mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:47 
Cytuj  
A więc 3 dni temu rozpocząłem ten projekt i mam juz ekipe.
Mam mappera ( chwyciłem go dopiero dziś)
mam hostera( eeh komp marzeń xD)
mam grafika 1 ( koles glownie bronie robi, poszukuje 2-go grafika do clothesow).

Uwaga jedyne co to tam bedzie z tibii to taki rzut izometryczny.
Za około miesiąc betatesty.
Początkowo mapa będzie obejmowała najważniejsze wioski.
Uwaga: zlikwidowane tarcze, dodane mnóstwo przeciwników, spritów, outfitów, broni etc.
Każdą skałą, krzesłem etc mozemy pierdyknąć w przeciwnika o ile mamy odpowiednią siłę.
Narazie tyle, wyczekujcie cierpliwie.
Słyszałem o projekcie WOW i połamanych outfitach etc... kolesie powinni brac cos na miare wlasnych sil a nie marzeń.
Narazie tyle info, niedługo nowe.
Aha, to nie jest projekt , który rozwali się szybko, grafik w przerażającym tempie robi nowe bronie, czasem opaski ninja, ciuchy, mapper eeeh, mapa jest 5000x5000.
Pozostaje wam oczekiwanie.
Aha i głupie komenty "przecież taki projekt nie ma szans, szybko dadzą sobie spokój" zostawcie dla siebie.

Aha i prosiłbym o komenty, czy wg. Was ktoś by chciał w to grać?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 18:42 
Cytuj  
wiedzialem, ze po tych deszczach bedzie was wiecej ale nie sądziłem że az tyle



==================
ps. rozumiem uwielbienie do wlasnego pomyslu i tego co sie zrobilo, wrzuc cos z prac "graphika"


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:23 
Cytuj  
nasze forum:
www.narutoproject.fora.pl/
i teraz sobie zobaczcie posty... czy to wygląda na projekt mający szybko upaść?


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:35 
Cytuj  
Dobra pięknie ładnie. Podba mi się. A pamiętasz projekt naruto online? Nie padł bo był zły, nie padł przez team. Został pozwany przez jetix. Jak już wykupicie prawa autorskie dajcie znać. Mimo wszytsko kibicuję wam, bo chcecie coś stworzyć. Tylko dlaczego chcecie tworzyć coś na podstawie pomysłu innych. Masz umiejetności i team, zrób coś własnego.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:53 
Cytuj  
Rajczi napisał(a):
nasze forum:
www.narutoproject.fora.pl/
i teraz sobie zobaczcie posty... czy to wygląda na projekt mający szybko upaść?


Tak

Maper napisał(a):
POWIEM KRÓTKO I ZWIĘŹLE:
NA TYM FORUM KUR*A NIE DA SIE NAWET NAPISAć JEBANGO POSTA PONIEWAż SYSTEM ZABRANIA Evil
CO TO KUR*A JEST - GORSZE NIż 60 LETNI SAMOCHóD MOJEJ BABCI - A ZRESZTą COś CZUJę żE TEN PROJEKT SIE ROZPłYNIE W POWIETRZU -.-'


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 06:39 
Cytuj  
przeczytałeś dalej? -.-

W najgorszym wypadku zmienimy nazwe & troche świat gry, ale narazie zostawimy wszystko tak jak jest.

Naruto online nie padło przez jetix.
Kolesie się tym zakrywali bo po prostu im się nie chciało.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 11:35 
Cytuj  
Dziwne, bo wersja, najczęściej powtarzana była wręcz przeciwna. Naruto mialo paść bo im się nie chciało, a padło przez jetix :lol:

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 16:00 
Cytuj  
Dobra, kwestię jetix pozostawmy, w najgorszym wypadku zmienimy nazwę i trochę specyfikę gry.
Mamy nowe forum www.narutoots.jun.pl , na pewno jest lepsze od fora.pl
Squad:
Velos Uchiha- skrypty, potwory, czary, bronie, client no i proba panowania nad ta zgraja xD
Kr3tu- grafik
Magnonimo- 1 mapper( aktualnie robi Konohę)
Erano- 2 grafik, aktualnie robi Sand Villiage
Reyven- potencjalny hoster

A więc na dzień dziesiejszy mogę powiedzieć, iż:

Source jest w 50% gotowy
bronie: 70% ( pozostały tylko skały i ich przerobienie, żeby dało nimi się rzucać)
przeciwnicy:5% ( narazie mam 2)
Spelle: 25 %
Sprity: powiedzmy 20%
Mapa: jakieś 20%
Client: 90% ( pozostało tylko wbudowanie, żeby nie trzeba było się łączyć przez ip changera


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 16:33 
Cytuj  
EEE... Po pierwsze-1 po co tu dajesz linka jeśli 2-3 dni temu to wymyśliłeś a nie skończycie tego wcześniej niż za 1-2 lata?
Po 2 Zostawcie biedne naruto... już to,że puszczają to na Jet X pogrąża tą niegdyś szanowaną Anime
Po 3 Jak dla mnie to będzie szit jak te wszystkie inne Naruto Online

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 16:35 
Cytuj  
ta gra nie jest robiona pod jakims silnikiem do ots tibii?


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 16:49 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
EEE... Po pierwsze-1 po co tu dajesz linka jeśli 2-3 dni temu to wymyśliłeś a nie skończycie tego wcześniej niż za 1-2 lata?
Po 2 Zostawcie biedne naruto... już to,że puszczają to na Jet X pogrąża tą niegdyś szanowaną Anime
Po 3 Jak dla mnie to będzie szit jak te wszystkie inne Naruto Online


Wyjdź i nie wracaj.

Co do postu @UP to jest robiona pod moim silnikiem
dobra to tak.

Beta będzie za 2,3 tygodnie to jest pewne,
podczas bety chcemy sprawdzić ile jest potencjalnych graczy, czy są jakieś bugi, jakieś niedopatrzenia etc.
Chcemy także w ten sposób sprawdzić, czy sprity są dobrze zrobione, czy się podobają.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 19:12 
Cytuj  
@up jeżeli chcesz zrobić betę w 2-3 tygodnie to już widać że niezły szajs się szykuje ...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 19:24 
Cytuj  
Rajczi:

Pieprzysz:

Cytuj:
NIESTETY Tibia jako gra robiona pod typowe "średniowiecze" nie posiada orientalizmu w sobie więc odpadają piękne obłe kształty.


znowu jakas gra na engine tibii, to bedzie zjecha tyle...

Juz WoW2D bylo, OTSy byly...

Jaskbym mial wybierac pomiedzy plagiatem swietnego anime wybralbym RL tibie, to jest smieszne... Taka gra w betatestach byla "Szlachcic...", popatrzcie ile tam jest osob a co w tej grze jest.

D... nie gra bedzie... jak zwykle amateur.


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 19:52 
Cytuj  
Cytuj:
POWIEM KRÓTKO I ZWIĘŹLE:
NA TYM FORUM KUR*A NIE DA SIE NAWET NAPISAć JEBANGO POSTA PONIEWAż SYSTEM ZABRANIA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
CO TO KUR*A JEST - GORSZE NIż 60 LETNI SAMOCHóD MOJEJ BABCI - A ZRESZTą COś CZUJę żE TEN PROJEKT SIE ROZPłYNIE W POWIETRZU -.-'


Magonimo ma chyba u was w projekcie pozycje mapera? :>

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 19:58 
Cytuj  
może byś przeczytał następne posty?

2 up etc.
Mnie nie interesuje wasze widszimisie xD
Chciałem only zareklamować, a kto będzie grał ten będzie grał


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 20:21 
Cytuj  
wiesz, trudno grac w gre ktora ma 4 sprity na krzyz i mapke ktora co najwyzej mozesz wydrukowac, reklamuj moze jak cos skonczysz , a nie jak zaczniesz.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 20:24 
Cytuj  
@Rajczi

Te odpowiedzi to do kogo byly? Jak cie nie obchodzi to ze klamiesz toja ci wyksztalciuchu powiem spieprzaj dziadu...

Tak juz nie idzie narutow sie zrobilo w ch*j za przeproszeniem, jeden upada i robi "boom" na drugi project ze sie jetix zainteresowal... Od biednego studenta beda chcieli 20k zł odszkodowania juz to widze.

Drugi robi nastepne naruto na engu tibii i eszcze chamsko klamie w zywe oczy ze sam zrobil ten silnik.

Panowie, czy was popiescilo??

@ed ta jeszcze gra ktorej mapper od siedmiu bolesci bluzga na swoj team... Takie mapy to ja lepsze w sim0ne robilem...


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 20:52 
Cytuj  
EEEE... Rajczi czy jak ci tam ... czy chcesz nam uświadomić,że nie zmienicie spritów? ... OMG ! heh człowieku robisz z siebie debila reklamując coś czego nie ma ...
WYPI@#@#@#@ Z takim Posterstwem



Za 1056 lat założę firmę wycieczkową na marsa za 89 lat pierwszy beta rejs kto chce się zapisać??




Sam od 1,5-2 lat wraz z znajomym tworzę coś na silniku tibii ... ale póki tego nie skończymy nawet nie mamy zamiaru tego reklamować... (OFFTOP PIERWSZE SŁUCHY NA POCZĄTKU WAKACJI)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 07:33 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
EEEE... Rajczi czy jak ci tam ... czy chcesz nam uświadomić,że nie zmienicie spritów? ... OMG ! heh człowieku robisz z siebie debila reklamując coś czego nie ma ...
WYPI@#@#@#@ Z takim Posterstwem
Eee gdzie widziales ze nie bedzie owych spritow?
na forum jest tylko 1, ale reszte mam na kompie.
Druga sprawa. Jeśli chodzi o jetix to pisałem tu o tym 3 razy.
Silnik nie mój? Bwahahahahaha xD
Dobre. A niby kto ten silnik robi? xD






_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 08:47 
Cytuj  
Cipsoft... A kto...?


_________________
Free your brain of your mind

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.