mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 18:46 
Cytuj  
ranger tez ma see invs. musi harvestnac night eye daje to see invs na 5minut.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 23:04 
Cytuj  
invis barda pulsuje co 6 sekund, nikt sie nie bawi wylaczaniem czy wlaczaniem.
zakladajac ze odpalisz specjala 2 sec przed pulsem to praktycznie pojawisz sie i znikniesz odrazu, jesli zas chcesz sie bawic w zmiane piosenek to 1szy puls z invisa dostaniesz dopiero po 6 sekundach wiec ty i twoja grupa jestescie widoczni przez ten czas.

co do stealth rogala, stealth skill sprawdzany jest przez kombinacje int/wis/detection, wiec jesli masz 520 to bez problemu hidniesz sie wariorowi czy rangerowi 50 lvl z max detection, natomiast z casterami majacymi detection zmaxowane juz nie jest tak latwo.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 09:40 
Cytuj  
mam pytanie czy w jakis polskich sklepach internetowych ,mozna nabyc juz vanguarda? bo chyba oficjalnej premiery polskiej jako tako nie bylo?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:02 
Cytuj  
mookee napisał(a):
co do stealth rogala, stealth skill sprawdzany jest przez kombinacje int/wis/detection, wiec jesli masz 520 to bez problemu hidniesz sie wariorowi czy rangerowi 50 lvl z max detection, natomiast z casterami majacymi detection zmaxowane juz nie jest tak latwo.


IMO nic takiego nie ma miejsca - do detektowania stealthera jest uzywany tylko i wylacznie level postaci i skill detect.
Majac 520 stealth/sneak nie mialem zadnego problemu z hidnieciem sie W TRYBIE WALKI (przez skill smoke bomb) przed sorcem 50 lev z max detect.

Od mojej strony to wygladalo tak:
on mnie trafil spellem tym spowalniajacym, ja go kick+blinding flash
nie mialem up swoich skili dajacych 100% szansy na kryta i tylko 20% HP left wiec zaczalem uciekac, po jakis 4 sek wrzucilem smoke bomb i zaczalem walic w ESC (po 2-4 sek tryb walki odpuscil).
Po kolejnych 3-6 sek facet przeszedl po mnie praktycznie i mnie nie zobaczyl.

Od jego strony:
Widzial mnie mimo ze bylem w stealth bo chwile wczesniej zabilem jego kolege z teamu.
Walnal mnie czarem, zdjal invisibla ale dostal slow i mezza.
Zobaczyl jak uciekam, mezz puscil jak bylem w odleglosci ok 20m, zaczal castowac czar ale nie skonczyl bo mu zniknalem z targetu. Jeszcze na sekunde albo dwie mu mignalem w stealth po tym ale to bylo na tyle ze krotko ze nie zdazyl nawet mnie targetnac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:11 
Cytuj  
Dk ma invisa na 60 sec dajacego +15% speeda, z recastem 80 sec. Co do barda - to nie ma on nic takiego jak pulsacyjny invis. Spowodowane jest to tym ze u barda invis jest w pisoence - czyli instant. Gdy bard atakuje wychodzi z invisa ale po chwili do niego automatycznie wraca. Rownież znana jest metoda wlaczania i wylaczania piosenki z invisem co daje efekt pulsu. Ale samo w sobie to nie jest pulsacyjny invis.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:44 
Cytuj  
Nie spierajcie sie o nazewnictwo bo to nie ma sensu - chodzi o to, ze invis barda jest po prostu lepszy od invisa innych klas w PvP bo "zachowuje sie tak jakby pulsowal" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 11:12 
Cytuj  
A dla druta to i tak żadna różnica bo wcina swoją jagódkę i widzi wszystkie invisy :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 12:24 
Cytuj  
No wlasnie nie jestem pewny bo z tego co pamietam to mialem see invisible ale bard i tak mi na sekunde znikal z targetu i musialem go retargetowac a to zawsze jest 1-2 sek zwloka w walce i czesto = stracona szansa na uzycie crit skila.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:45 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Nie spierajcie sie o nazewnictwo bo to nie ma sensu - chodzi o to, ze invis barda jest po prostu lepszy od invisa innych klas w PvP bo "zachowuje sie tak jakby pulsowal" :)


cos jak murzyn na przejsciu dla pieszych ?:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:50 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
No wlasnie nie jestem pewny bo z tego co pamietam to mialem see invisible ale bard i tak mi na sekunde znikal z targetu i musialem go retargetowac a to zawsze jest 1-2 sek zwloka w walce i czesto = stracona szansa na uzycie crit skila.


nie mozliwe, ja z see inv widzialem barda caly czas, nie mogl znikac, przestestowane.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 14:37 
Cytuj  
ja sie wypowiem jako bard - moj invis jest pulsacyjny - dziala 6s po czym nastepuje recast (kolejny puls) songa , jezeli cos zrobie tuz po pulsie musze czekas na nastepny impuls lub wlaczam inny song z invisiblem

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 14:57 
Cytuj  
A moze w piosence masz za duzo bajerkow i mana ci schodzi? - stad te pulsy? Grywalem z uber bardem nekim cale zycie w Vanguardzie i jego invis byl pulsacyjny tylko wtedy gdy tego chcielismy. Chyba, ze to nowy bug albo cos pozmieniali ( barda mieli okroic ze wzgledu na latwe heverestowanie - speed + instant invis)


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 21:16 
Cytuj  
https://store.station.sony.com/digitalD ... me=VGD-SOH
to jest wersja Us,Eu wyróżniamy w Vg coś takiego ?? :P dopiero zaczynam studiować lekturę o vg wiec nie krzyczeć :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 21:32 
Cytuj  
Szkodnik007 napisał(a):
https://store.station.sony.com/digitalDistribution/base/digitalDistributionList.jsp?listname=VGD-SOH
to jest wersja Us,Eu wyróżniamy w Vg coś takiego ?? :P dopiero zaczynam studiować lekturę o vg wiec nie krzyczeć :P


Nie ma lokalizacji, masz tylko serwery do wyboru US i EU, to co podajesz dziala, ewentualnie allegro lub ebay bo najtanszy, jakies 70-80zl za cd-key z miesiacem za free na ebay.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 21:38 
Cytuj  
no ale chyba są 2 wersje plików
wiec na jednej kopii chyba nie można skakać
pomiędzy Eu a Us
No i oczywiscie wiekszosc Polakow gra na eu ?? :P
i jeszcze mam pytanie co do grind vs quest :]
mam nadzieje ze quest ma duzą przewage
ze ta gra to nie jest istnym kokszeniem mobkow tak
jak L2 i troche WoW :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 21:45 
Cytuj  
Ja mam postacie i na EU i na US a sciagalem wersje EU...
Questy.. tak duzo expa daja..

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 21:51 
Cytuj  
kurde no nasuwa mi sie kolejne pytanie :P
http://warcraftrealms.com/ jest coś w tym stylu do vg :P
albo co w stylu censusa :P albo coś jeszcze innego żeby wiedzieć
jaki serwer wybrać ??:P
I znowu bym zapomniał :P Jak wygląda stosunki frakcji
(czy wogole są) głownie mi chodzi o to które sie nie lubia :P

Ups chyba stosuje za duzo emotikonek :P

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 23:18 
Cytuj  
Takie male uaktualnie odnosnie invisiblity - cos z najnowszych patch notes na TS:

- Invisibility spells are now only castable outside of combat.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 13:40 
Cytuj  
Czy tez dostajecie taka mase spamu o kupnie golda w grze ?
Jak tak dalej to bedzie dzialalo to wszyscy odejda z gry bo jaki sens robic craft itd jak za 1,5$ masz 100g ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 13:56 
Cytuj  
No mi wlasnie w srode skonczyla sie subskrypcja i narazie nie odnawiam.
Dziwi mnie postawa sigil/sony.
Niby cos zrobili ale olbrzymie ilosci golda wciaz sa dostepne. Jesli nie wyklaruje sie do konca miesiaca to mozna bedzie sobie darowac taka gre.
Tak czy siak to moja ostatnia gra z ktora sony ma cos wspolnego x)
A tak fajnie szlo z tymi ostatnimi patchami - moze poza tym pomyslem z BoE itemow kraftowanych.

Szczeze powiedziawszy nie moge sobie wyobrazic jak mogli by naprawic ekonomie na serwerach. Szybka reakcja moga by zapobiec jej rozpadowi - teraz to juz troche pozno. Niby na Frengrocie ceny sa jeszcze normalne ale to pewnie kwestia czasu az goscie zaczna szastac zakupionym goldem :/

A taka zajebista gra :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.