mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 14:38 
Cytuj  
Dręczą mnie następujące zpytania:

a)Na www w dziale bronie zauważyłem pozycję Ognisty Łuk. Nie udało mi się go dopasować do rzadnego znanego łuku z mechaniki opisanej przez twórców UO. Jak dużą umiejętność Bowcrafta muszę mieć żeby wykonać taki łuk i czy w ogóle jest taka mozliwość, czy mozna go kupić u vendora?

b) Jak po zmianach w mechenice rozwiązany jest wzrost cech (S, DEX, INT) Na www zamieszczono zmiany w umiejętnościach, które podnoszą dane cechy. Interesuje mnie jednak:
- czy wzrost danego skilla powoduje wzrost cechy związanej z nim?
- czy samo wykonywanie (nie wazne jak tylko ile) czynności podnosi skilla związanego znia?
- czy moze (wydaje się to najbliższe rzeczywistosci) wykonywanie danej czynnosci i odnoszenie odopowieniej liczby sukcesów (czyli wykonywanie jej prawidłowo) powoduje wzrost cechy która jest wymagana do danej umiejętności ?

Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.
Pozdrowienia

_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-04-07 15:40 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 15:05 
Cytuj  
>a)Na www w dziale bronie zauważyłem pozycję >Ognisty Łuk. Nie udało mi się go dopasować >do rzadnego znanego łuku z mechaniki >opisanej przez twórców UO. Jak dużą >umiejętność Bowcrafta muszę mieć żeby >wykonać taki łuk i czy w ogóle jest taka >mozliwość, czy mozna go kupić u vendora?

firebow - co do umiejetnosci itp to nie pamietam, musialbym sprawdzic w konfigu



>b) Jak po zmianach w mechenice rozwiązany >jest wzrost cech (S, DEX, INT) Na www >zamieszczono zmiany w umiejętnościach, >które podnoszą dane cechy. Interesuje mnie >jednak:
>- czy wzrost danego skilla powoduje wzrost >cechy związanej z nim?

tak ale jeszcze nie jest to do konca na www dopracowane :sad:


>- czy samo wykonywanie (nie wazne jak tylko >ile) czynności podnosi skilla związanego >znia?

za wykonywanie czynnosci otrzymujesz tak zwane raw pointsy... aby awansowac musisc miec ich ilestam.
niektore sa naliczane przy pracy zawsze, a w niektorycch rzeczach tylko za udane wykonanie

>- czy moze (wydaje się to najbliższe >rzeczywistosci) wykonywanie danej czynnosci >i odnoszenie odopowieniej liczby sukcesów >(czyli wykonywanie jej prawidłowo) powoduje >wzrost cechy która jest wymagana do danej >umiejętności ?

dokladnie

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 16:21 
Cytuj  
No a może, jak to już proponował Lichu bodajże, zrobić tak, że staty używane przez daną umiejętność są podnoszone? Bo przy tym nieszczęsnym, molestowanym przeze mnie po raz którystam, kowalstwie, dex jest wykorzystywany a przy kuciu się nie podnosi...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 18:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-07 16:05, Gadget napisał:
firebow - co do umiejetnosci itp to nie pamietam, musialbym sprawdzic w konfigu

plzzz... o sprawdzenie :smile:


>- czy moze (wydaje się to najbliższe >rzeczywistosci) wykonywanie danej czynnosci >i odnoszenie odopowieniej liczby sukcesów >(czyli wykonywanie jej prawidłowo) powoduje >wzrost cechy która jest wymagana do danej >umiejętności ?

>dokladnie

Czy to oznacza ze mimo iz nie dostaje juz awansu w skillu przy rabaniu drzewa to sila moze mi sie podniesc jezeli czesto mi sie to udaje?
Czy po zablokowaniu skilla mozna dostac bonus np do sily jezeli wykona sie ilestam udanych skorzystan z umiejetnosci ?


_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-04-07 19:03 ]</font>

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 20:57 
Cytuj  
Gadget mogłbys cos wiecej napisac o ognistym łuku. Z góry dziekuje

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.