mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 04:26 
Cytuj  
Jestem rybakiem, lowie ryby od poczatku gry okolo tygodnia. Poswiecile sie i nic nie kupowalem cale zarobione goldy odkladalem na upragniona lodz. Makabrycznie duzo siedzenia i klikania w te piekielna wode wszystko po to aby kupic lodz. I kupilem z towarzyszem opilismy ja w karczmie Wracamy tak gdzie urzedujemy i woduje lodz, a tu komunikat Te wody sa zbyt niebezpieczne aby na nich plywac, ups tragedia. To bylo w Vesper. Udalismy sie do Oclo na przystan i tam to samo. Co jest grane, chyba nie powiecie mi, ze okolo 30 godz. ciaglego klikania i 25500 poszlo na marne.
Prosze poratujcie co mamm zrobic. Pomocy!!!

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 04:49 
Cytuj  
Czy ktoś przypadiem nie mówił już że w Occolo nie da sie wodować łodzi ? :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 06:04 
Cytuj  
A gdzie sie da? O ile w ogole mozna...


_________________
"Life's for my own to live my own way"

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 06:25 
Cytuj  
Jeśli nie możesz nigdzie zawodować łodzi, to pytaj się GieeMów...

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 08:50 
Cytuj  
W Vesper? Ciekawe jak sie tam dostales... A plywac mozna - po morzu w lost lands.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 09:14 
Cytuj  
Vesper to moj dom rodzinny tu startowalem, wiec n ie trudno mi sie tu dostac ja tu jestem poprostu,a do Ocllo udalem sie portalem znajomy mnie zaprowadzil, przynajmniej mowil, ze to Ocllo takie szare miasto z kamiennymi domkami.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 09:18 
Cytuj  
To miasto na wyspie gdzie zaczynasz to Nulejm nie Vesper :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 10:16 
Cytuj  
moze to jeden z tych co przezyli katastrofe -wiec ma szanse mowic ze jest z vwsper :razz:
a tak powaznie to startujesz z nujelm czy jakos tak :razz:
G


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 10:23 
Cytuj  
Tak dla informacji łódeczką "bols" da sie pywac tylko po pieknych acz niebezpiecznych wodach Papui .
Łowiac sieciami mozna wylowic nawet skrzynie ze skarbeczkami "choc puste w wiekszoci" .
Ale plywanie jest super tylko piratow brakuje :smile:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 10:24 
Cytuj  
No dobra jak wybieralem pisalo Vesper, ale z racji, ze to nowy swiat, a glownej mapy nie zmienione przy starcie niech wam bedzie:)
Jednak to nie zmienia faktu jak mam zwodowac lodz? wydalem ciezko naprawde ciaezko zarobione pieniadze i co nici.
Pytanie dwa nastraszono mnietroche, co sie stanie jak mnie zabije jakis jak tonazwali hmm, Elemek na morzu jak odzyskam lodz? wiem wiem martw sie powrotem na lad, ale to bede mial z glowy to jak odzyskac lodz? przeciez jeden zgon nie moze zaprzepascic
25000 to oznaczaloby kompletne wykonczenie wzystkich zeglarzy, a chyba na tym to nie polega.
Jednak postawowe pytanie jak zwodowac te lodz i tylko nie mwcie, ze musze czekac w nieskonczonosc bo juz mnie ciekawosc pali to bylo moje marzenie kupic i plywac na lodzi, ciezko na to pracowalem.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 10:30 
Cytuj  
Dlaczego tylko Papui? i jak tam sie dostac z Vesper, ee znaczy sie z Nujelm:)
I prosze odpowiedzcie na pytaie z posta wyzej, jak odzyskac lodz jak zgine na morzu?

Wielkie Dziekie

*zasmucony i zatrwozony*


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 10:35 
Cytuj  
Jak zginiesz ożywi cie sternik ale poczekaj az ten "elem odejdzie" bo znowu zgon :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 10:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 11:24, TanSid napisał:
No dobra jak wybieralem pisalo Vesper, ale z racji, ze to nowy swiat


Lokacja jaka wybierasz przy starcie nie ma znaczenia.. gdybys wybral Brit, to tez bys wystartowal z Nujelm. A plywac mozna w Papui. Przewoznik z pod portala zawiezie cie gdzie trzeba.

X.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 13:37 
Cytuj  
Odpowiem jak na rybaka przystalo -aha:)
Dobra to teraz mi jeszcze powiedzcie czy jak bede w tej Papui to bede mogl przyplynac do Mujeim z powrotem lodzia? jesli nie to czy w najbliszym czasie w Zaginionym Swiecie bedzie mozna plywac wszedzie?
Na stronie ZS jest malo danych czy istnieje jakas mapa swiata, zebym mogl sie rorietowac gdzie co jest?

Berul-->twoje slowa sa nader pocieszajace:) zadam moze (napewno) glupie pyt. skad na mojej lodzi wezmie sie sternik co mnie ozywi jak zgine na morzu?

Dziekuje Wam za pomoc, po nocnym zalamaniu gralem do 5:40 dwa razy mialem deja vu co wybilo mi 2 godz. lowienia i ciagle brakowalo zlota, a potem ta radosna chwila i prawie godz. popijawa (czyt. total picie) w karczmie skonczylo sie smutkiem z powodu braku mozliwosci wodowania.
Jeszcze raz dzieki za pomoc i odpowiedz na moje kolejne pytania.

NIech duch w Zaginionym Swiecie nigdy nie opuszcza waszego ciala:) [moj oposcil juz 3 razy 2 razy przez skorpiona szybki jest jak diabli;) ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 13:46 
Cytuj  
2002-04-08 14:37, TanSid napisał:
Odpowiem jak na rybaka przystalo -aha:)
Dobra to teraz mi jeszcze powiedzcie czy jak bede w tej Papui to bede mogl przyplynac do Mujeim z powrotem lodzia?

Nie ma takiej mozliwosci.
---
jesli nie to czy w najbliszym czasie w Zaginionym Swiecie bedzie mozna plywac wszedzie?

j.w.
---
Na stronie ZS jest malo danych czy istnieje jakas mapa swiata, zebym mogl sie rorietowac gdzie co jest?

Mape swiata dostales razem z gra... jesli nie ma w pudelku to pytaj sprzedawce. A jesli masz pirata... to nawet nie chcemy o tym wiedziec!
---
NIech duch w Zaginionym Swiecie nigdy nie opuszcza waszego ciala:)

Lepiej zeby Duch w Zaginionym Swiecie nigdy nie stanal im na drodze :razz:

X. - jeden z duchow :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-08 15:09 ]</font>

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 14:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 14:37, TanSid napisał:
(...) skad na mojej lodzi wezmie sie sternik co mnie ozywi jak zgine na morzu? (...)

Sternik jest w każdej łodzi, taki ludek na rufie. Za każdym razem, gdy się odezwiesz mówi 'Aye Captain' co po pewnym czasie zaczyna być wnerwiające. Jak coś Cię zabije, to gdy po pewnym czasie do niego podejdziesz, to on Cię wskrzesi.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 14:31 
Cytuj  
Szkoda, ze nie mozna po calym swiecie morskim poplywac. Z ciekawosci dlaczego takie ograniczenie? tak duze ograniczenie to niweluje zapedy zeglarskie w Zaginionym Swiecie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 15:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 15:31, TanSid napisał:
Szkoda, ze nie mozna po calym swiecie morskim poplywac. Z ciekawosci dlaczego takie ograniczenie? tak duze ograniczenie to niweluje zapedy zeglarskie w Zaginionym Swiecie.


Przeczytaj historie swiata.

X.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 22:26 
Cytuj  
Jak podnis kotwice rzucilem poleceniem Drop Anchor, ale polecenie podniesienia: to weigh anchor,
weigh anchor nie chce podniesc kotwice jak ja podniesc?
Ktos mowil, ze nalezy aktywowac klucz Activate key to tez nie dziala jak aktywowac?

Jak zamknac lodz?

Dziekuje za pomoc


Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 22:33 
Cytuj  
a ni podnosi niekotwicy komenda Raise Anchor ? lub wyloncz num-locka i przytrzymaj alt i 3 na num locku
lub alt i 1 nanum locku ni pamietam ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.