mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 18:03 
Cytuj  
w tej chwili jestesmy bezkonkurencyjni prawie- jedyna konkurencja to dblots...
wszystkie naruto projecty inne poszly sie je*ać :P
www.narutoproject.p2a.pl :P


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 20:08 
Cytuj  
Tak z ciekawości przeglądnąłem ich to darmowe dziadowskie za przeproszeniem forum i na jaki kwiatek się natknąłem:
http://narutoproject.p2a.pl/viewtopic.php?id=62


Przeczytajcie sobie :p Admin zarabia 12k zł na miech, wykupuje licencje, ma grupę grafików którzy zachowują sie jak dzieci (wnioskuje po ich postach), stawia forum na darmowym polskim serwie (nawet bez ftp).
Czy to nie jest dziwne ?

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 11:09 
Cytuj  
jeszcze nie stawiłem rotflu..
Treszta tam napisalem dlaczego tyle mam -.-


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 00:22 
Cytuj  
Ehhhbehhehehehe

Jak czytałem to ich forum to się nieźle uśmiałem :D
Na przykład takie motywy jak : Ohoho jesteśmy najlepsi i w ogóle super co z tego że inni mają servy my będziemy najlepsi...

ODP : Albo mi się wydaje albo wy nawet nie potraficie zrobić motywu z Zmianą kolorów ! Co będzie dostępne (już jest) na WoDBO!! www.wodbo.fora.pl www.wodbo.prv.pl

WYKUPIŁEŚ ZA 4 TYSIĄCE EURO PRAWA OD twórców? ? :D HAHAHA AUSHAHAHAHA CZŁOWIEKU! Pomyśl ... za 4 tysiące euro oni by nie sprzedali kultowego świata bo osoba mająca dostęp do tych wszystkich postaci i realii mogła by na tym zarobić... dużo więcej... a teraz ile im płacisz miesięcznie?
Bo na tym polegają prawa autorskie... Jaki procent tego co zarobisz za Naruto Project oddasz tym od praw?

ODP : Niektóre wypoweidzi osób na waszym forum były rozbrajające...




Nie życzę wam źle ... niech będzie to Naruto Project ale po co tak kłamać o tych prawach ? Śmieszne ...





ZAPRASZAM NA www.wodbo.prv.pl

PIERWSZY PRAWDZIWY SERVER WORLD OF DRAGON BALL ONLINE!
To nie to co ci z dbl! Oni ukradli nasz client i wystawili server - niestety nie potrafili zrobić tego co my ! Jeszcze przed premierą mamy rzeszę graczy która z niecierpliwością czeka 1 Lipca !

www.wodbo.fora.pl www.wodbo.prv.pl


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 09:13 
Cytuj  
pomijając że sam jestem dość sceptyczny co do tego projektu powiem Wam tyle. Owszem MOGLI wykupić prawa autorskie za 4k euro, oraz nie muszą płacić nic nikomu co miesiąc. Hajbojs, sory ale trochę się z tym płaceniem wygłupiłeś. Jest wiele "metod" wykupienia praw autorskich, tak jak pisałeś na % o zarobku, na miesiąc przez X okres czasu, lub po prostu jednorazowo. Wbrew pozorom życzę Wam jak najlepiej. Spełnijcie swoje plany i marzenia, kij z tym, że inni (w tym ja :wink: ) trochę Was wyśmiewają. Być może to jest to? Być może to będzie Wasz sukces.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 09:24 
Cytuj  
@up
Możesz zostać bajko pisarzem, albo politykiem :] Ta twoja przemowa, to nie może być sukces gdyż oni nawet nie umią zrobić swojego silnika.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 10:57 
Cytuj  
Nie mam pytań normalnie jak oni płacą ANBU 4k euro za nie wiem co, to że w tych naruto pisało fansubbed by ANBU nie znaczy że oni posiadali licencje oni tylko tłumaczyli od fanów dla fanów... Nie posiadaja w 100% zadnych licencji tak jak wiekszość grup tumaczących animki zawieszają swoje projekty jak tylko któs wykupi licencje.
Tu jest link do wywiadu z ANBU w ktury można bez problemu przeczytać.
http://www.anime-source.com/banzai/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=542
Co do info natemat naruto:
http://animenfo.com/animetitle,1072,afqppx,naruto.html

Raczej nigdzie nie widze żeby ANBU było dystrybutorem lub posiadało jakiekolwiek licencje.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 11:02 
Cytuj  
Heh przeczytajcie tekst tego admina jak sie tłumaczy skąd ma tyle kasy :P

Cytuj:
sluxchaj... moje refery z kiddiesbarre, eurobarrte itd byly pierwsze w polsce, ja napisalem kupe do nich poradnikow i sie tak zbiera + pare keyloggerow na sprzedaz...


Widać, że pewnie ma mniej niż 15lat i wybujałą fantazje :P Za miesiąc pewnie nikt o tym projekcie nie będzie słyszał, i dobrze.

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 13:36 
Cytuj  
Prexor napisał(a):
@up
Możesz zostać bajko pisarzem, albo politykiem :] Ta twoja przemowa, to nie może być sukces gdyż oni nawet nie umią zrobić swojego silnika.


No dobra, pomijając jakość i tak życzę im powodzenia. Nie wyrażałem nigdzie zachwytu na temat ich gry.

Co do polityki - ty weź mnie nie obrażaj, już lepiej bajki pisać.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 19:10 
Cytuj  
Spodziewałem się takiej reakcji... chcecie wiedzieć dlaczego?
Bo 80% "forumowiczów" tylko grało i nigdy nic nie robiło ( chodzi o mmo).
Żeby nie było OT to mówię, że za tydzień BeTa.
I pozdro dla "plejeruff"


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 22:19 
Cytuj  
Gdyby na to spojrzec z innej strony, wy tez niz nie tworzycie. Silnik tibii, swiat juz wymyslony, postawienie serwera i wklejenie kilku grafik to naprawde nie jest robota :> Ile to tworzyliscie? 1, 2 miesiace? By stworzyc cos co bawi potrzeba roku conajmniej i lepszej ekipy niz grupka dzieci, no ale do kogo ja to mowie...

No, ale przynajmniej pewno macie super serwer, skoro admin wyciaga kilka k miesiecznie na smiesznych linkach( az sie boje spytac ile zarabia w swojej pracy...)


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 23:25 
Cytuj  
Admin jest kasierką w biedrące która zarabia 30.000 dziennie < Tak samo możliwe jak to,że kupili prawa Aut.. :D


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 08:09 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
kasierką w biedrące


Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!

<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!
<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!


_________________
Free your brain of your mind

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 19:09 
Cytuj  
Cytuj:
Przedwczoraj dzwoniłem do ANBU ( firmy, a nie organizacji!!!), napisałem im, że to jest drobny projekt...
Przelałem im 4k euro, a wczoraj wyslalem emaila do CipSoftu...
MAMY PRAWA AUTORSKIE!


Kłamać nie umie. ANBU to grupa (tutaj "firma"), tworząca suby do Naruto (nielegalnie?). Więc do kurwy nędzy skąd oni mają mieć prawa autorskie?

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:12 
Cytuj  
No dobra z tymi prawami autorskimi to był joke ( chciałem, żeby więcej osób na forum było/grało)

Co do "kilku grafik"

jedyne co ci powiem:
jeśli uważasz 12+k grafik za kilka to wiesz... -.-


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:15 
Cytuj  
12k ? 12 tysiecy? To moze poprzestanmy na tym, zescie wykupili prawa.


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:18 
Cytuj  
dobra już nie przesadzaj.
Do bety zrobiliśmy około 5000 nowych grafik, a to jeszcze nie koniec...


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:01 
Cytuj  
taak trzeba miec istny talent , zeby zrobic grafiki rozniace sie jednym pikselem, mam nadzieje, ze zostaniecie docenieni w swiecie sztuki gdzies pomiedzy facete sprzedajacym g** w puszce, a 5 letnim bachorem daltonista.

edit: topic zaczyna byc podobny do tego.


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 19:59 przez Eshim, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 31
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:09 
Cytuj  
Nie sądze, że by Naruto było fenomenalną grą choć i tak w to niebęde grał. Lubie Naruto, ale trzeba być rossądnym co do gier i ich wyboru. Hehe.Lecz grałem już w Naruto na strące.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 18:52 
Cytuj  
Ludzie żal. Oto cytat który mnie zdenerwował z ich forum:"blablabla + pare keyloggerow na sprzedaz...". To z tąd bierzesz kase? za oszustwa? Do godzilli mać to jest przesada. A nie szkoda ci było wydać tych 4k "ojro"
na takie pierdoły w wczesnej fazie? zrobiliście sobie taką reputacje że chyba tylko wy będziecie w to grać.
PS Żal mi was dzieci...


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.