mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 07:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 04:45, Kamikaze napisał:
A poza tym ide spac udalo mi sie wydostac z cmetarza


Eeee, moj drogi, ty tu nie mow o wydostawaniu sie z cmentarza i smierciach. Sami sie tam pchaliscie na sile, a przeciez nikt wam nie kazal. Malo tego, 1 smierc, znow leci na cmentarz, 2 smierc - nadal go tam pedzi... i tak z kilka razy... wiec nie wciskaj nam tu farmazonow o trudnej ucieczce z cmentarza :wink:

X.


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 08:12 
Cytuj  
Panowie bez nerw. Mimo ze mnie wczoraj sen zmorzył to musicie pamietac że moi koledzy som uparci i zaden Doppler nam tu niebendzie mowil po ktorych cmentazach nam wolno lazic a po ktorych nie no.... ide kopac bo piatek sie zbliza muheheheh

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 11:10 
Cytuj  
Ro6ert, nie wiem, o jakim floodzie mowisz, moze o tym, jak cwiczylismy w Papui, ale chyba nie o naszej wizycie na cmentarzu, bo my w trojke (E + W + D) siedzimy w jednej cafe i raczej nie gadamy w UO o tym, co mozna sobie powiedziec.. w zaswiatach :smile: (czyt. "kosciany wylazl! spier****c! aaa!! K***a wezme te rzeczy, cala noc na nie kopalem rude... teraz to sie wk***lem.. ide jeszcze raz, podprowadze go pod straznika.. AAAA k**a ten ch*j zabil straznika aaaa!!! no dobra, nie wezme rzeczy.. p***e ide spac).

To by dopiero byl flood :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 11:12 
Cytuj  
No nie no co tu sie dzialo. Ehh Ludzie przestancie gadac o takich pierdolach na tym topiku bo to nie od tego jest. Koniec kropka. Jak chopali chcecie sie pochwalic to zaluzcie inny topic ten jest od gidlia i jej historii, a nie zwyklych wycieczek na cm.

Jezeli nie zroumiano to prosze pod banku i nitrem wyjasnie. Ehh ide wyskrobac troche historii.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 11:20 
Cytuj  
jeszcze tylko dwa słowa

Panie Kamikaze :
1. Nie ingeruje w gre w ten sposób
2. Po prostu nie mam na to czasu :wink:

a o floodzie była mowa jak kolega zawołał mnie abym zerknął co robicie w Papui.. ale mówiłem, że na razie tylko sie czepiam :wink:


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 12:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 12:10, Evantis napisał:
(czyt. "kosciany wylazl! spier****c! aaa!! K***a wezme te rzeczy, cala noc na nie kopalem rude... teraz to sie wk***lem.. ide jeszcze raz, podprowadze go pod straznika.. AAAA k**a ten ch*j zabil straznika aaaa!!! no dobra, nie wezme rzeczy.. p***e ide spac).

To by dopiero byl flood :smile:


To nie bylby flood, tylko ban na konto :razz:

X.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 14:54 
Cytuj  
panowie i panie nie denerwujcie sie wrzuccie na luz , a co cmentarza to jestem uparty i nie poddaje sie wiec naprzodddd hehe a co do smierci to mialem po jedenj ( tej bezpiecznej ) na kazdy pad plus jeden spacer po ciuchy hehe a tak poza ytm to sie wyspalem i mam nowe sily :smile: mniam *cmok* :smile:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 22:32 
Cytuj  
Mamy juz dalsze dzieje spisane (te od czasu przybycia i co zrobilimy). Ale zastanawiam sie czy jest wogule sens robic to wogole. Powod.

Czy bedziemy mogli stworzyc ta gildie czy moze nie? Bo cos mi sie wydaje, ze nawet jak zbierzemy kase i ludzi to cos nie dane bedzie nam jej stworzyc. Bo juz widze, ze niektorzy probuja nas na sile przypisac do wrogow publicznych. Czy maja byc jakies questy przeciw nam? Bo ostatnio dzieje sie cos nie dobrego. Wydaje sie, ze niektorzy boja sie grupy zapalencow, ktorzy chce cos dodac od siebie fabuly tego swiata.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 23:44 
Cytuj  
Post powyzej poki co prosze nie kometowac bo okazalo sie ze sprawa jest pogmatwana i w toku.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 17:38 
Cytuj  
Ale przydaloby sie wyjasnic to w miare mozliwosci jak najszybciej bo ja czekam czy bedzie nowa gildia czy nie.Jak tak to sie nie zapisze do jednej z tych ktore juz istnieja jak nie to na darmo czekam!


_________________
Peace and love :P

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 17:39 
Cytuj  
I mysle ze wielu tak czeka jak ja!


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 17:41 
Cytuj  
Bedzie wszytko chyba wiadomo do konca tygonia wiec tylko czekac zostaje.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 17:47 
Cytuj  
No to zapraszamy do Papui... :smile:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 07:47 
Cytuj  
Wellcome jamaica everybody :smile:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:33 
Cytuj  
Oglaszam ten topic za zamkniety. Jak bedzie cos wartego uwagi to sie dowiecie w innym. Poki co sprawa zostaje zamknieta dla osob nie zwiazanych. Powiem tylko, ze gildie nie jest tak latwo stworzyc wiec skupcie sie na rozwijaniu gildi juz istniejacych. A moze kiedys zobaczycie, ze powstala nowa.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.