mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 10:30 
Cytuj  
może i pierwsze, ale nie najlepsze :)

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 10:44 
Cytuj  
xxXXclose this topicXXxx

KUŹWA CZYTAŁ BYŚ CUDZE POSTY.


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 11:42 
Cytuj  
nie rozumiem o co ci konkretnie chodzi.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 13:10 
Cytuj  
o to, ze ot walisz. Jak chcesz pogadać o piłe nożnej to idź na forum piłkarskie, albo do hyde parku. Zaśmiecasz to forum.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 14:27 
Cytuj  
xxXspammed topic detectedXxx

Nastepny topik do zamkniecia.


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:40 
Cytuj  
czemu wy tu wszyscy jacyś tacy nawiedzenie jesteście :D Gracie chyba w rpg 20 godzin dziennie bo nawet nie moge zrozumieć o co wam do holery chodzi. Dwaj szajbusy przed kompem siedzą i filozufują.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 16:19 
Cytuj  
*brak słów*

Jakim prawem mnie wyzywasz od szajbusa co...

Juz mnie meczyc zaczyna spieranie sie, to jak sie bic z pieciolatkiem.

Nie rozumiesz? Nie dziwie sie...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 23:09 
Cytuj  
Karioker Ty sam nie wiesz co to jest dyskusja. Ciągle w kółko powtarzasz TC było pierwsze, było pierwsze. A to chyba jest temat o GANGSTERS i póki co nie podałeś żadnego argumentu (a przecież argumentacja jest esencją dyskusji na poziomie) dlaczego Gangsters jest złe i do dupy (w sumie gdybym w grę nie grał tak jak ty, to ciężko by mi było znaleźć taki argument :P ).

TC było pierwsze i Gangsters, zapewne byłą nią inspirowane ale IMO dla mnie jest lepsze z powodów które wymieniłem wcześniej i dlatego, że gangsters wydaje mi sie bardziej miodne. Więc jeszcze chcesz się wypowiedzieć to zagraj i powiedz konkretnie, co Ci nie pasuje. Na pewno Twoje zdanie posłuży do poprawy gry :wink: .

h3rion napisał(a):
o to, ze ot walisz. Jak chcesz pogadać o piłe nożnej to idź na forum piłkarskie, albo do hyde parku. Zaśmiecasz to forum.

Nie wiem czy wiesz ale istnieje coś takiego jak analogia, porównanie itp. Porównywanie TC do Gangsters to tak samo jak porównywać Age of Empires do Warcrafta III. AoE było pierwsze to nie znaczy, że nikt inny nie ma prawa tworzyć RTSów i czerpać pomysłów z innych gier tego typu.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:19 
Cytuj  
@Esto

Powiedzialem raz, do kolesia widocznie nie dociera. Ja sie nie lubie spierac przy jednym i lubie sprawdzic argumenty drugiej osoby, bo na tym wlasnie polega dyskusja. TC bylo pierwsze i to nie podlega watpliwosci.

Jak zauwazyles nie twierdze (juz) ze gangsters jest do dupy. Przeciwnie, jest to przyjemna gra. Ale jezeli ktos spiera sie ze mna o to, ze PRZYZNAJE MU RACJE... i to samemu przyznajac mi racje... To nie jest normalne...

@Esto o h3rionie

Po pierwsze - socker zasmieca to forum swoimi bezsensownymi tekstami, wyzywajac nas od nerdow i szajbusow, za co juz moglby poleciec warn/ban. Po drugie - nikt nie mowi, ze nie wolno tworzyc klonow. Ja uwazam ze EmpireEarth jest 3x lepsze od AoE. I tak samo moze byc i z Gangsters - czego nie neguje.


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 6
Dołączył(a): 22.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 22:08 
Cytuj  
Hmm... W Gangsters wlasnie gra mi sie lepiej. W TC gralem i jakos tak mi sie znudzilo... W to mi sie gra lepiej :) W TC brakowalo mi tego czegos... Jezeli gangster bedzie sie tak caly czas rozwijal, to bedzie super gra (Bo caly czas sie rozwija). A mowienie caly czas "Znowu klon TC" jest ..... :)

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:25 
Cytuj  
Ehh albo mi się wydaje albo te 2 pozytywne commenty powyżej to multi konta jednej osoby która chce się dowartościować popierając samą siebie...
Ehh Karioken ma racje a wy tu śmiecicie postami (CLOSE TOPIC PLS!)
Po co jakieś Gangstas jeśli jest the Crims... I po co ta kłutnia... jeżeli chcesz się zareklamować (Grę) to napisz posta,że gra jest best i etc ... i do tego więcej nic nie pisz...


Posty: 6
Dołączył(a): 22.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:29 
Cytuj  
Lol, tak, jasne, jestem multikontem :)

HaJBoS napisał(a):
Po co jakieś Gangstas jeśli jest the Crims... I po co ta kłutnia...


Hmm... moze po to, zeby Polska tez miala jakas fajna (swoja) gre typu TC ? A ty może najpierw weźmiesz słownik ortograficzny, a potem bedziesz sie wypowiadal na forum :) ? Tak, tu jest wielka "kłUtnia".

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 17:37 
Cytuj  
Kłótnia - hmm nie często piszę ten wyraz a jeśli ty siedzisz z słownikiem przed forum to niezły masohaso i pederasta z ciebie
Sory stary ale nie zamoczysz...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 17:56 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
Karioken

Brzmi troche z niemiecka :P
:) :) :)


Ogolnie to juz jest bezsensowna klotnia, bezsensowna poniewaz jedni mowia ze Gangsters jest clonem TC, a druga strona ze Gangsters jest lepsze od TC. Ludzie, te dwie rzeczy sie nie wykluczaja... Przychylam sie do postulatu o xxXClose this topic!Xxx w ktorym jest tylko bezsensowne nabijanie postow...


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 19:10 
Cytuj  
@up sry za pomyłkę


Posty: 6
Dołączył(a): 22.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 20:13 
Cytuj  
Ja nie muszę siedziec ze slownikiem w dloni, zeby pisac poprawnie. Ale naprawde, przydalaby sie troche znajomosc ortografii ;/

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 20:15 
Cytuj  
Ehh zrobiłem jeden błąd i już się czepiasz? To się nazywa kompleksy wiesz?
I da się to leczyć wiesz?

@EDIT
@up jak taki ortograf z ciebie to nie zaczynamy zdania od "ALE"
Pozdro&Poćwicz


Posty: 6
Dołączył(a): 22.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 20:17 
Cytuj  
Myslalem, wiesz, ze kompleks, wiesz , a nie kompleksy, wiesz ... :roll:

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 20:19 
Cytuj  
Ukis napisał(a):
Myslalem, wiesz, ze kompleks, wiesz , a nie kompleksy, wiesz ... :roll:

Ehh niestety nie rozumiem twojego zdania ponieważ pogrywając tak jak ty mam prawo do
To zdanie nie jest złożone poprawnie ...


Posty: 6
Dołączył(a): 22.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 20:21 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
To się nazywa kompleksy wiesz?
I da się to leczyć wiesz?


Przeczytaj to sobie, jak juz tak sie poprawiamy :wink:
Troche glupio brzmi, nie ?
BTW. to nie zauwazyles w tym zdaniu troszeczke ironii -.- ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.