mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 17:00 
Cytuj  
heh powiedzmy szczerze. prędzej ktoś simsy przejdzie niż zostanie zrobiona ta gra...


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 18:47 
Cytuj  
Obys sie nie mylil... Bo bedzie koniec swiata.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 19:14 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Obys sie nie mylil... Bo bedzie koniec swiata.


Kioles do kurwy nedzy czy ty musisz sie wszystkiego przypierdalać?
Amateur. Dobra w takim razie zrób coś lepszego!
Po 1 z tibii wziąłem tylko 1/5 silnika więc mi nie pierdol -.-.
Dalej, nie zrobimy tego nigdy?
Dobre sobie, zrobilibyśmy to nawet wcześniej, ale niektórzy niestety mają pracę&studia -.-.
Osobą, która nigdy nie była zaangażowana w "prawdziwy", choćby amatorski produkt tego nie zrozumie.

Dobra, a teraz co jest pewne:

do 20 lvlu siedźimy w akademii ( zaraz powiem dlaczego), uczymy się specyfiki gry i paru podstawowych jutsu, np potrójny rzut shurikenem, kodachi etc..
Po skończeniu akademii ( minimalny lvl 20), idziemy, aby stoczyć parę pierwszych pojedynków z ninja z innych wiosek.
Tylko nie myślcie sobie że każdy adept to tak jak np dwarf w zwykłej tibii.
Początkowo ich siła może być szokująca xD ( no w końcu nie zawsze na start leci na nas koleś, który rzuca kodachi, shurikenami, używa siły dźwięku i walczy w zwarciu.


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 19:20 
Cytuj  
Tzn nie ma to jak mmorpg. To bedzie zwykla naparzanka jak RA w gw? ? tzn dadza mi na tym 20lvl jakiegos koxa z 9999lvl ktory bedzie "rzucal 50 shurikenami naraz i teleportowal sie i jeszcze walczyl w zwarciu" ja dziekuje za takie cosss...


_________________
Free your brain of your mind

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 20:16 
Cytuj  
Jak dla mnie to projekt spisany na straty... mozna to wywnioskowac po bardzo dziecinnym zachowaniu Rajczi'ego. Jezeli nawet uda sie wam stworzyc w 100% taka gre... ludzie nie beda grac... chyba ze dzieci po 10 lat jak to teraz jest w real tibi ;) Pozdro =D

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 07:00 
Cytuj  
Rajczi wymyśl coś oryginalnego. Ostatnimi czasy namnożyło się tych projektów naruto;] Zajmij się jakąś inna poszukiwaną przez odbiorców otencjalnych tematyką. I nie używaj kolokwialnych wyrazów, bo ktoś się zdenerwuje i bana dostaniesz:)


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 08:02 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Rajczi wymyśl coś oryginalnego. Ostatnimi czasy namnożyło się tych projektów naruto;] Zajmij się jakąś inna poszukiwaną przez odbiorców otencjalnych tematyką. I nie używaj kolokwialnych wyrazów, bo ktoś się zdenerwuje i bana dostaniesz:)



Użyłem tych słów, bo padaczki dostaję, jkak ktoś, kto tylko gra a nigdy niczego nie tworzył, odzywa się jako "wielki znawca tematu".

Hm dopatrzyłem się 2 naruto, z czego 1 w ogóle nie widziałem, bo padł, a drugi to eclipse 8-8.

Hm mylicie się, jeśli myślicie, że nikt w to nie będzie grał. Codziennie dostaję wiadomości na gg ( każdego dodaję do listy, teraz mam ponad 300 osob, a mialem 40 xD) kiedy będzie beta.
Dziś dodałem kilka grafik z 2000 zrobionych xD ( niestety sharingan jest do dopracowania:/ )

Aha i aktualnie prowadzimy zapisy na betę ;)


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 09:12 
Cytuj  
Rozumiem ze najwiekszym bossem tej gry bedzie potwor rzucajacy 50 szurikenami i uzywajacy technik kadakadashi padaczi i walczacy wakizashi naprzemiennie z tantą. Powodzenia ;p


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 13:12 
Cytuj  
ehh i co Ci da to, że tyle osób pisze jak po dniu nie pamięta, a Ci którzy łaskawie zostaną po dniu gry odejdą, bo im się gra nie podoba?Byłem GM jednej gry w fazie bety -.-


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 19:34 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Rozumiem ze najwiekszym bossem tej gry bedzie potwor rzucajacy 50 szurikenami i uzywajacy technik kadakadashi padaczi i walczacy wakizashi naprzemiennie z tantą. Powodzenia ;p



Heh tym razem mnie rozbawiłeś, ale nie xD
Tak nie będzie sry, kto będzie chciał zosttać przy grze ten zostanie, a ten co nie to nie, to oczywiste....


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 20:57 
Cytuj  
Po 1 z tibii wziąłem tylko 1/5 silnika więc mi nie pierdol -.-.

pozmieniales komentarze w zrodelkach?

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 22:12 
Cytuj  
Dokladnie. Tworca wowa 2d sie nie chwalil ze "zrobil wlasny silnik tylko troche z tibii" ale "wzial silnik z tibii, pozmienial sprity, troche ulepszyl" tyle. Tutaj widze za duze ambicje...


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 04:28 
Cytuj  
Sam projekt mi się (tu uwaga) podoba. Ale ejst oczywiście jakieś ale:
a) świat naruto - weź stwórz coś własnego, to tak jakbyś do malucha wsadził silnik V6 i mówił, że stworzyłeś nowe auto (no dobra niektórzy mogą to uznać za machinę latającą, ale nie zmienia to faktu, że to maluch 8) )
b) 1/5 silnika tibi- skoro potrafiłeś stworzyć te 4/5 silnika po kiego ci 1/5? Weź to wywal w diabły i zrób całe od nowa. Przy jednym z projektów, w którym biorę udział przez kilka miesięcy szukaliśmy enginów, łączyliśmy, testowaliśmy i przedewszytskim sprawdzaliśmy licencję, tak by wszytsko było zgodne z prawem, więc krew mnie zalew jak widzę chop siup weźmiemy trochę z tego i z tego potem z tamtego, połączymy w jedno dołożymy trochę swojego i wmówimy innym, że to nasz silnik.
c)przestań się pienić na forum. Zamiast kurować i rzucać bezsensowne argumenty odpowiadaj spokojnie i z sensem. Rzucając się na każdego z cieniem krytyki zrażasz ich i do siebie i do projektu wychodząc przy tym na młodego gówniarza, który wziął się za coś, ma ambicje i każdego kto krytykuje ma chęć zagryźć. Trochę pokory, możesz kogoś nielubić, ale się nie wpieniaj.

Jeżeli zastosujesz się do chociaż jednej z rad dostanę na 2 wyższe sensowną odpowiedź. Jeśli napiszesz odpowiedź w swoim dawnym stylu wyjdziesz na młodego, pieniackiego gówniarza.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:04 
Cytuj  
Rajczi napisał(a):
Karioker napisał(a):
Rozumiem ze najwiekszym bossem tej gry bedzie potwor rzucajacy 50 szurikenami i uzywajacy technik kadakadashi padaczi i walczacy wakizashi naprzemiennie z tantą. Powodzenia ;p



Heh tym razem mnie rozbawiłeś, ale nie xD
Tak nie będzie sry, kto będzie chciał zosttać przy grze ten zostanie, a ten co nie to nie, to oczywiste....


Wiec JAK bedzie? Zgadzam sie z przedmowcami. Gadasz jak dzieciak ktory nie potrafi sie kulturalnie wyslowic... Krytyke odpierasz albo ponizaniem ludzi "ktorzy nigdy sie za takie cos ie brali" albo bluzgami, lub tez wymijajacymi odpowiedziami.

K**a ta gra to ch***owa jak twoj stary bedzie cioto zryta i wiesz co k***a mozesz se ja w d*** wsadzic k***.

Podobalo ci sie? Pewnie tak, jak znam takich ludzi :-/... ech.


I dokladnie, skoro tak swietnie tworzysz odjechane silniki to po co wykorzystujesz engina tibii? NIE ROZUMIEM takiego podejscia. To jest chore jak whore.

Jakbys chociaz nie chwalil sie tym, ze robisz mega odjechany engine tylko troche z tibii bierzesz (screeny mowia troche co innego)...

...to bym mial ZUPELNIE inne podejscie do tej gry. I jak mnie forumowicze znaja to pewnie bym jak kazda sciagnal i oblukal. Ale jak glowny team bluzga kazdego potencjalnego gracza ktory ma inne zdanie niz on sam to ja dziekuje... Juz widze te reporty botow/bugow.

"Dobrze ch***u usuniemy tego j***anego buga teraz idz w ch***a cioto".

Nie tak wyobrazam sobie GM team gry.


_________________
Free your brain of your mind

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 18:42 
Cytuj  
Gothel ma u mnie 100% poparcie w tej kwesti ;)) tak jak i pewnie u wiekszosci powazniejszych forumowiczow tutaj =D (jezeli takowi czytaja ten temat ;PP) Dlatego radze ci sie zastanowic nad swoim postepowaniem i lepiej niezgry wac wielkiego boosa cwaniaka i niewiadomo co jeszcze... bo to nigdy niewychodzi na dobre ;)) Pozdro

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 19:22 
Cytuj  
True.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 09:12 
Cytuj  
Rajczi napisał(a):
Karioker napisał(a):
Obys sie nie mylil... Bo bedzie koniec swiata.


Kioles do kurwy nedzy czy ty musisz sie wszystkiego przypierdalać?
Amateur. Dobra w takim razie zrób coś lepszego!
Po 1 z tibii wziąłem tylko 1/5 silnika więc mi nie pierdol -.-.
Dalej, nie zrobimy tego nigdy?
Dobre sobie, zrobilibyśmy to nawet wcześniej, ale niektórzy niestety mają pracę&studia -.-.
Osobą, która nigdy nie była zaangażowana w "prawdziwy", choćby amatorski produkt tego nie zrozumie.

Dobra, a teraz co jest pewne:

do 20 lvlu siedźimy w akademii ( zaraz powiem dlaczego), uczymy się specyfiki gry i paru podstawowych jutsu, np potrójny rzut shurikenem, kodachi etc..
Po skończeniu akademii ( minimalny lvl 20), idziemy, aby stoczyć parę pierwszych pojedynków z ninja z innych wiosek.
Tylko nie myślcie sobie że każdy adept to tak jak np dwarf w zwykłej tibii.
Początkowo ich siła może być szokująca xD ( no w końcu nie zawsze na start leci na nas koleś, który rzuca kodachi, shurikenami, używa siły dźwięku i walczy w zwarciu.


Rajczi laska ci w oko odwal się od niego i wcale się nie zdziwię jak wyjdzie z tego shit ... ZOSTAWCIE BIEDNE NARUTO

Zobaczymy kto zrobi coś lepszego :)

Od wakacji idzie 1 beta WoDBO (Zainteresowani pisac pm)
Także na silniku tibii ale my (ja i kumpel) robimy to już od prawie 2 lat a nie od 2 tygodni ... jeśli chcesz wypuścić jakąs gre w neta robiąc ją 2 tygodnie to się nie dziw na komentarze ...

Dżast szit ja

EDIT@ Jak mi i qmplowi coś z tego wyjdzie to bierzemy się za własny świat/silnik/realia i wogle all od zera :)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 13:13 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):

Rajczi laska ci w oko odwal się od niego i wcale się nie zdziwię jak wyjdzie z tego shit ... ZOSTAWCIE BIEDNE NARUTO

Zobaczymy kto zrobi coś lepszego :)

Od wakacji idzie 1 beta WoDBO (Zainteresowani pisac pm)
Także na silniku tibii ale my (ja i kumpel) robimy to już od prawie 2 lat a nie od 2 tygodni ... jeśli chcesz wypuścić jakąs gre w neta robiąc ją 2 tygodnie to się nie dziw na komentarze ...

Dżast szit ja

EDIT@ Jak mi i qmplowi coś z tego wyjdzie to bierzemy się za własny świat/silnik/realia i wogle all od zera :)


Zastanów sięco napisałeś.
Poza tym niestety kolejna zmiana forum, ponieważ na tamtych były liczne bugi.
www.narutoproject.p2a.pl


Co do odjechanych silników... sorki bardzo, ale chyba niewiele osób zrobiłoby wszystko od podstaw ( mówię tu o silniku gry.....).
Moja najlepsza gra robiona "na czysto" to był ping-pong 3d


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!


Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 14:49 przez Rajczi, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 14:15 
Cytuj  
Jak juz mowilem - oblukaj gre "Slachcic...", zobacz ilu tam ludzi pracowalo i co zrobili. I ucz sie, a nie bluzgaj na innych...

@HajBoS

Kiedy beta/alfa/cokolwiek? Chetnie bym obadal.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 18:27 
Cytuj  
Beta w której będzie mały kawałek mapki jedno miasto i mamy nadzieje poprawnie działająca większość rzeczy a do tego około 90% spritów i cały offmenu przerobiony + nowy Spa odbędzie się 2-3 po rozpoczęciu Wakacji ;)
Jak coś będzie nei tak będziemy to ciągle Updatować
Zresztą Link do Stronki (jak tylko coś wypuścimy) dam tu na forum więc cierpliwości :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.