mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 17:38 
Cytuj  
A więc tak.
Jest to gra iście miodna lecz... ma dosyć wysokie wymagania sprzętowe co jednak - po wyglądzie i wielkości świata - ma swoją rację.
Na moim kompie - Athlon 2k + XP, 1536 MB Ram, Radeon 9550 256
MB(grat ale cóż... :-? ) - grać się ultra komfortowo nie dało ale jakoś było, (na lowest details :( ). Dałem radę nawet uciągnąć full detail ale tylko przez 5 minut, później był kraaaaach. :har:
Grafa na full jest miodna, mniej cukierkowa jak WoW, bardziej zbliżona do L2 oprócz postaci, które mają swój DnL-owy klimat i styl.

To teraz trochę faktów:
Na stronie gra nazwana "The largest MMORPG you ever seen"
Stronka: DnL Strona Główna


Obrazek
Screen z jakiejś farmy na którą zawędrowałem, później okazało się że screen z tegoż miejsca jest na stronce, więc umieszczam stronkowy.

Obrazek
Lot na smokach, mounty w grze dostępne są od początku. Pierwszy mounto-pet to Dodo, siodło kosztuje 3 Gothiny (waluta w grze) każde lepsze coraz więcej, pierwszy pet 670 Gothin także im lepszy tym więcej.

Wymagania tej gry to:
Procek 3000 MhZ
2GB Ramu
Karta graficzna na poziomie GF 6600.

Więc nie małe. :D

Klas postaci jest 14!
Ras jest 12 :P
Nie będę się rozwodził nad ich nazwami czy opisami.

W końcu od czego macie stronkę???
8)

UWAGA!
Gierka zajmuje 1GB 300 MB a po instalacji ściąga się patchyk ważący blisko 400 MB.

W grze zdobywamy dwa rodzaje doświadczenia:
Social EXP i Fight EXP czyli SXP i FXP.

SXP potrzebne jest do stania się konkretną klasą, dodajemy w skille:
Citizen - Healer, Warrior, Spellcaster i Hunter, FXP to skille bojowe i CRAFTING to unikalny syste EXP którego nie zdążyłem zgłębić.

To tyle.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 07:51 
Cytuj  
Zawsze mowilem mojej babci zeby przestala szpilac w Quaka i kupila mi ramu na dzien dziecka, ale nie....!

Mam 3GB Pentium 4 i tylko 512 RAMu :-/ Gierke sciagnalem i szlo jakby bylo troche podpite...

BTW gratuluje oryginalnosci nicku LOL.


_________________
Free your brain of your mind

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 11:35 
Cytuj  
To moze ja dopowiem:
Gra nudzi sie po levelu 20.
Przez to ze "The largest MMORPG you ever seen" to znalezc kogos innego poza lokacjami startowymi jest ciezko. Gdzies na forum wyczytalem ze w calym swiecie gry srednio zalogowanych jest z 50 osob...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 13:03 
Cytuj  
potezny mmo :o


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 15:22 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
To moze ja dopowiem:
Gra nudzi sie po levelu 20.
Przez to ze "The largest MMORPG you ever seen" to znalezc kogos innego poza lokacjami startowymi jest ciezko. Gdzies na forum wyczytalem ze w calym swiecie gry srednio zalogowanych jest z 50 osob...


Ale to chyba dobrze, przynajmniej lepiej niz w Gw. Pozatym pomysl sobie jesli byl bys bohaterem szukajacym przygód po lasach zabijajacym prawie wszystko co sie rusza swoim mieczem, to jakie byly by szanse na spotkanie kogos :P ? To mniej wiecej tak jak pojsc do lasu na grzyby - - "

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 15:43 
Cytuj  
No chyba nie dobrze, bo w mmo sie gra jak z nazwy wynika by popykac z innymi ludzmi, a nie by grac jak w single


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:13 
Cytuj  
BTW. Zul Jin to moja ulubiona postać z mitologii Warcrafta, ciupię w WoW-a jako najlepszy MMO (IMO nie dla każdego) i po prostu zauważyłem że na forum jest bardzo mało o tej grze.

Jest potężna naprawdę, świat jest ogromy ale żre bardzo dużo pamięci i niestety szybko się nudzi, bo:

Cytuj:
Drusek napisał:
Przez to ze "The largest MMORPG you ever seen" to znalezc kogos innego poza lokacjami startowymi jest ciezko. Gdzies na forum wyczytalem ze w calym swiecie gry srednio zalogowanych jest z 50 osob...

*

Posty: 53
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:59 
Cytuj  
Na początku zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Świetne questy na początku (jak na masową grę) i możliwość latania na zwierzakach. Crafting też niczego sobie... no ale.. wlasnie ale gra naprawdę nudzi się po 20 lv, kiedy to po skończeniu questów (dalej już nie ma ich!) wyrusamy w wielki świat. Nastepnie gra polego tylko i wyłącznie na gridzie, cały czas bijemy i bijemy moby. Ja dowiedziałem się jak dojśc na wyspę gdzie są moby lvl 70+ i, że high lvle tam expią wsyzstkich to stało sie jeszcze nudniej bo grifujemy tylko w jednym miejscu. Z itemami jest tak średnio, niby coś ich tam jest ale ich wyglad jest praktycznie taki sam, zbroje nie robią wrażenia. Siege jest.. w sumie nie wiem jaki, można budować forty i atakować je, atakowanie na nie jest spntaniczne, lecz troche dziwne, bardzo czesto nikt ich nie broni, bo ejst mało osób. Zresztą jest wiecej osób po stronie Light i Darkiey prawie nigdy nie bronią swoich fortów. Więc pierwsze wrażenie jest świetne, lecz z czasem gra robi się strasznie nuda.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 21:34 
Cytuj  
Jak teraz wygląda sytuacja w grze? Wciąż jest darmowa? Ilu graczy? Jak ze stabilnością?

*
Avatar użytkownika

Posty: 66
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 19:55 
Cytuj  
Raczej D&L sobie przetestuje :D , mam nadzieje ze nie zawiode sie na craftingu w tej grze.


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 19:58 
Cytuj  
No tak tak, ale w końcu jest płatna po 10 levelu czy nie?

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 15:05 
Cytuj  
Właśnie, bo nie wiem czy ściągać. Wygląda bardzo fajnie ale jeśli jest płatna to niestety odpada...


_________________
...

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 16:20 
Cytuj  
ja się chyba skuszę


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 16:44 
Cytuj  
Jeśli się nie mylę gra jest free do 10 levelu dalej można grać ale nie leci już exp. Na gównej stronie pisze register discovery account for free ! A z tego co wiem ta forma acc jest free do 10 lvl. Choć nie twierdze że mogę się mylić, najlepiej niech ktoś ściągnie i sprawdzi. Jeśli będzie full free to porzucę zakup lotro :D

EDIT: Choć mój angielski jest średni, z szybkiego wglądu w FAQ na stronce DnL przypuszczam że za grę uiszcza się jednorazową opłatę.

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 16:54 
Cytuj  
hmm z tego co grałem 2 miesiące temu to gra była dalej za free :) a stronka juz od dawna nieuaktualniana więc możecie spokojnie grac


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 17:39 
Cytuj  
Wasyl kocham Cie :P (oczywiscie nie jestem gejem) to dletego że to napisales :P

EDIT: Oszczędze chyba niektórym euforii, po odpaleniu nic się nie sciąga gra chyba doszczętnie padła a została tylko stronka

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 17:44 
Cytuj  
A mnie waga odstraszyła.


_________________
He6e3uMeHHu napisał(a):
wachadło czasu zawachało na waszką g.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 18:01 
Cytuj  
1300 mb to nie aż tak mało, gra nie powinna być uboga. A jeśli chodzi o grę to raczej działa, forum jest aktywne. Downloader jest pewnie zjechany :P

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 18:10 
Cytuj  
GucioSS napisał(a):
A mnie waga odstraszyła.

Kogo to obchodzi :<

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 18:15 
Cytuj  
Gucio mnie to obchodzi xD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.