jest gorsze niz logout przed smiercia. Zadnej chwaly to nie przynosi.Moze i beda sie ciebie bac ale ja na twoim miejscu wojlam bym zeby bali sie mnie wojonicy a nie górnicy wtedy chociaz ktos by mial do ciebie szacunek.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-06 12:01, Eldorn napisał:
obo lubisz atakowac górnkow??? To ci sprawia przyjemnosc jak bijesz kogos słabszego od siebie?? To jest bardzo chwalebne, to jest gorsze niz logout przed smiercia. Zadnej chwaly to nie przynosi.Moze i beda sie ciebie bac ale ja na twoim miejscu wojlam bym zeby bali sie mnie wojonicy a nie górnicy wtedy chociaz ktos by mial do ciebie szacunek.

Pomysl logicznie, my lubimy atoakowac gornikow, nie tylko gornikow, i to nie jest chwalebne, chwale sobie wsadz pomiedzy szpare w tej swojej plycie... A taki gornik jak sie bedzie mnie bal, to lepsze niz gdyby sie mnie mialo bac stado wojownikow.. BO GORNICY PRZYNOSZA KORZYSCI np. darmowa ruda :grin:
Chaos to nie siostry milosierdzia...

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:09 
Cytuj  
Wiem co to koniec roku, mam 5 jedynek na okres, i musze je poprawic a mi sie nie chce :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:16 
Cytuj  
kloodi ze mna miales wyrownana walke. skonczylo sie u karzdego po 13hp :grin:.
Taka prosba do GM. Mozna dac tak zeby po wylogowaniu zostawalo sie na jakis czas? Bo tak jak teraz to koles mi naubliza, juz ma zginac i daje logout. juz na NOXie byly takie typy jak Pirotess ze jak dostawali to wychodzili i gowno mozna bylo zrobic takiemu. wczoraj zabilem takiego jednego bo jak sie mowi cierpliwosc jest cnota. poczekalem az sie zaloguje i byl kaput.
Shjaki(jak cos przekrtecilem to sorry) masz moze druga postac? jezeli tak to jak sie nazywa


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-06 12:07, bloob napisał:
Chaos to nie siostry milosierdzia...



..... no tak ale też i nie dobrzy wojownicy :grin: , hehehe już nieraz widziałem ich rajdy przez miasto i odciaganie strażników.... powinni ustawic rejon w kótrym stoi dany strażnik i żeby nie mógł wychodzic poza swój rewir..... wtedy może by bardzo często uciekali takim strażnikom ale nie było by już motywów w stylu iż strażnik obok cmentarza a jakiś jasiu nabija sobie kase, lub jedna osoba sciąga strażników z całego miasta a reszta masakruje bezonnych mieszkańców..... żałosne

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:20 
Cytuj  
Lobo oprócz Shinjiego Ikari mam jeszcze Gendo Ikari :smile:

Jak chcesz sie zapisać albo ktokolwiek inny to mój numer GG 3430786

No fakt butch ja też mam 2 :smile:

Do kwietnia można u nas poprawiać , czyli 1 maja będę grał non-stop :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:20 
Cytuj  
Tomassus jak tak ma byc to po co PK. pozostawaloby tylko zabijanie poza miastem ale jakby ktos przegrywal to do miasta. a ty elrond czy jak ci tam. jak powiedzial bloob wsadz se w dupe chwale. mi niezalezy na chwale ani na tym zeby sie mnie bali(bo wtedy uciekaja jak tylko zobacza, tak bylo na NOXie). poza tym ja gornikow nie atakowalem. chyba ze mieli duzo sily.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:22 
Cytuj  
poza tym takie rajdy nadaja kimatu. zawsze tak bylo ze jeden odciaga straz a reszta zabija.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:22 
Cytuj  
Panowie nie tak szybko idę do kibla a tu wracam 3 nowe posty :razz:

A może ktoś się w końcu zapisze?????????

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:25 
Cytuj  
paha jeszcze jedno Eldorn. gornicy przynajmniej nie daja logouta :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:29 
Cytuj  
Hmmmm mi się Chaos zawsze kojarzył z jakąś twierdzą na pustkowiach lub fortecą gdzieś na morzu/górach <niepotrzebne skreślić>, i tylko raz na jakiś czas robią szybki napad na miasto i sie wycofują.....
A co się dzieje u nas.. wygląda to tak wpada ekipa, napada gorników robi sobie piknik w kopalni tak żeby nikt nie mógł wejść... nastepnie < chyba jakos po godzinie czasu > zdecydowali że najlepiej przenieść się w centrum miasta i tam urządzic festyn mieszkańcom........ szkoda jeszcze że odciągneliscie strażników z całego miasta i nie przejeliście go.......


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:32 
Cytuj  
hehe no bo widzisz my wprowadzamy chaos w Minoc (jak narazie tylko tam) :grin:. a to co robimy to nasza sprawa. jak macie inne pojecie chaosu to wasza sprawa a jak chcecie cos pokazac to stwozcie gildie chaosu.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:35 
Cytuj  
Dziwi mnie jedna sprawa... dlaczego wszystkie najnowsze tematy kończą sie na rozmowie o chaosie????????????


_________________
..Fear of the dark...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:36 
Cytuj  
Eh my mamy fortece na postokowiach (*uklony do Dartmoora*) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ale mi sie chaos zawsze kojarzyl z bigajacymi po lesie mutantami... no ale w uo jest inaczej :smile:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:36 
Cytuj  
Od razu zaznaczam że moja gildi nie będzie w
Minoc , już znalazłem miłą lokację w której bedziemy się szkolić by w końcu przybyć do Minoc i uwolnic go od Chaosu :grin:

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:41 
Cytuj  
hehe niom zgadzam sie z lobo od wczorja pokazalismy ze jest chaos i juz nibedziecie siebie spokojnie kopac :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-06 12:25, lobo_17 napisał:
paha jeszcze jedno Eldorn. gornicy przynajmniej nie daja logouta :grin:


Lobo, chcialem zauwazyc ze wczoraj moja postac gornika dala logouta bo w 3 zaczeliscie sie do mnie dostawiac i przynajmniej przezylem. Wszystkim gornikom to polecam bo jak inaczej sie obronic?

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 11:58 
Cytuj  
wynajac nas do obrony hyhyhy to bedzie kosztowalo :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 12:01 
Cytuj  
aha i jeszcze jedno, mam zaraz przy kopalni postac wojownika dobrego wiec jakby ktos atakowal mojego gornika to robie logout i wchodze 2-gą postacia i go przepedzam :smile: (w przypadku jak jest on 1 :grin: ). Polecam wszystkim gornikom tak robic, bo innego wyjscia nie widze

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2002, 12:06 
Cytuj  
Eh kloodi zeby zlogowac sie druga postacia musisz czekac 5min :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.